5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlarrr anammmm 1 günde tam 1 kg vermişimmay nasıl mutlu oldum ben yaww çizelgemi de hemencecik değiştirdim ay iyice umutlandım ben kesin 5 kilo vercem cumaya kadar:sm_cool:

kızlarrr anammmm 1 günde tam 1 kg vermişimmay nasıl mutlu oldum ben yaww çizelgemi de hemencecik değiştirdim ay iyice umutlandım ben kesin 5 kilo vercem cumaya kadar:sm_cool:

wowwwwww alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis akşamın olmasını sabırsızlıkla bekliyorumm tbk canımvereliniortak

canim yiyebilirsin yagsiz tuzsuz sadece baharatlarla yapar,ve pisirirsen.opuyorumnanaktan

ay insallah sevgi,tebrik ederim valla.darisi bizim basimiza.:Saruboceq:

ya sana bişey soracam dedıgını yaptım ama tek bıseyi yapamadım nereye kopyalıyacam onu soylermısın orda yazıyo ama anlamadım bilmiyorumkismile

canim yiyebilirsin yagsiz tuzsuz sadece baharatlarla yapar,ve pisirirsen.opuyorumnanaktan

saol cnm ay fırına mı vercem 3 gündür fırın yanıyoo gittti paracıklarrrr:)))))))))))
fırın en mantıklısı geliyoo bana yada ızgarada yaparım bakalımmm

saol cnm ay fırına mı vercem 3 gündür fırın yanıyoo gittti paracıklarrrr:)))))))))))
fırın en mantıklısı geliyoo bana yada ızgarada yaparım bakalımmm

ben kiymayi kavuruyorum pul biber ve karabiberle yiyorum.ozaman tuz ihtiyacini daha az hissediyorum gibi geliyor.uzerinede bol limon.opuyorumnanaktan

ya sana bişey soracam dedıgını yaptım ama tek bıseyi yapamadım nereye kopyalıyacam onu soylermısın orda yazıyo ama anlamadım bilmiyorumkismile

kullanici paneline gir,sonra profili duzenlede asagiya dogru inince cizelge yeri var canim oraya kopyala yapistir.

canım bak o ticker factorynin en son sayfasında bitti ya çizelgen en altta bbcode diye bi kısım var bi kutunun içinde bak benimki şöyle

burada o yazıyı kopyalayıp kadınlar kulübü kullanıcı panelinde profilini düzenleye tıklayıp çizelge kısmına yapıştıracaksın sadece kırmızı yazan kısmı bordoları değil

olmadı çünkü yanlış şeyi kopyaladın. sadece benim dediğim kısmı kopyala..

ben de aynı hataya düşmüştüm de :)

ama dedıgın yerı kopyaladım yapıstırdım tamm dedım de bana bunu dedi

"Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun."

cok becerıksızım dımı kızlarr

ben sana yapıyım bitane.. yaz kilonu boyunu hedef kilonu..

sonra sana bi adres vericem oradan istediğin zaman değişim yapacaksın.. bi kere yapıştıracaksın her seferinde uğraşmican .. hade yaz ben yapim iki dakkada :hulya:

aysbar, ark0708, nese_08, Guide

kızlar aşşada görüyorum sizi diyet nasıl gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…