Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Bide kizlar soru sormak istiyorum ne tür diyetler uyquluyosunuz kaç kilo verdiniz ve hangi sporlar yapıyorsunuz bende pkoda olduğu için bide insülin dirneci var tatlı cikilolota için el ayağım esyo nasıl dur diyecegimide bilemiyorum

Akşam erken yemek mümkünse en geç 16 17 de bitirmek
Haftada en az 3 gün spor yapmak
Kaçamak olduğunda ertesi 2 gün normalin biraz altında kalori alıp dengelemek

Aralıklı oruç deneyebilirsin mesela zaten bünyen oruç tutmaya alışkın. Kolay bile gelir sana.

M monarosaa 1.ler sırrını paylaşıyorda yazdıkların için çok teşekkür ederiz canım 🤗🤗 ♥️ birlikte daha Güzel eksilere inşallah ✌️✌️

Slm kızlar bu haftanın 1.si benmişim 5. takım arkadaşlarım ve E Emnis kaptanıma çokk teşekkür ediyorum harika bir takımdayım çok şanslı hissediyorum inanın destekleyen herkese teşekkür ederim 😘 😘 😘 onların sayesinde yoksa ben bırakırdım çoktann neyse bu hafta ki yeme düzenim iki öğün yedim hep sabah ve Öğle sonrasında yememeye dikkat ettim.. porsiyonlarımı küçülttüm ve takibi spor kızlar boş geçmemeye çalıştımm bu hafta böyle geçti önümüze bakalım herkese başarılar diliyorum herkesin hedefine ulaşması dileğiyle iyi geceler.. İyi bayramlar dilerim 😘 😘

5-11Temmuz Tablo Spor Listesi
UYE5 Temmuz 7 Temmuz9 TemmuzSonuç
@yarimuhendis 1+6———1+62 ⭐
@ummhnisa———1+2-----1 ⭐
@Cagrihilal143+4+61+63 ⭐
@hzlsel ———1izin :)1 ⭐
matteroftime matteroftime ——————-------😿
runib runib ——————------😿
@gibivegibi ——————-----😿
M monarosaa 1113 ⭐
@furusan 1+21+213 ⭐
@Lizozom5511------2 ⭐
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 1+67------2 ⭐
@Sonsuz umut ——————-------😿
E Emnis 5513 ⭐

DeryaOnDiet DeryaOnDiet cnm yürüyüş filan yapabildin mi ormanda dün :)
kapticim ve kızlar, @ummhnisa cım lizozom izne mi ayrıldı?
Dun birsey yapmadim canim, dinlendim. Ama bugunden itibaren sporrr ve detoks pazar gunu 4 gunlugune gol kenarina gidiyoruz. Bir iki kilo vermek niyetindeyim 🙏

11 temmuz

Saat 12.30
1 dilim tam buğday
2 kaşık eritme peynir
1 dilim Ezine
Maydanoz dereotu
Ceyrek domates
Yarım salatalık

Saat 16
2 ceviz
10 badem

Saat 19
Çiğ köfte dürüm ev yapımı bol yeşillik
1bardak ayran

2 litre su
Yarım saat yürüyüş

E Emnis DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Afiyet olsun ortim. Ohh spor da var daha ne olsun 👍
Afiyet olsun...limonata dışında hersey ne güzel 🤗 az önce yaptım ahali serinlesin diye buzlu buzlu içemedim ama 🙃
Benim limonata da ev yapimiydi ve tabiki sekersiiiz 😉

Kaptancim su orucunj yapmayı düşünüyorum 1hafta vücudu arindrmak için sonra devamında aralıklı orucu
Akşam erken yemek mümkünse en geç 16 17 de bitirmek
Haftada en az 3 gün spor yapmak
Kaçamak olduğunda ertesi 2 gün normalin biraz altında kalori alıp dengelemek

Aralıklı oruç deneyebilirsin mesela zaten bünyen oruç tutmaya alışkın. Kolay bile gelir sana.

X