Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kıysmam ya ama bu ara çocuklar hep hastaa
Havalar gelgitli yağmur rüzgar sıcak çok geçiş var 🙄
Hava verdikten sonra yine iyiye gitti öksürüğü ama ciğerleirne indiği için en az 2 hafta verilecek havası😔ben de kendi işlerime döndüm o sırada bavul hazırladım yıkanma paklanma falan detoks gibi bir şey oldu ama ne oldu anlamadım bugün🤣

Hava verdikten sonra yine iyiye gitti öksürüğü ama ciğerleirne indiği için en az 2 hafta verilecek havası😔ben de kendi işlerime döndüm o sırada bavul hazırladım yıkanma paklanma falan detoks gibi bir şey oldu ama ne oldu anlamadım bugün🤣
geçmiş olsun kuzum Allah acil şifa versin 😢

cnm bizim takım menü sayfasında kimler kimler yazdıya tıklayıp benim adı girersen tüm yazdığım menüler çıkıyor 😉 ama genel olarak günde 1 dilim ekmek,2 porsiyon meyve ve sebze hakkı vermiştim cnm kendime, nerdeyse hergün en az 1 mil leslie yaptım,2 lt su içtim örnek menü olarak şöyle cnm
sabah lorlu omlet,söğüş,yeşillik ve zeytin,yanında kahve
ara yeşil çay,badem
öğlen tavuklu salata
ara sütlü kahve,1 tarçınlı elma ve ceviz
Akşam zeytinyağlı 4 kaşık mercimekli salata ,küçük ayran

Ayy yine o tatlış evvv 😍 güle güle git gel cnm mutlu haftasonları şimdiden 😘

kaptancım ben yapabilirim? tatilden dönüşün ne zaman :KK66:

cnm benim en son yaptığım deryacıma anlatığım şekildeydi en üstte 😉
Sagol canim. Evet o ev, unutmamissin 😉
Cok sagol canim detayli anlatimin icin, menulerine de bakayim haklisin.
tekrar tebrik ederim cook guzel kilo vermissin. Umarim cook uzun sureker kal bu kilonda 😘

Bir an önce düzelir inşallah canım
Kız sen yarın mı tatile çıkacaktın yoksaaaa o gün bugün müydüüüü 🤭🤭🤭

Sabah
1 yumurtadan omlet, yarım dilim tb ekmek, 3 zeytin.

Ara
1büyük bardak kefir, bir kare çikolata( kare derken bir küçük parçadan bahsediyorum ):)

Ogle
1 paket hazır noodle

Akşam
Bir kase keten tohumlu ev yoğurdu.

Spor: Leslie boosted su: 3lt

E Emnis DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Ortim tmm ogken sagliksiz olmus ama aksami cook hafif gecirmissin.
Sporun da cok iyi yine
Gelsiiinn yarin eksileer 💃💃

Kırmızı erik 💕

Yaşlanma karşıtı ...

Kırmızı erik lif açısından çok zengin olduğu ve kan şekerini düzenlemeye yardımcı olduğu için diyet listelerinde mutlaka bulundurulmalıdır

Kansızlığı önleyebilir

Tok tutuyor

Buda menülerimde gördüğünüz erikler bahçemizden 🤗🤗
IMG_20210708_154112.jpg

Kırmızı erik 💕

Yaşlanma karşıtı ...

Kırmızı erik lif açısından çok zengin olduğu ve kan şekerini düzenlemeye yardımcı olduğu için diyet listelerinde mutlaka bulundurulmalıdır

Kansızlığı önleyebilir

Tok tutuyor

Buda menülerimde gördüğünüz erikler bahçemizden 🤗🤗Eki Görüntüle 2885184
Ayy cok guzel gorunuyir. Himmm erik istedi canim, bizim buralarda yok daha gelsin yerim kaptancim 😍

X