5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

diyetisyene git hamileliğin boyunca.. alman gerekenden fazlasını almamanı sağlar.. onun dışında herşeyi yemelisin.. abartmazsın sadece..

iste konu orda cok almamak ama benım ıstahım normalde de cok sımdı bı de sureklı evdeyım canım sureklı bıseyler yemek ıstıyor abur cubur napjam ben 9 ay bılmıyorumeyvahedigeldismile:kedi:

abur cubur yeme ama.. onların bebeğe de bi faydası olmaz ki lmaz:

tesekkurler candy cım öle yapmayı düşünıuyorum cunku kendımı bılıyorum kendıme engel koymazsam şiştikçe şişerim
en ıyısı kendımı meyveye zorlamak ve süt falan ıcmek sanırım canım bıseyler cektıkce meyve yıyım

öğlen için getirdiğim patatesleri yedim :kedi: öğlen bana ev yolu göründü

ben hamileyken 12 kilo aldım ama emzirme dönemimde 20 kiloya yakın vardı fazlalığım.oğlum emdikçe ben yiyordum.iştahım acaip açılmıştı. sonra oğlum birdenbire emmeyi bıraktı. kilolarımıda bana hediye etti tabii. 10 kilo kadar verdim. dikkatli yiyerek tabii..ama kilo vermem durdu..işe başlamamında etkisi var tabi.evde çok hareketliydim.iş yerinde 8 saat masa başındayım. kilo vermem çok zorlaştı.

bu diyeti kısa sürede kilo verdirir umuduyla yaptım ama benim bünyem zayıf sanırım ondan zorlandım.artık çok fazla açlık da hissetmiyorum.mide de küçülüyor heralde...
bunan sonra yediklerime daha çok dikkat edicem. gerçekten almak çok kolay ama vermek :1no2:

ay kızlar neler konuşuyosunuz ben 2 defa düşük yaptım keşke o bebeklerim doğsaydıda ben 100 kilo olsaydım off moralim bozuldu bnim sebze günüm bugün

bu arada çatlak arkadaşımız beni listeye yanlış yazmış ben 74 .2 değilim 75.2 yim allahmı yazzdırdı ne belkide olmuşumdur şincik 74

selam arkadaşlar.bi sürü sayfa okudum,gaza geldim bende bugün başladım.patates yemeye.patatesi severim zaten ama azıcık tuz atılabilseydi daha iyi olacaktı sanırım ama tuz yasak.diyette benim sevmediğim bişey yok.bi tek yumurta gününde tüm gün yumurta yemek zor olur sanırım.ama yoğurtta ekleresem buna hallederim gibi geliyor.
bu sabah itibarıyle kilom 75 ((( inşaallah bende 5 kilo verebilirim.gerçi ben regli olmak üzereyim ama inşaallah 5 gün sonunda tartım beni yanıltmaz.ayrıca ben az sonra kendime metabolizma hızlandırıcı çay yapacağım.sizlerde vereyim tarifini.selahattin dönmez di sanırım bi diyetisyen onun tarifiydi bu.
1 adet limon,2 adet elma,1 çubuk tarçın,1 tatlı kaşığı top karanfil,3 lt kadar suyu bi tencerede kaynatıyorsunuz.bu çayı ılık bi şekilde içiyorsunuz.
ben dün sporda başladım.lesli teyzeyle 30 dk. yapıp ardından callanetics yapıyorum.
inşaallah bu sefer olur.ayrıca sevgili arkadaşım nalanım suyumda yapıyormuş bu diyeti.nalanım suyum bende başladım bacım.sen yaparsında ben yapmaz mıyım????

hepimize kolay gelsin...

sabah az yedim saat de 11.00 içimde ezildi

yanımda da yiyecek bişey yok kafamçokkarıştı
daha molaya da çokk bilmiyorumkismile offffff :çok üzgünüm:

sevgi çok geçmiş olsun canım.allah bi daha göstermesin.bende bi düşük yapmıştım oğlumdan önce .neyse atlattım o günleri.rabbim sanada çok güzel bi bebek verecektir eminim.
ben incilidenize sormak istiyorum.sabah sadece patates yedim ama sanırım öğlen patatese soğan ekleyeceğim.sade patatesi gün boyu yiyemem gibi geliyor.sabah tabağınızda ne varsa onla devam edin deniliyor diyette ama ben sabah eklemyi unuttum.yada baharat niyetine sarımsakta koyabilir miyiz?

Ben de geçen hafta başlayacak gibi olmuştum ama olamadı, kendi evimde değildim. Bu hafta ciddi ciddi başlama niyetindeyim, şu an patatesler haşlanıyor.

Hadi hayırlısı...

Offf kızlar bende patates gününe başlamıştıum geçen hafta ya karın ağrısından öldüm bütün gün bıraktım ben akannehir

Ben de geçen hafta başlayacak gibi olmuştum ama olamadı, kendi evimde değildim. Bu hafta ciddi ciddi başlama niyetindeyim, şu an patatesler haşlanıyor.

Hadi hayırlısı...

slm kızlarkaydirigubbakcemile5 ben bugun ikdefa başladım sebzeile başladım olur mu eyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile2zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…