5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

hmmm güzel bir tokat yemişim eline sağlıkkaydirigubbakcemile3

yanlız kilo sebebimi ortaya çıkardım sanırım

annemin booool sirkeli hazırladığı ılık suyuda içtim

çok sirke koymuş ölçmemiş

bğğööö iğrenç midem bulanmıştı

ay ewet üzerine basıp yanlışlıkla

öldürdüğüm kuş yada kendi kendine ölen

ikiside pek severdi marulu çıtır çıtır kemirirlerdi

günaydın bayaynlar...evet buguün ikinci günümüz...
dün pazara çıktım bir sürü meyve sebze aldım eşim nasıl diyet bu anlamdım falan diyo ama sonunda anlıycak.bu gün iş yerime bir sürü sebze getirdim
sabah domates,salatalık.biber,lahananayı dilimledim ve onu yedim öğlen fırına mantar vercem hafifi tuzlu
akşama patlıcan közliycem
zevkli geldi bana inşaaallah sonuçta alırım..herkese hayırlı diyetler

ama bu diyette benim bildiğim sabah ne ile başlarsan bütün gün aynısıyla devam etmelisin.. çeşit çeşit şeyler yiyemiyosun. en azından incili abla öyle demişti. topiğe girse de konuya yine bi el atsa a.s.

canım plan süper ama sabah tabağında ne varsa aksama kadar o olucak yani menü hiç değişmicek gecen hafta bende aynı htaya düştüm sebzede yanlıs bu durum belki yarım kilo daha verebilirdim böyle yapmasaydım mirmirmirmir bence menüyü değiştirme

günaydın arkadaşlar dünüm gayet yi geçti toplam 7 patatesle kapatım ama küçüklerdi
bugun de henüz bişey yemedim salatlıkla başlamayı düşünüorum
umarım bugunude kaçamaksız atlatırız

hayır sebze gününde istediğin sebzeyi yiyorsun sonuçta hepsi sebze

2. gün: Yalnızca sebze. Ama aklınıza gelebilecek her tür sebzeyi yiyebilirsiniz. Yağsız olmak kaydıyla her tür çiğ salata, yine yağsız haşlanmış sebze yemekleri, türlüler... Sabahtan itibaren.

zaten ilk sayfada da bu şekilde yazıyo

ben yanşı anmamaışım değilmi arkadaşım menümü değiştirmiycem...

bende bu şekilde biliyorum butun gün istediğin sebzeyi yiyebilirsin diye

yanlısınız var kızlar diyetin amacı zaten vücudu tek tip besinle sasırtmak tek tip besin sabah aldığını aksama kadar alman demek oluyo incilideniz abla gecen hafta böyle demişti.yinede siz bilirsiniz.

günaydın tızlarrrrrrrrrrr zemuszemus
bi günü atlattık Allah sabır versin hepimize...
bende domates salatalık ve haşlanmış brokoli ile tamamlicam günümü inşallah sorunsuz geçer hepimizinn kaydirigubbakcemile2 şimdiden kendimi çok iyi hissediyorum 5günün sonunda daha iyi olur umarım ohaoldumsmile
haa bide dün sölemeyi unutmuşum chalaxx cım benim kilomu 62 olarak değiştirebilir misin sanırım adet dönemim yaklaştı ondan şişlik var nie böle oldu bi haftada anlamadım değiştirirsen sevinirim

tamam istediğin sebzeleri yiyebiliyorsun ama sabah hangileir ile baslarsan günü onlarla tamamlaman gerekiyo.

yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

amaç vucüt ne zaman besine ihtiyaç duysa aynı şeyleri vererek daha öncekileri hızlı yakmasını sağlamak arkadaşlar...

yanlısınız var kızlar diyetin amacı zaten vücudu tek tip besinle sasırtmak tek tip besin sabah aldığını aksama kadar alman demek oluyo incilideniz abla gecen hafta böyle demişti.yinede siz bilirsiniz.

şimdi benimde kafam karıştı ne yapsak acaba

ay ewet ya ben şimdi salatalık mı yicem bütün gün hayallerim suya düştü

bencede incilideniz ablanın sölediği gibi yapın riske girmemiş olursunuz.. çok zorlanmassın yaa üç çeşit seç sabahtan akşama yerimseniben hadi kızlar ha gayret kaydirigubbakcemile2

ne yapalım ozman bugunude boyle geçiririz

slm arkadaşlar akşam yazmıştım
emzırdıgım için dün bayılıyordum
diyeti bozmuştum dün
bugün sabah yinede tartıldım
67 den 66ya düşmüşüm
sizi motive etmek istedim
umarım haftayı 5 kilo vererek tamamlarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…