5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben daha önce yaptığım için seni bilgilendireyim.mesela meyve gününde sabah elma armut kiwi mi yedin,tüm gün o üçünü yiyosun,bir çeşit meyve daha eklemiyosun

hosgeldin canim aramiza.a.s.limonlayabilirsin tuz ve yag haric diger baharatlarda kullanabilirsin.(karabiber,pul biber,kekik vs.).ilk gun zaten sadece patates haslanmis firinlanmis nasil istersen.gun boyu.ikinci gun sabah kendine bi menu hazirla istedigin sebzeleri koy.aksama kadar hep ayni menuyu yiyoruz.opuyorumnanaktan

ya bişe soraçam patatesı açıktığımız zaman mı haşlıyaçam:1no2:akannehir

hayir canim ben sabahtan hasladim aciktikca bir tane alip yedim canim,sende sabah kalktiginda haslayip benim gibi yapabilirsin.istedigin kadarda yiyebilirsin.tuzsuz ve yagsiz ama.lmaz:

ay öf kızlar ben hastayım falan demiştim ya dün bugünde devam etti halen daha midem bulanıyor yarın doktora gitcem diyet yapamadım bugün maalesef patateslerimi yemeye başlamıştım ama olmadı yine üşüttüm işte

ben yiyeceğim zmn haşlıyorum sıcak sıcak daha iyi gidiyor ama yarın fırın poşetine koycam az domates maalesef koycam biraz tencereye koycam biraz s koycam dışına da mis gibi olcakbakalım sabah ol hayrola dvam etcem ama mtlaka iyi oldu bir yandanda ara vermiş oldum inci abla ara ver diyordu vermiş oldum işte:)

gecmis olsun canim,ins onemli bisey degildir.once doktoruna git diyetine oyle devam et.opuyorumnanaktan

slm kizlar yarin sebze gunum canim istemiyo valla
simdi firina verdim kutuya koydum yarina hazir, ah ne olurdu yogur olsaydi, onunla yemicem sey yoktur
boyle bogazdan zor geciyo :)
hele patates tiksinti geldi artik ,bu hafta bitirim biraz ara veririm heralde

slm.ben yazrin kuskonmaz ve lahana haslicam.yaninada maydonoz,biber,domates,salatalik.biraz abarttim galiba ama napim.sabah sabah yemesi olmasa ben seviyorumda,sabah biraz tuhaf oluyor.

tesekkür ederım limonlanması cok ıyı oldu bırde meyve konusunda aydınlatmanız yarın baslıyorum suankı kılom 61 ınsallah dayanırım 5 gun sonucu yazarım hoşcakalın....

sıfır fireyle patates gününü atlattım yarın için lahanamıda haşladım limon ve pul biberle yicem ...hepimize kolay gelsin arkadaşlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…