5.gün embriyo transferi süreç hakkında tecrübelerinizi duymak isterim.

Kızlar sabah direk aradım hastaneyi kan sulandırıcıyı kestirti estrofemi sabah akşam 2 tane iç dedi. Şimdi kesti çok şükür Doktorda imkansız gibi birşey adet olman dedi. Acaba neden öyle oldu ve şimdi kesildi.

Çok güzel maşallah, kan sulandırıcı yapıyor o açık renkli kanı. Estrofemi nedir? bana sadece iğne ve kan sulandırıcı verdiler mesela. Dokuzuncu günümdeyim hiç bir belirti yok bende şu an.

Insallah yerlesme kanamasidr cnmm.. Ilac kullanirken adet olunmaz diye biliyorun:)
Benim de bugün kahvemsi leke geldi korktum kan tahlili yaptırdık 9. Günde 521 çıktı
4. Günde kaset testte çift çizgiyi silik gördüm 2 embriyo transferi bakalım kesenleri daha görmedik
Rabbim herkesin yüzünü güldürsün inşallah

Maşallah değeriniz çok güzel ikiz mi geliyor

Aminn çok sevindim hayırlı olsun kucağınıza sağlıkla almak nasip olsun benim pazar günündendir ara ara kahve rengi lekelenmem oluyor bugünde geldi çok korkuyorum

Çok sevindim Allah sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin. Taze transfer miydi?

Hayırlı olsun inşallah eski mesajlarına baktım 4.gunun testi için bulamadım varsa koysana ne kadar silikmi çıktı ben denemedim de günümü bekliyorum ama merak ediyorum nasıl çıktı seninki
Rabişçim biri 4 gün biri 6 gün sabahı transfer günü hariç

Eklentiler

• IMG_20230326_102404.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG_20230324_211444.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 109
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…