Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

İnşallah

furusan ortim menu mu paylastim pizza disinda bugunu de iyi gecirdim. Bi de yuruyus yapabilsem super olacakti ama yine de sporlari mi yaptim
Günaydın ortim hemen bakıyorum. Dün evi dip köşe temizlemekten akşam yemeği yemeyi unutmuşum
Akşam da erkenden uyudum sabah zor kalktım. Nasıl yorgun hissediyorum.

Yine dengelemissin ortim menuyu oglen yiyip aksami bos gecmissin gayet guzel. Kilo verme durumuna gore cumaya yaklastikca ogle yemrklerini falan sebzeyle doldurursan sonuca daha kolay yaklasabilirsin. spor olabilirdi belki bi yarim saat onuda sonraki gunlere eklersin

Bi 500 daha eklenmis bugun tartima deli olacagim

Ortim kahvaltı ve ara güzelmiş. Akşam evet pizza olmasa daha iyi ama minicik olduğuna göre eminim

Spor ve su güzel. Ödemin gitti mi ne alemdesin ?
Bu sabah tartıda cuma hedefimi gördüm inşallah cumaya kadar daha da düşerim. Son gün artıya geçmeyeyim Allah korusun

Ortim evde bir şey yok. Dolabın fişini çektim. İnan ne kaldıysa onları yiyorum yarın Ankara'da olacağız inşallah. Yemekleri ben yapıyorum zaten bol bol sebze yemeyi planlıyorum

Pizzayi mayasiz hamurdan yaptik ekstra yag koymadik bi lavas kalinligindaydi. Zaten dun doymadim hic neredeyse kalori cok olacak diye yari actim resmen

Ortim evde bir şey yok. Dolabın fişini çektim. İnan ne kaldıysa onları yiyorum yarın Ankara'da olacağız inşallah. Yemekleri ben yapıyorum zaten bol bol sebze yemeyi planlıyorum
Supermis ortim gidene kadar eksileri de cebe attin stressiz bir tatil olacak. Cuma hedefini simdiden tuturduysan cumaya kadar artar helal olsun

2 temmuz - 9 temmuz Cuma Hedef SONUÇ Listesi

Cuma günü hedefini yakalayan redsonja87 M monarosaa runib furusan vee canım kendimi tebrik ederim

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
54,95​
54,70​
52,8​
52,6​
79,9​
79​
66,8​
66,4​
56,4​
55,9​
56,3​
54,9​
78,8​
77,9​
runib
70,8​
70,5​
71,55​
71​
54,7​
?​
64,05​
63,70​
73,75​
72​
65​
64,7​
77,75​
76,75​

Insallah bu hafta gorurum su 76yi

iyi gidiyorsun bence gelecek bu hafta canım
Pazar gunu 5 gunlugune gol kenarina gidiyoruz aslinda 1-2 kilo gitse o zamana kadar iyi olacak. Bikinileri giyince her tarafim bir ayri cikiyor Belki sporla biraz daha toparlarsam ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…