5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

dereotu baharat sayılır di mi nane falan.. öğlen patatesimin içine doğrayayım ona göre kaydirigubbakcemile2

limon da sıkabilir miyim ?

Son düzenleme:
kızlar sebze günümopuyorumnanaktan önerebilceğiniz zevkle yiyebileceğim ne yapabilirmmkaydirigubbakcemile5

kızlar sebze günümopuyorumnanaktan önerebilceğiniz zevkle yiyebileceğim ne yapabilirmmkaydirigubbakcemile5

taze fasulye opuyorumnanaktan

benim sorularıma cevap verir misiniz arkadaşlar?

dereotu ve nane doğrayabilir miyim patateslerimin üstüne.. limon sıkabilir miyim?

birde patateslerimi fırına tavuk, domates, biber, soğan, dereotu vs. eşliğinde atıp çıkarınca sadece patatesleri yesem olur mu?

taze fasulye opuyorumnanaktan

benim sorularıma cevap verir misiniz arkadaşlar?

dereotu ve nane doğrayabilir miyim patateslerimin üstüne.. limon sıkabilir miyim?

birde patateslerimi fırına tavuk, domates, biber, soğan, dereotu vs. eşliğinde atıp çıkarınca sadece patatesleri yesem olur mu?

canım dere otu doğru olmaz diye düşünyorum bharat serbest sedece... limonda sıkabilirsin tabi tuz olmatınca limonla çok kötü oluyo:KK43: diğer soruna gelince bence öyle olmaz çünkü tavuğun yağı tuzu patatese geçerr öyle olmamalı..

canım dere otu doğru olmaz diye düşünyorum bharat serbest sedece... limonda sıkabilirsin tabi tuz olmatınca limonla çok kötü oluyo:KK43: diğer soruna gelince bence öyle olmaz çünkü tavuğun yağı tuzu patatese geçerr öyle olmamalı..

yağsız tavuk koyarım.. göğüs eti sadece derisiz.. bi de tavuğun tuzu olmaz ki ayol kaydirigubbakcemile3

diğer sebzelerle olur mu yani.. tavuğu çıkarsam aklinialirimsmile

günaydın kızlar dün patates gününde akşama doğru kan şekerim düşmüştü ama bugün güne güzel başladım karnıbahar haşladım patlıcan közledim kabak ve havucu fırına verdim çiğ olarakta semizotu domates ve salatalık yiyorum herkese kolay gelsinolumunekankayizsmile

günaydın kızlar dün patates gününde akşama doğru kan şekerim düşmüştü ama bugün güne güzel başladım karnıbahar haşladım patlıcan közledim kabak ve havucu fırına verdim çiğ olarakta semizotu domates ve salatalık yiyorum herkese kolay gelsinolumunekankayizsmile

sebze gününde sarımsak kullnılıyor mu :uhm:

evet kullanılıyo tamam tavuk yağsız olursa olur:) ben içine tuz eklersin diye düşündüm :)

ben tuz biraz kullanıyorum.. yani sıfıra indirmem imkansız.. patatesleri de haşlarken suyuna attım biraz..

fırına atar patatesleri lüpletirim gerisini de evdekiler yer diye düşündüm de.. hem patateslerim çok lezzetli olur.. :hulya:

yerken ekiverirler tuzlarını.. yemek baya tuzsuz olacak aman napayım diyetteyim zemuszemus

bayanlar bu diyet hamılelgın ılk aylrında yapılır mı sizce

hamileliğin ilk ayları mı akannehir

bence sen dayak istiyorsun.. :eek:klava: ne acelen var zaten kilo alacaksın.. doğumdan sonra emzireceksin de..

hamilelikte diyetisyen kontrolü dışında bişey yapma kendi başına.. kendi başına değilsin çünkü :CüvCüv: :1hug:

tesekkur ederım canım cevabın ıcın benım kılolar dogumdan sonrayı beklemek zorunda kaldı sanırım:umursamaz:

rica ederim şimdi kiloyu çok kafana takma ama çok almamaya dikkat et ben 11 kilo almıştım 5 i doğumda gitti sonra bana 6 kilo kalmıştıkaydirigubbakcemile5

yemyeshill sakın hamileyken yapılırmı bu diyet. biz normal halimizle zor dayanıyoruz...bebeğin herşeyden önemli...doğumdan sonra zaten vermeye çalışacaksın...hamileliğin tadını çıkar bence..canın neyi istiyorsa ye...

hamileliğin ilk ayları mı akannehir

bence sen dayak istiyorsun.. :eek:klava: ne acelen var zaten kilo alacaksın.. doğumdan sonra emzireceksin de..

hamilelikte diyetisyen kontrolü dışında bişey yapma kendi başına.. kendi başına değilsin çünkü :CüvCüv: :1hug:

sanırım haklısın dayak ıstıyorum sadece kılomu su an cok kafama takıyorum da ondan sordum tek basıma degılım tabı kı bebegımı de düşünuyorum yemegı cok sewıyorum cok kılo almak ıstemedgm ıcın sordum sadece:kedi:

rica ederim şimdi kiloyu çok kafana takma ama çok almamaya dikkat et ben 11 kilo almıştım 5 i doğumda gitti sonra bana 6 kilo kalmıştıkaydirigubbakcemile5

ıste konu orda cok almamak ama benım ıstahım normalde de cok sımdı bı de sureklı evdeyım canım sureklı bıseyler yemek ıstıyor abur cubur napjam ben 9 ay bılmıyorumeyvahedigeldismile:kedi:

yemyeshill sakın hamileyken yapılırmı bu diyet. biz normal halimizle zor dayanıyoruz...bebeğin herşeyden önemli...doğumdan sonra zaten vermeye çalışacaksın...hamileliğin tadını çıkar bence..canın neyi istiyorsa ye...

sağol kayra cım yapmıcam zaten daha önce ben bu dıyetı yapmıstım cok zorlanmamıstım sadece merak ettım acaba bı zararı olur mu dıye... zaten ne bulursam yıyorum bu gıdısle 90-100 kıloyla gırıcem doğuma:lepi:kafamçokkarıştı

kızlar sebzelerimiz yedim süper olmuş 1 tabak yedimm simdide nescafemi içiyom
siz neler yediniz yazrmısınızz

X