Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Cok gecmis olsun canim. Umarim en kisa zamanda sagligina kavusursun. 🙏 yardim edebilecegimiz birsey varsa yaz bize de, belki fikir veririz kendimizce.
Sağ ol canım🥰
Kaptanım çok teşekkürler ya mutlandım😍

Canım çok geçmiş olsun hiç zorlama kendini önemli olan sağlıklı olman, buraları bırakma gel arada❤️
Biraz kafayı toparlayayım geleceğim inşallah💗

Senin koruma nasil gidiyor bas edebiliyormusun zorlaniyormusun
zorlanmıyorum cnm bir düzen kurdum kendimce,birkaç haftadır en yüksek 54.8 en düşük 54.1 çıktım 😘

Aynıyız canım hala kilo vermeye çalışıyoruz.
Senin nasıl gidiyor koruma işi
iyi gidiyor kuzum 😍 zaten kalori sayıyordum haftalık ortalama 1.200 olacak şekilde yapıyorum iyi gidiyor :KK66:

Selammm doktorcummm 😍😍😍

Burcum ya pekmez i devamlı içemiyorum beni bayıyor bir süre sonra bir de hap gibi devam ettirmiyorum o alışkanlığı hap hep daha pratik ve düzenli kullanılabilir oluyor benim için
Eti ise biraz azalttım hele ailemin yanına gelince baya azaltmayı düşünüyorum kolesterolde çıkmış bende 😢
Selam canım 😗 tamam sen bilirsin :KK66: kolesterolü çok etkilemez eğer eti sağlıklı pişirip yanında bol yeşillik limon yersen :KK66: haftada da 3ü geçmezse ama kızartma hamurişi fazla meyve tatlı esas kolesterol yükseltiyor malese :KK43: yani iç yağlanma yapan bunların ve kötü yağın fazlası oluyor sadece yağlı et değil 😉

Kahvalti peynir 2 dilim ekmek 1 poset kahve
Öğlen 2 kare cikolata
Spor yogurt (350 kalori) 1 küçük elma 4 dilim ekmek🙈 peynir
Belki 1 elma daha yerim
2 litreye yakin olucak

Spor 30 dakika eliptik 30 dakika yüzme
Bugün karbonhidrati kacirdim
Evet ekmek cok olmus ama baska bisey yok zaten. Protein de alman lazim. Spor cok iyi. Suda iyi👍👍

Canım çok geçmiş olsun şimdi gördüm mesajını🙁🙁bırakma buraları yaz arada yine😘
Sağ ol canım gelirim tabi💗
Hayir olsun ne oldu. Nazar ettik sana ya. Insallah ciddi bisey yokturdur
Şimdilik belli değil canım çarşamba günü biyopsi yapılacak parça alınacak ona göre belli olacak
Çok geçmiş olsun😔 insallah her sey yolunda gider
Sağ ol canım inşallah

Nasıl zıplıyorsun ya ben ip aldım 50serden iki kez yaptım vücudumu tekrar kaldıramadım sanki 👀👀 çok zor geliyor bana hele de 1000 🙄
Ben iple hiç deneyemedim canım nasıl olur bende bilmiyorum ama ip daha zor olsa gerek bir de ipsiz dene istersen o da etkili yani :))

Ben baya kanguru gibi yerimde zıplıyorum :)) tek seferde çıkmıyor tabi 200 200 / 300 300 öyle zıplıyorum :)

Selam canım 😗 tamam sen bilirsin :KK66: kolesterolü çok etkilemez eğer eti sağlıklı pişirip yanında bol yeşillik limon yersen :KK66: haftada da 3ü geçmezse ama kızartma hamurişi fazla meyve tatlı esas kolesterol yükseltiyor malese :KK43: yani iç yağlanma yapan bunların ve kötü yağın fazlası oluyor sadece yağlı et değil 😉
Ay meyvede mi kolesterol yapıyor :KK35: tatlı falan yememde meyve ve et oluyor yani .. öğrenmiş oldum tmm kuzum sağol 💕💕

X