5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

lahanada iyi fikir ya ben severim haslanmis lahanayida
burdaki lahanalar turkiyedeki gibi degildi ,malesef o tadi yine bulmazdim

kizlar aranizda 5kilo veren oldumu ben daha once denemistim 3kilo vermistim merak ettim veren varmi5 kilo

incilideniz 10 kilogamdan fazlası olanlar bu diyeti uzun süre yapmak zorunda kalacaklar. vücut dirençsiz kalıp hasta olma ihtimali çok yüksek olacak..bu diyette sabah ne yersen öğlen akşam da aynı şeyi yemek zorundasın. örneğin sebze gününde sabah bütün çeşit sebzelerden yemek mümkün değil. midenin bir sınırı var. yani ister istemez vücudu bazı besinlerden eksik bırakmış olursunuz...
herşeyden yiyip az az ve kontrollü yemek en mantıklısı yinede tercih sizin hayat sizin..
benim son günüm .evet 2 kilo zayıfladım (regl olduğum için vücudum biraz şiş). akşam bozucam. çünkü rengim soldu.cildim kurudu.halsizleştim.başım süğrekli ağırıyor...bilmiyorum yapan arkadaşlar da bunlar oldumu..

birde içtiğiniz bitki çaylarının kalitesi bilinen güvenli markalardan alın.bir akrabam aktardan aldığı bitki çayları yüzünden hastanede yatıyor. çaylar vücudundaki bütün potayumu vücuttan atmış.şuan ayakta duramıyor ve vücudunun dengesini sağlayamıyor. ..ben onu görünce çok korktum..ve paylaşmak istedim

günaydın kızlarrr 1. gün kazasın belasız bitti simdi sebze günüü fırına vercem hepsinii
siz neler yapcaksınız

şimdii patlıcan kabak mantar domates biber sarımsak kokuyoo fırına verdimmm mis gibi kokuyooo salatalık felan lahana suyu yapcam onuda içeyim diyoruumm sabah kalktımm tartıda sevindirdi dahada heveslendimmm

süt yoğurt alternatifti sanırım.. ben peynir de yerim o gün..

bilmiyorum tatlim ama bence bastan sona tam uygula yinede sen bilirsin.zaten hepimiz ayni anda baslamadik.opuyorumnanaktan

ben de bugün patatesle başladım..

bu diyeti ard arda yapmak bence de sakıncalı olabilir.. bir de bitki çaylarını da çok içmemek lazım.. bağırsak tembelliği yaparmış.. günde 2 ya da 3 en fazla yani.. bence tabi..

ben de başladıım bugün.. başlangıç kilom 107,6 (takımım duymasın mafoldumben ) pazar günü bitmiş olacak.. yarın kahvaltıda da salata ve mntar yicem.. gün boyu da öyle devam edebilirim.. mısırlı atom salata yerim öğlen.. akşam da mantarı fırınlarım yine.. hem et gibi olur tadı..

bugünden yarının menüsünü hazırlar oldum.. daha bi tane patates yedim.. delikafadulden

bişey sorucam.. fırına patatesi tavuk, domates, biber, baharat ve dereotu eşliğinde atsam ama çıkıınca sadece patatesleri yesem.. uygun mudur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…