5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar haftasonu çok sakindi topiğimiz:KK43:(( ben şehir dışında olmama rağmen hep yazdım:)))
neyse canlarım ben yarın herşeye rağmen patateslerimi haşlayıp 3. haftama giriyorum Allahtan hayırlısı :eek:
şunu anladım kızlar ipin ucunu bi kaçırdınız mı gerisi çorap söküğü gibi geliyor örneğin dün yamaği biraz kaçırmıştım ama bu gün iyiden iyiye abarttım hatta verdiğim 4 kilonun 2-3ünü bile geri almış olabilirim normalde sevmediğim şeyleri bile silip süpürdüm oysaki haftasonu dikkat edlim diyen de bendim mafoldumben mafoldumben mafoldumben
ne güzel artık iştahımı artık kontrol edebiliyorum derken aslında hiç te öyle olmadığını gördüm daha uzunca bi müddet bu diyeti yapmayı düşünüyorum ancak o zaman kendimi kontrol altına alabilirim sanırım
ya kızlar önümüzdeki bir hafta aç gezsem bugünkü aldığım kalori sayesinde zinde yaşarım herhalde senağlama
yok yok kızlar benim yaptığımı siz yapmayın size tavsiyem :eek:lmaz: haftaiçi nerdeyse sıfır kaçamak hafta sonu ise tabiri caizse fil gibi herşeyi yemek çok yoruldum bu işten ama yok savaşı herşeye rağmen ben kazanacağım zamanla şu şımarık iştahım dizginlenmeyi öğrenecek başka yolu yok :eek:klava:

kızlar herkese selam ben bu diyete birkaç gün önce başlayacaktım ama birtakım aksiliklerden bugün başladım:) kilom bu sabah 58.2 çıktı tüm günü haşlanmış patatesle geçirdim ama küçük bir hata yaptım sanırım tuz kullandım baharatların yanısıra:KK43:( neyse bundan sonraki günlerde kullanmıcam.bakalım sabah kaç çıkacak yarın sebze günündeyim.bir de yarın sabah 45. dk. yürüyüş yapıcam. 55 kilo olmak istiyorum inşallah şu 3 kiloyu verebilirim yaa!!! hiç kaçamak yapmıcam inşallah herkese kolaylıklar diliyorum yarın ilk günün sonucunu yazarım size. kaydirigubbakcemile5

kızlar bende devamm yarın kilomu yazarıımm akşamdan haşlayayım patateslerimi dünkaçırdımamaçok yürüdüm buğünde kacamak yok bakalımmm bende meyve gününü sona alcam yoksa perşembe pes ediyomm dayanamıyommm sevmiyomm meyveyiii

ya bugun akşam yemeyim mi kizartma yaptım ama yedım kesın verdığım kılo larım gerı geldı ooooooooooooooof

Arkadaşlar moral bozmak istemem ama 5 günde 5 kilo gitmez..giden vücunuzdaki ödemdir..vücut su atar önce..yavaş kilo vermek en sağlısı diyor doktorlar..sağlığınızdan olmayın kilo verirken.kilo verilir bir şekilde..sevgiler hepinize..

dünkü gece elma faciasından sonra bu sabah tartıldım veeee sonuç:64.4 kiloyum pazartesi 68.8dim 4.4 vermişim bu diyet tam benim bünyeme göreymiş ablam çok zayıflamışsın dedi :sm_cool: hihoyyytdünkü son gecede yaptığım kaçamak ta olmasaydı herhalde yine 5e tamamlardım :))))))

a.s.kutluyorum:nazar::hooray:

kızlar bende haftayı 4 kiloyla kapadım bugünkü kilom 71.2 çatlayana kadar kahvaltı yaptım gram almamışım yaa

a.s.kutluyorum:nazar::hooray::

günaydın kızlarrrrr evet zayıfladık galiba hepinize tebriklerolumunekankayizsmile
bende haftayı yaklaşık 3 kiloyla kapattım iyi hafta sonları :içelim:

gunaydin kizlarrr.ben 1,5 kilo vermisim aksam yemeseydim belkide 2 olurdu neyse ya benim icin buda iyi.ama inceldim ve yuzum zayifladi.yinede mutluyum.:CüvCüv:

kızlar günaydı bende vermişim siz kadar olmasada çünkü kacamaklarım olduu haftaya devamm
kilom 63.500 başlama 61.500 bitiş

benim son günüm tartıldım sadece 1 kilo gitmiş o kadar çok kacamak yaptım ki yine iyi vallahi

bende 3 kilo vermişim kızlar 68 olmuşum :)
bu haftaya iyi başladım aslında ama sonlara doğru kaçamaklarım oldu. onları da yapmasam daha fazla verirdim belki. :)

slm kizlar meyve gunu haric hic kacamak yapmadim 2 kilo verdim ama ilkgun regl oldum onun etkisi sanirsam herkeside tebrik ederim neyse pazartesi son gaz devam

benim bugun itibariyle 66 ile başladıgım haftayı 64 ile sonlandırdım bu hafta hep kaçamak yaptım((( yine iyi gitti

mrhb kızlr 66 ile baslamıstm 63.5 le bitirdim annem 112 ile balamıstı su an 107 tam 5 kilo verdi muhtemelen kilosu fazla olduğundan hızlı verio su an için.

a.s. anneni de seni de kutluyorum:nazar::hooray::
[
diyetimi dün tamamladım 59.600 e düştüm aslında ilk 3 gün tam uydum son 2 günü biraz kacamaklar yaptım toplamda 2 kilo verdim benim için süper 2 kilo vermek QUOTE]

olumunekankayizsmileSlm Kızlar Dün 5 Günü Tamamladım.. Bu Gün Moladayım Yarın Tekrar Başlıcam 70'le Başlamıştım 68.700 Olmuşum.. Yarın Tekrar Başlıcam Hedefim 65.... Hadi Bize Kolay Gelsin...:teytey::teytey:

Gecen sen diyet ve spor deneyimlerim oldu.Ama spor salonun dusup bacagimi 2 yerden kirdiktan sonra ameliyat olup 4 ay yattim ve spor hayatim sona erdi :sinifsinif: Ve bugunku kiloma ulastim..
Su anda 80 kiloyum.Yarin kizimin dogumgunu .Yarin baslayamam ama ptesi basliyorum..Beni de listeye yazar misiniz?bURADAN MI YAZIYORUZ YOKSA OZELDEN mesaj mi yaziyoruz?
Birde tum sayfalari okuyamadim ama birkac sayfaya baktim ama benden baska soran yok sanirim sadece ben mi anlamadim bilmiyorum...2.gun 40 cesit sebze yiyebilirsin diyor sonra da basladigin sebzeyle devam diyor...Nasil olacak?
Herkese kolay gelsin

a.s.aramıza hoşgeldinvereliniortak önclikle gecmiş olsun.:teselli: listeye yazılması ıcın kilonu buradan bildirebilirsin..:eek: illa 40 cesit sebze olması gerekmiyor tabii. sen kac cesit sebze yemek istersen o kadar cesitle baslayabilirsincokacimcoook önemli olan sabah ki menüyle günü kapatmak.opuyorumnanaktan

arkadaşlarrr bu pazartesi bnde başlıyorum diyete ve ben hergün 4 km yrüorum inş faydası olur. kilom 65 :)))

a.s.aramıza hoşgeldinvereliniortak

saolun cevap için
ben de pazartesi başlıyorum, listeye beni de ekler misiniz.

selam kızlar bende başlamak istiyorum pazartesi umarım yapabilirim esas düşündüğüm et ve yumurta günü en zor benim için bana yardım edin vazgeçmemem lazım takımca yaparsak motive olurum inşallah

iyi akşamlar kızlar bende bu haftayı 1 kilo vererek kapadım zaten başlarken de adet olduğum için çok kayıp beklemiyodum bunada şükür adetim bitsin bir hafta yine yapacağım bakalım:bbo:

Arkadaşlar eğer kabızlık çekiyorsanız dolcolax öneririm sabah aç karnına 2 tane. Bana doktorum önerdi ve hamileliğimde hiç kabız olmadım.kabız olmama neden olucak ilaçlar kullanmak zorunda olmama rağmen.her gün büyüğe çıkabiliyorum.ıkınmadan,yorulmadan..Bunu buraya yazmanın sebebi kilo sıkıntısı olan insanların da kabızlık sıkıntısı yaşadıklarını duymamdan...Allah hepinizin gönlündeki kilolara inmeyi nasib etsin..

Arkadaşlar moral bozmak istemem ama 5 günde 5 kilo gitmez..giden vücunuzdaki ödemdir..vücut su atar önce..yavaş kilo vermek en sağlısı diyor doktorlar..sağlığınızdan olmayın kilo verirken.kilo verilir bir şekilde..sevgiler hepinize..

kesinlikle katılıyorum tatlımm bu söylediklerine ben zaten 1.5 ayda 6 kilo verdim son 2 haftadır diyeti bırakmıştım çok abarttım ama sadece 1 kilo almışım tek hedefim 55 olmaktı o yüzden kalan şu 3 kiloyu da bu şekilde verip düzenli beslenmeye geçicem sürekli diyet psikolojisi sıkıyor çünkü benii bakalım artık sonuçları nası olacak:)))

kilom çizelgemden belli sınunda tmmlayabildim bugün yeniden başlıyorumsempatiksalakcinni

kızlar slm bu adresi annem adına almıştım bu diyeti yapacağım dedi bnd iyi o zmn snd yaz dedim ama sonra yapamıyorum ben bunu dedi bıraktı bende yeni adres açacaktım bu bana kaldı diğer adresim zalimi ama diyet grubundakii arkdaşlar çok karşılar bu diyete zaten hastayım bu hafta yapmam kolay olacak onlarıda kırmak istemiyorum burayada kafam rahat girmek istiyorum kullanıcı mesajlarından bulurlar yani sonuçta bu diyeti yaptığımı bu arada niye kimse yok topikte

ben de başladım bugün yeniden ama tartılamadım tartım bozulmuş.. akşama tekrar denicem.. olmazsa halletmeye çalışıcam bi şekilde.. başlangıç 105,1 den sayılabilir cumartesi tartıldığımda 105,1 di.. gerçi pazar günü de hiçbirşeyden eksik kalmadım ama aldıysam da bilmiyorum artık bilmiyorumkismile

ay işte en korktuğum bu verdiklerimizi geri almak slm verdik borçlumu çıktım slm candy

X