Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Tşkler kaptanım tebrik ediyorum ben de herkesi başta takımım tabikide

Geçmiş olsun canım

E Emnis etiketlemeyi unutmuşum
Cnm pazartesi çarşamba cumartesi tablo spor günümüz eklicem seni de :) 5. takım menü başlığımızın ilk sayfasında 1den 7ye sporları yapıyoruz kuzum

kız Allah seni hedef24kg ama iyi olurdu 76dan 52ye insem tabii

İnsan kaçmak istiyor şehrin stresinden iyi geliyor ruhun tazeleniyor hele pandemi de kurtarıcı gibi oldu. Bizde salıncak yok henüz agaclarimiz birkac yıllık. Immm bayılırım yabanmersinine benimde ahududularim var

Menu harika ortim. Bur de ustune 20-30 dakikalik spor eklersen suppper olur
yaptım ki

Esim de ayni senin gibi canim, toprakla ugrasmayi cok seviyor. Bizimki de cok yakin degil evimizeen 40km uzakta.
çok beceremesem de uğraşıyorum işte yorgunluğumu alıyor bahçe seviyorum tek tek ufak oglum kıskanıyor arada uzakmis seninki de biz 90 km yapıyoruz ulaşmak için keşke yakın olsa

Geçmiş olsun canım
Çok teşekkür ederim canım

Ekle canım. Eksik kalmıyayım en azından mecbur hissederim kendimi takıma karşı

Dogru canim buz de pandeminin basinda aldik, lockdown oldugu donemlerde. Cok iyi oldu.
wuuwuu supersin ortim. Cumaya gelsiin eksiileer

Aynen kaptanım ben de ne pişerse ondan azar azar yiyorum her gün yürüyüş yapıyorum az da olsa yüzüyorum o da sabit gelmemi sağlıyor
Ben de üzülürdüm kaptanım hoşuma gitmişti bireysel sıralama Listesi zaten haftalık listelerde derece almam mümkün değil ben direk bireysel sıralamaya oynuyorum Diğer listeye de yetişmeye çalışacağım Keşke 116 kiloyken katılsaymışım gruba hep birinci olurdum

eliya DeryaOnDiet matteroftime teşekkürler kızlar

eliya geçmiş olsun canım bir an önce iyileşirsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…