5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

birinci günü atlattık çok şükür bugün bol bol haşlanmış karabiberli ve limonlu patates yedim çok fazla su içtiğimi söyliyemem çünkü midem kötü üşüttüm sanırım bi koca bardak nane limon içtim 4 bardak karışık bitki çayı bi bardak yeşil çay ve öğlende şekersiz bi nescafe çok uykum geldi ayılmam lazımdıakannehir

pen yemetum sınırlarım fena zorlandı yanlız:kedi:

ay şok oldum bide evde ekmek patlaması yaşandı

ben yemeyince kimse yemiyomuş galiba

üç hafta ekmek almasalar onlara yeter o ekmekleraklinialirimsmile

ayyyyy çok tatlısın yaaaa

kıs ne anlamda söledin anlamadım valla:kedi:

iyi bişey mi dein dicem ama korkuyom demeyeohaoldumsmile

hani salak demeyin diye kafamçokkarıştı

kafamçokkarıştışu ara yani bugün anlamıyorum şu saatlerde bişi

iyice uykum geldi:mymeka:

krizalit.kristalin .!.:
Seni de ikide bir uğraştırıyorum, kusura bakma. Bi dikiş tutturamadım gitti.
cnm ne kusuru, ben severek düzenliyorum listeyi:)
nuraksoy .!.:
yaa canım ben bu günbaşladım ama tartlmadımmmm
tartılmasam olmazmı kilo lmışsam üzülürüm şimdiii ohaoldumsmile
tabikide olur cnm tartilmak zorunda degilsin, ama bi sorun var sen sali günü baslamistin, simdi ben seni bugün baslayanlar arasinami aliyim yoksa sali baslayanlar arasindami kalmak istiyosun??
eger bugün baslayanlar arasina alirsam verdigin kiloyu silmek durumunda kalcam:/
ozlemilker .!.:
zaten normali o 2 gün üstüste sonra 1 hafta falan ara:)))
tmm cnm cok sagol:)
musyas .!.:
ben diyete başlıyamadım 7aylık anne oldugumdan 62.5 kilo oldugumdan çok tepki aldım ailemden sütünümü kescen herkes sütü akmıyo die agıtlanırken die bahara kaldı diyetimmm
cnm inan bana en dogrusuda bu zaten:)
zazez .!.:
kızlsr bi poli yakınımız çatışma sırasında vurulmuş ve ölmüş
çok moralim bozukkk
cnm basiniz sagolsun:KK43::KK43:
ozlemilker .!.:
chatlaxx canım ya ben yumurta gününde diyet peynir alayım onu yiyeyim çörekotlu falan olmadı kekikli ve pul biberli valla yumurta varsa ben yokum:))) ben bu kez öyle deneyeceğim bakalım ne olacak bir kalıbı yerim valla fare gibi... sonuçta amaç tek tip değil mi eee bu da o da protein işte değil mi ya:)))
kaydirigubbakcemile3valla cnm peynirle doyarim diyosan tabikide olur cünkü yumurta yerine süt ürünleri serbestti
bakalim ben nasil gecircem yumurta gününü, bu hafta yapmamistim:) ekmekle bi güzel yemistim:)

boncuklar .!.:
slm kızlar bende diyeti bırakmaz zorunda kaldım.çok hızlı gittim sanırım.sabah kalkar kalkmaz spor yaptım.aralıklarla 50 mekik çektim değişik hareketlerde.sonra küçük iki patates yedim.tekrar spor yaptım.normalde çok su içen ben su içmedim.üstüne afedersınız ishal oldum.mahvoldum.titremeye basladım,buz gibi oldu ellerim filan.yıne bırakmadım.öğlen 1 küçük patates daha yedım.zorla yarım bardak su içtim 1 bardakda şekersiz çay.öğleden sonra çarşıya cıktık eşimle.o zaten rejim yapıyorum diye kızıyordu.hava sıcaktı da kızım kucağımda başım öyle bir döndükü eşim olmasa düşecektim.e hayliyle diyet de bozuldu.eşimden bırde fırça da çabası:)tabi haklıydı.kızım henüz 5,5 aylık ve ben onu emziriyorum.bu bana ıyı bır deneyım oldu.bır daha kızım büyümeden diyet yapmıycam spora devam.burdam emziren annelere örnek olayım.LÜTFEN EMZıREN ANNELER DıYET YAPMAYIN çok teşekkürler iyi geceler arkadaşlar
cnm gecmis olsun yaa
seni listeden tüm cikariyorum, emzirdigin halde diyet yapman hic dogru degil
neyse en azindan diyetin basinda hemen birakmissin, allahtan daha uzun süre yapmadin diyeti

kıs ne anlamda söledin anlamadım valla:kedi:

iyi bişey mi dein dicem ama korkuyom demeyeohaoldumsmile

hani salak demeyin diye kafamçokkarıştı

kafamçokkarıştışu ara yani bugün anlamıyorum şu saatlerde bişi

iyice uykum geldi:mymeka:

kaydirigubbakcemile3 cnm kuslar citir citir yiyo bende öyle yicem demissinya kesin ona demistir kaydirigubbakcemile3

hammer kilonu yazdim cnm listeye
Sympathique ekledim cnm listeye opuyorumnanaktan
UyuyanGuzel diyet bozanlara ekledim seni aklinialirimsmile
nuraksoy cnm sen sali baslamistin, seni simdi bugüne eklersem verdigin kiloyu silmek durumunda kalcam
bi secim yap ya kilonu silip pazartesiye eklicem, yada sali gününden senin kilo durumunu devam ettircem, verdigin kiloda oldugu gibi yazili kalcak

Son düzenleme:
bende sabah yumurta yerimde sonra yogurt fln yerim seviyorum yumurta ama gun içinde her ögün yumurtada yenmezbilmiyorumkismile

ben hiç açmak istemiyorum orada çikolatam var nutella'm

ve ben onu kavanozda kaşık kaşık ekmeksizz kusana kadar yiyordum

sanırım bu itiraftan sonra 30 kiloyu nasıl aldığım anlaşıyor

haa

efendimmm

beter olmu dedinizzzzzzzzzolumunekankayizsmile

çok ayıp ya benim gibiolumunekankayizsmile

kızartmaya bayılanohaoldumsmile

nutellayı kavanozu yiyecek olan ohaoldumsmile

bol mayonezli yarımdan büyük ekmekle tost yapanohaoldumsmile

bir kıza söylemek aslında mantıklı beter ol demek amaohaoldumsmile

siz cicsiniz demezsinizsositososito

nolur demeyin nolur nlour nolurr:Saruboceq::Saruboceq:

zalimiiiiiiii :mymeka: yapilcak seymi buuu :mymeka:
diyette oldugumuz halde neden canimizin cekceni bildigin halde yaziyosun :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
kızlar günaydın her sabah okula gitmeden yazmak alışkanlık oldu bende ya bu patates günlerinin ertesi günü hiç acıkmıyorum zorla besleniyorum bu sabah ta öyle oldu ben bu gün gün boyu domates salataık ve de kırmızı lahana yiyeceim başka da bişey sürmem ağzıma :umursamaz:
hepimize kolay bi gün diliyorum canlarım kaydirigubbakcemile5

günaydınnnn.....
dün biraz kivili kek yedim.. sondan başlamıştım yumurta günüm çöpe gittti.. ama bugünden sonra bozmak yok bi daha.. meyve günüm bugün.. bu hafta çeşidi az tutayım midem kötü olmasın diyorum.. muz kivi elma yicem belki biraz ananas..
kolay gelsin herkese...

günaydın herkese a.s.
bende bii itirafda bulunayım hafta sonu 600 gr alımısım cok pişmanım börek yediğime şimdi suyumu içiom sabahta 2 kasık salata yedim iş yerinede getirdm salatadan aksama kadar salata su devamm :1no2: benneyaptımki

günaydın çok şukür ikinci günümdeyim bu sabah kendime büyük bir kase salata yaptım ve sizleri okuyarak onu yedim boylece motivasyonum bozulmamış oluyor şimdilik biraz başım ağrıyor ama geçer inşallah herkese kolay gelsin

X