Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

O halde mezun olmak isteyen bir üyeden herkeseee günaydın🌸🌸🌸🌸Bir maratonun daha sonuna gelmişken emeği geçen, motive eden herkese çoook teşekkürler 💕

Geçen hafta kilom; 52.8
Bu hafta kilom: 52.400
Fark : -400 gram
Yüzde : %0,7575

E Emnis ummhnisa ummhnisa hzlsel hzlsel yarimuhendis yarimuhendis
Günaydın canımm
Tebrik ederiz 🤗🤗
Tahmin ettim yoğun olduğunu mezuniyet geleceğini tahmin ettiğim içinde çok sıkıştırmadım:)) kolaylıklar diliyorum sana 😍 ama bu sefer geçenki mezuniyetinden tecrübeliyiz değil mi kilomuzu koruyacağız 👀🤭 haftalık tartılmaya hatta bize bildirmeye devam edebilirsin bir otokontrol olur belki senin için 1 hafta kaçarsa öbür hafta dengelersin 😘😘 her şey için biz teşekkür ederiz ❤️❤️

Bugün yola çıkıcam ve işleri henüz bitiremedim erkenden kalktım daha sabah ödemimi atmadım ama yine de eksi de olmak güzel E Emnis IMG_20210709_085422.jpg

O halde mezun olmak isteyen bir üyeden herkeseee günaydın🌸🌸🌸🌸Bir maratonun daha sonuna gelmişken emeği geçen, motive eden herkese çoook teşekkürler 💕

Geçen hafta kilom; 52.8
Bu hafta kilom: 52.400
Fark : -400 gram
Yüzde : %0,7575

E Emnis ummhnisa ummhnisa hzlsel hzlsel yarimuhendis yarimuhendis
Ooo tebrik ederim canım😊mezuniyetin hayırlı olsun😘😘
Bugün yola çıkıcam ve işleri henüz bitiremedim erkenden kalktım daha sabah ödemimi atmadım ama yine de eksi de olmak güzel E Emnis Eki Görüntüle 2885335
Oh süper💃kafa rahat olunca daha iyi oluyor ben de o durumun çok çok farkındayım🤣tebrik ederim canım benim😘😘

Oh süper💃kafa rahat olunca daha iyi oluyor ben de o durumun çok çok farkındayım🤣tebrik ederim canım benim😘
Yok anacım sende o rahatlık yol su elektrik oluyor liste dışı oldun mu artı artı geliyorlar 🤣🤣🤣 ummhnisa ummhnisa garip daha önceki izninde de kilo almadan döndü inşallah şimdiden öyle olacak 🤗

5-11Temmuz Tablo Spor Listesi
UYE5
Temmuz
7
Temmuz
yarimuhendis yarimuhendis 1+6———
ummhnisa ummhnisa ———1+2
C Cagrihilal1 43+4+6
hzlsel hzlsel ———1
matteroftime matteroftime ——————
runib runib ——————
G gibivegibi ——————
M monarosaa 11
furusan furusan 1+21+2
Lizozom55 Lizozom55 11
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 1+67
@Sonsuz umut ——————
E Emnis 55

Dün anneme geldim Diyet Salata Diyet Salata o yüzden bu sabah kalkar kalkmaz hemen yaptım canım senden devralmıştım yine sana devrediyorum💗💗💗
Canım teşekkür ederiz 🤗 emeklerin çok 💕💕

redsonja87 redsonja87 tebrikler kuzum mezuniyetimiz aynı haftaya denk geldi😍😍😍 inşallah geri almayız kiloları🤭🤭

ummhnisa ummhnisa çok iyi canım ya ben de bu hafta ne dikkat ettim ne tartıldım inşallah 100-200 de olsa eksilmişimdir😅

M monarosaa iki haftadır ne güzel kilo verdin canım maşallah sana senin de mezuniyete az kaldı çok çok tebrik ederim
Canım teşekkür ederiz 🤗 emeklerin çok 💕💕
Ne demek kaptanım her zaman zevkle yaptım🥰🥰🥰

X