Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben kullandım herby başarılı bi çay gece yatmadan içiyordum hala içiyorum arada 🥰

Ben evlenmeden öncede burada zayıflamaya çalışıyordum. Burada bi arkadaş bak nişan fotoların şişman olursa boşanınca hep onlarla dalga geçerler demişti, korkumdan zayıflamıştım baya nişan düğün vaktine 😂😂😂😂 boşandım da ha keza dalga geçemediler 😂😂😂😂

Günaydın ya biz beraber detoks yapacaktık hurma gitti detoks bozuldu mu 🤭🤭🤭

Yavrum senin tartı bozuk kesin ya, her hafta sana eziyet oluyor bu pazartesiler😕 sen biliyorsun zaten cumaya yine eksisin hiç sıkma canını 🥰
Teşekkür ederim 😍

Merhaba kızlar nasıl gidiyor kilo vermeler bebişim bugün9 hafta 5 günlük oldu :) 57.9 ile başlamıştım dün itibariyle 58,3 kiloyum çünkü yediğimi çıkarıyorum bulantı ve kusmalarım çok :KK43: hep serum takviyesi alıyorum :KK43:
Selam canım ilerleyen haftalarda rahatlarsın inşallah :KK43:
Hafif şeyler yemeye çalış yağlı şeylerden uzak dur :KK43:
Allah sağlıkla kucağına almaya nasip etsin ♥️

Merhaba kızlar nasıl gidiyor kilo vermeler bebişim bugün9 hafta 5 günlük oldu :) 57.9 ile başlamıştım dün itibariyle 58,3 kiloyum çünkü yediğimi çıkarıyorum bulantı ve kusmalarım çok :KK43: hep serum takviyesi alıyorum :KK43:
Cogu kisi yasiyor bu sorunu malasef. bebeginde sende saglikla tamamlayin bu yolu bunlar gecici seyler Allah kolaylik versin.

İYi fikir cuma öncesi yapman hatta dayanabilirsen salıyıda ekleyebilirsin 3 gün vücut bi şaşırır, lakin sağlığını iyi hissediyorsan tabi. 🥰

Çok sağolasın canım ödemdi ya muhtemelen 🤭
O zaman yarın başlıyım yapmaya madem biraz zorlar ama artık katlanacağız🤣🤣🤣
En kolay onlar geldiği için değil canım denk gelmiştir dimi 😂
Hiç olur mu canım 1 ve 2 numara ya en baştalar diye yapıyorum🤣🤣🤣
Tşkler inş canım hepbirlikte gelsin eksiler nedir bu kadınların çektiği kilolar kilolarr😘
sorma canım ya bazen açlık canıma tak ediyor ama mecbur devam bir an önce hedefe ulaşsaydık senin kaçtı hedef
Suyu falan dogru tartiyorlar bizi yanlis tartiyorlar. Suyu 10 kere tart ayni cikiyor bize gelince ni hal oluyor 🙈🙈🤣🤣
sorma canım ya nedir bu çektiğimiz🤣🤣
slm kızlarrr 70.8 im . perşembeye göre -400 . sohbet güzel olmuş hızlıca okuyum .))
çok iyi canım cuma güzel bir eksi gelir😍

X