5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar ben şimdiye kadar 2 haşlanmış tavuk butu ve 1 küçük kutu ton balığı yedim ve midem tıka basa et hiç acıktırmıyor incilideniz ablamın dediği tarifi yapacaktım da uzun süre alır pişmesi diye yapamadım
ha bu arada ton balığı light değildi ama yağını süzüp sudan geçirdim bir de o zaman yağı kalmadı herneyse canlarım ya ben şu dönüm noktam olan 66.6dan aşağı inebilecek miyim çoook merak ediyorum CADIARZU

o gün geldiğinde resmen oynayacağım ha böyle hihoyyyt
kaydirigubbakcemile3

ya ben hıc kacamak yapmama ragmen kılo vermemesım ustune bıde 1 kılo almısım neden regl olcam onun sıskınlıgı flnmı varkııı bilmiyorumkismile mafoldumben

a.s. merhaba herkese su sıra pek bakamıyorum topiğe..annemle baslamıstık bu hafta inanamazsınız 2 günder 4 kilo verdi tabi onun fzlalığı cok o yüzden hızlı gidio..

kilolrımz :annem 112 ile basladı su an 108 ben 66.0 la basladım su an 64.3 üm umarım böyle devam eder kaydirigubbakcemile2 hafta sonu günümüz var ve inş geri almayız.zaten pazar aksamıda cankırıya dönüom haftaya yine devam(hastalanmazsam) :dance: :teytey: :sm_cool: :lepi:

slm kızlar ben bişi sorucam müsadenizle bu 5 günde 5 kilo diyeti gercekten aynısını uygularsak oluyo mu kilo veriliyo mu??? şimdiden çok tesekürler...a.s.

ben de 103 ü görürsem karşılıklı oynarız :dance: :dance:

slm kızlar ben bişi sorucam müsadenizle bu 5 günde 5 kilo diyeti gercekten aynısını uygularsak oluyo mu kilo veriliyo mu??? şimdiden çok tesekürler...a.s.

tam beş kilo veren hiç yok sanırım.. liste 70. sayfada canım kim kaç kilo verdi inceleyebilirsin?

bünyeden bünyeye değişiyor canım bazıları 5 mesela ben ilk hafta 5 vermiştim bu 2. haftam ne kadar gidecek bilmiyorum bazıları da 3-3.5 falan verdiler biz 2 gün aradan sonra devam ediyoruz baştan istediğimiz kiloya inince de bırakmayı düşünüyoruz birebir uygulanınca daha iyi sonuç alıyorsunuz bir de 70.sayfaya göz atmanızı öneririm başarılar kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3şuan kalk mak zorundayım yaprak bolmasını yapaçam ben dıyeteyım dıye evdekıler açkalmayacaklar:jeyyar::roflol::roflol:sırnaşık şey

merhaba arkadaşlar ben bu diyeti daha önce bir hafta uyguladım verdim 5 günde 5 kilo fakat sürekli yapıldığında sağlık bozduğunu duymuştum sürekli yapan ve herhangi bir problem yaşamayan varsa bende sürekli yapmaya başlamak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim

a.s.Light jambona rastlamadım.. bilmiyorumkismile sen eniyisi söylediğin sucuğu ve diğer menüdeki etlerini kullan istersen (baharat dışında bişey kullanmadan) cokacimcoook bide hazır köfte baharatları, et baharatları kullanmamak gerekirlmaz: bildiğim kadarı ile içeriğinde nişasta var..opuyorumnanaktan

bu arada ben regl oldum 20 gün gecikmenin ardından
inşallah ilo vermemi engellemez
:1ninca:

a.s.ben bu dönemde de diyete devam ediyorum.bilmiyorumkismile ama bünyen kaldırır mı kibilmiyorumkismile

kızla bugun 3.günümdeyim ama öğleden etin yanında salata yedim..2 günde 1.2 kg azalma görülüyor, 63.8 geldim , büyük ihtimalle sudur ..ama ne olursa olsun rakamı aşağıda görmek çok güzel

a.s.tüm diyetlerde ilk başta en fazla su kaybı oluyor sonra yağ diye biliyorum ama chatlaxx'ın tartısı su, yağ, kas oranını gösteriyormuş. bu diyette yağdan gitti diye yazmıştı..kaydirigubbakcemile5

Konunun ilk mesajını okuyacak olursanız işe yaradığını görürsünüz. Zaten kurallar da orada yazılı.

a.s.tatlım nerelerdesin:uhm: sık sık topic ziyareti yapıp soruları yanıtlama işinin bir kısmını üstümden alsanzemuszemus güzel yanıt veriyorsunopuyorumnanaktan diyet nasıl gidiyorvereliniortak

ohhh beeopuyorumnanaktan o zaman motive ediyoruz birbirimizikaydirigubbakcemile5 gözüm üstünde:1shok: sennkide bende olsun olurmuu:kedi:

evet canım birbirimizin üstünde olsun gözümüz motive edelim biribirimizi olumunekankayizsmile

a.s.tatlım ilk sayfayı okursan orada 3 ay kadar yaptığımı yazmıştım.bilmiyorumkismile o zaman 17 yaşındaydım şimdi 47 yaşındayım.. eyvahedigeldismile hala yaşıyorum ve 18 yaşında bir oğlum varkaydirigubbakcemile2 ama başka birinin sorun yaşayıp, yaşamayacağı konusunda kim garanti verebilir ki:uhm: sonuçta ben bu diyeti okuyup uyguladım...:bbo: bu diyetin mucidi kim bilemiyorumbilmiyorumkismile bu soru ancak konun mücidi olan uzmana sorulabilir diye düşünüyorum...opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…