5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

gunaydin kizlar bugun bende basliyorum hayirlisiyla su diyete patotalarim haslaniyor simdi kurt gibi aciktim hemen yemem lazim onlari.

karabiber,pul biber ve biraz nane ekicem uzerine sade yiyemem yahu:kedi:

slm arkadaşlar akşam yazmıştım
emzırdıgım için dün bayılıyordum
diyeti bozmuştum dün
bugün sabah yinede tartıldım
67 den 66ya düşmüşüm
sizi motive etmek istedim
umarım haftayı 5 kilo vererek tamamlarsınız

off süper yaa :hulya: sana da geçmiş olsun tatlım

valla ben haftada 2 kilo versem opup tepeme koyacam yani kac aydir diyetteyim ya bu sefer ise yarasin artikboshayallersmile

1 haftada 4 kilo çok fazla bence yapmayın kızlar, sağlıklı vermek daha önemli değil mi, hızlı verilen kilo aynı hızla geri alınır unutmayın

ay akşam çok kötü oldum uyuyamadım 3 minik sayfa düşüncelerimi yazdım

eğer ağır eleştirilerde bulunmayacaksanız öğleden sonra

yazabilirim buraya

beni listeye aldinizmi kizlar kilom 67 bakalim ne kadar verecegim.birde listemiz nerede ben bulamadimda:kedi:

ay akşam çok kötü oldum uyuyamadım 3 minik sayfa düşüncelerimi yazdım

eğer ağır eleştirilerde bulunmayacaksanız öğleden sonra

yazabilirim buraya

ben dinlemek isterim canım seni..

Bu arada kızlar şu 5 gün diyetine bende başladım bugün patates günü cokacimcoook

Kızlarrrr benide listeye alınnnnn kilom 82

gunaydin kizlar bugun bende basliyorum hayirlisiyla su diyete patotalarim haslaniyor simdi kurt gibi aciktim hemen yemem lazim onlari.

karabiber,pul biber ve biraz nane ekicem uzerine sade yiyemem yahu:kedi:
Canım aynen bende sade yiyemem sabah azıcık peynirle yedim 2 orta boy patates.. 12 de yicem bide 2 tane büyük boy patates maydonoz ve lor (yağsız) peynirden salata yaptım yağ tuz yok kesinlikle.. artık akşamada yoğurtlu yerim cokacimcoook

Canım aynen bende sade yiyemem sabah azıcık peynirle yedim 2 orta boy patates.. 12 de yicem bide 2 tane büyük boy patates maydonoz ve lor (yağsız) peynirden salata yaptım yağ tuz yok kesinlikle.. artık akşamada yoğurtlu yerim cokacimcoook

canım istediğin kadar patates yiyebilirsin baharatlarla tatlandırıp ama yoğurt maydanoz ve peynir yiyemezsin yoğurt ve peyniri yumurta gününde yiyebilirsin maydanozuda sebze gününde

canım istediğin kadar patates yiyebilirsin baharatlarla tatlandırıp ama yoğurt maydanoz ve peynir yiyemezsin yoğurt ve peyniri yumurta gününde yiyebilirsin maydanozuda sebze gününde

öğlen maydonoz ve peynirleri ayıklarım o zaman :) sağol canım

ben bir porsiyon patomu yedim huplettim doymadim sankimeyvahedigeldismile

2.porsiyonu 1-1.30 gibi yerim

3.esimle saat 6 da yerim baska birsey yemiyoruz demi patodan baska

cay felan iciyoruz sekersiz abur cubur felanda yok,meyvede yokmu kizlar?

bugun insallah bozmam diyetimi insallah

ben bir porsiyon patomu yedim huplettim doymadim sankimeyvahedigeldismile

2.porsiyonu 1-1.30 gibi yerim

3.esimle saat 6 da yerim baska birsey yemiyoruz demi patodan baska

cay felan iciyoruz sekersiz abur cubur felanda yok,meyvede yokmu kizlar?

bugun insallah bozmam diyetimi insallah

başka bişey yemiyoruz ama o günün yiyeceği ne ise onu sınırsız yiyebiliyoruz a.s.

selam kızlar bugün benim et günüm sabah ayrım şimdi yarım haşlama tavuk but yedim beyaz etinden yiyemiyorum boğazıma duruyo sanki but olması durumu değiştirmez dimi :uhm:

bilmem ama yarın bende öle yapcam ağzıma salatalık geliyor başalarıda yasakmış şimdi ben mantar patlıcan marul yiyemicemmi

ben açılısı salatalıkla yaptım ve aç hissetmiyorum kendimi öğlen ve akşmada salata şeklinde yapar yerim artıkkk bol limonlu bir salataaaa

X