5.gün embriyo transferi süreç hakkında tecrübelerinizi duymak isterim.

Merhabalar, İkinci tüp bebek denemem 1 kalite 5. Gün empiryo transfer oldu transfer gününü saymazsak bu gün 5 ci günümdeyim
İlk kez tüp bebek denediğimde çok ağrım olmuşdu, ama bu sefer herhangi bir belirti ağrı yok lütfen sizde tecrübelerinizi söylermisiniz?
Bende de çok az kasık sancısı dışında bir belirti olmadı. Yani hiç bir şey hissetmemek negatif çıkacağı anlamına gelmiyor. Ne zaman test yapacaksınız?

Telefonu elime almak içimden bile gelmiyor mesajınızı yeni gördüm 😥 bu arada siz hangi şehirden ve hangi hastanede yaptırdınız paylaşabilir misiniz?
Aa 😔 geçmiş olsun, zor bir durum ama hayırlısı olsun yine yaptırırsınız. Ben istanbul’da bahçeci tüp bebek merkezinde Mehmet Reşit Asoğlu’na gittim, o yaptı. Siz nerede yaptırmıştınız? Bu gittiğim merkez ve bu doktor (diğer doktorları da öyle) çok başarılı, başarı yüzdesi yüksek bir klinik. Şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Aa 😔 geçmiş olsun, zor bir durum ama hayırlısı olsun yine yaptırırsınız. Ben istanbul’da bahçeci tüp bebek merkezinde Mehmet Reşit Asoğlu’na gittim, o yaptı. Siz nerede yaptırmıştınız? Bu gittiğim merkez ve bu doktor (diğer doktorları da öyle) çok başarılı, başarı yüzdesi yüksek bir klinik. Şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz?
Birazcık kafamı rahatlatayım ilk sonra neler yapacağıma karar vericem. Bende gop tüp bebekte denedim

Merhaba benim de 5. gün embriyo tranferim oldu bugün 12. kan verdim bizim burda hemen cikmiyor ertesi gün cikiyor dayanamayip evde test yaptim cok sükür positiv cikti🤲🏻😭 sekiz sene sonra mucizemiz Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin benimde iki tane negativ sonuclanan olmustu baska bi hastanede simdi ise Acibadem maslak da oldum iyiki yollarimiz kesismis cok memnunum

Merhaba benim de 5. gün embriyo tranferim oldu bugün 12. kan verdim bizim burda hemen cikmiyor ertesi gün cikiyor dayanamayip evde test yaptim cok sükür positiv cikti🤲🏻😭 sekiz sene sonra mucizemiz Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin benimde iki tane negativ sonuclanan olmustu baska bi hastanede simdi ise Acibadem maslak da oldum iyiki yollarimiz kesismis cok memnunum
Hayırlı olsun🥰 amin Rabbim dileyen herkese nasip etsin…

X