5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

teşekkür ederim bilgilendirme için bende yapmayı düşünüyorum tekrar üstüste sıkıntı yaşarım korkusuyla yapmamıştım bu diyeti ama tekrar denenebilir neden olmasın ::)) tekrar cevap için teşekkür ederimm herkeze başarılar ...

sız bitirdınız ye ben yemek leri hazirlıyorum ben yiyemiyorum:gitme::gitme:mafoldumben

a.s.tatlım neden kendine işkence ediyorsun kiakannehir ben diyet menüme göre evdekilerine de benzerlerine dayatıyorum ve sarma, börek vs hafta sonu yapıyorum:jeyyar: böylece ben de yiyebiliyorumkaydirigubbakcemile3

örneğin patates günü patates salatası yapıyorum... onlarınkinde yağ vs oluyor... benimki sade... sebze günü bu hafta bakla yediler.. ben yoğurtusuz yağsız bakla yedim..
et günü onlar köfte, tavuk yiyor.. benimkini ona göre ayarlıyorum falan....zemuszemus

CADIARZUdoğru bıyosun yenı olduğum için alişmam lazım teşekürlera.s.:teytey:

bende buğün ac kalmadım tavuk göğsü ve köfte karışımı yedim
7 tane köfte 1 parcada tavuk yedim inş yemem artıkk
kahve ve yeşil cayiçiyorum buğün bitti darısıyarına meyve sevmiyorum napcam bakalım yarınn

tv de diyetisyenlerden biri bu diyeti 1.gün patetes 2.gün sebze 3.gün meyve olarak anlatmıştı ve detoks programında vermişti,kilo kaybı oluyor mutlaka iştahı kestiğide kesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…