5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar sabah domates salatalık şimdide acılı türlü yaptım hiç yağsız
valla nefis olmuş tavsiye ederim ben bütün gün aynı sebze yenicek diye düşünmüyorum
gün içinde yağsız istediğin kadar sebze yiyebilirsin diye düşünüyorum

cicicim sıkma canını canım belkide daha sonraki günler farkedicek
moralimiz bozulmasın diye tartılmayalım diyo arkadaşlar zaten

cicicim sen devam et morali bozma inşallah 5 gün sonra en azından 2 kilo bile olsa vermiş olursun kesin

aaa niye acab üzüldüm bak şimdi niye veremedinki tuz yağ yok kaçamak yok niye veremedinki

sagol canm yaa ,evet devam edıcem,ahh 2 kıloyada razıyımm

az Önce kıyma kızarttım teflonda yagsıs tuzsuz,baharatladım ama gusel oldu..

zalimi cnm hiiiccc kacamak yapmadim,yag sifir tuz sifir bilemedim bende,bol yesil cay ve bol su ictimm ,vucudumdada fark hissetmedim zaten,halsizligimi saymazsak

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.......

HANİ BURANIN İNANCI GECEN HAFTA HERKES COK İNANCLIYDI BİR BİRİNE SÜREKLİ MORAL VERİYORDU ZAYIFLICAZ DİYORDU HADİ CANLANIN BİRAZ ER YADA GEÇ ZAYIFLICAZ KİMİSİ 1 AYDA KİMİSİ 2 AYDA SONUC OLARAK HEPİMİZ TATİLE ZAYIF ZAYIF GİDİCEZ :dance: :dance: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

#3 dilek 2009-12-02 23:15
ben bu diyeti yaptım ve 5 günde 6 kilo verdim tavsiye ediyorum

başka bir siteye yazılmış bu diyetle ilgili

kesinlikle katılıyorum meyvenula kesinlikle zayıflayacağız bide bitene kadar tartılmayalım kızlar moralimiz bozulmasın sonunda tartıldığımızda 2 kilo bile versek hepimiz seviniriz kaydirigubbakcemile5 :lepi::lepi::lepi: hihoyyythihoyyyt :sm_cool:

kaydirigubbakcemile5 hadi gençler motivasyonnnnnnnnnnnnnnn
gaza getirelim birbirimizi 5 güncük hem 2si gitti 3ü kaldı kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

sebze günündeki arkadaşlar sebzeden türlü yapın gerçekten çok lezzetli oluyo
birazda acı olsun hımmm yemede yanında yat

bu arada ben hiç sebze yemem onun yerine ne yiyebilirim

SANIRIM BU SORU DİMİ? MALESEF SEBZE GÜNÜ SEBZEDEN BASKA BİŞİ YİYEMİYORUZ MUTLAKA VARDIR YEDİĞİN Bİ SEBZE YANİ BU GÜNÜ ALTERNATİFİ YOK HADİ YUMURTAYI YOĞURTLA TOLERE EDİYORUZ AMA SEBZENİN BÖYLE BİŞEYİ YOK kaydirigubbakcemile2

şimdi ben hep salaalıkmı yicem

bide meyve yemem ben napcam meyve günümde bilmiyorum

ben hiç sebze yemem....
:sm_confused: ne yemeliyim sebze günü lütfen bişey söyleyin =(

bu soylediğim doğrumu değilmi bilmiyorum ama ozman sende meyve ye canım 2 gün meyve yemiş olursun arkadaşlar altarnatifi yok diyo ama sende yemiyorum diyosun yapıcak bişey yok ozman

ne yani bir tanede mi yemiyoncokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…