5.gün embriyo transferi süreç hakkında tecrübelerinizi duymak isterim.

umutlabeklebabby

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
650
756
35
Merhabalar herkese, çok uzun zamandır tüp bebek ile ilgili forumları okuyorum. Sürecimi anlatıp sizler neler yaşadıgınız duymak çok isterim. Transferi günü saymazsak bugün 5.gün

İlk 3 gün regl gibi karın agrılarım oldu, arada bel agrısı. 3 gün kusma bulantı vardı geçti ilaçlar yapabilirmiş.
Hatta doktorum kan degerlerımede bakmak istedi dün yaptırdım, crp çok yukselmiş onun içinde süreç devam ederken yaşabiliyoruz dedı. Tabi dün 4.gün olsada dayanamadım yaptırdım. Beta hcg 0.380 cıktı. Bılıyorum cok erkendı ama gece uyuyamamaya basladım

Şuan ayakta bıraz fazla kalım 5 dk o da belımde cok agrı hıssedıyorum, gogus hassasıyetım devam edıyor.

Buarada 1 yıl boyunca rahım kalınlasmadı, sonunda 11 leri gordu. 2 embriyo transferi yapıldı, blast, 4aa kalıte.

Umıtlerım tukensın mı bılmedıgım noktadayım

3. Gün o kadar erken ki, olağan üstü sağlıklı bir gebelik sürecek olsan da beta da çıkmazdı. Emin ol; güzel düşünmek, olumsuzu aklından çıkarmak; ilk 10 gnde dinlenmekten çok daha önemli.Sen güzel düşün. Uykularını kaçıracak kadar heyecanlıysan, 6. Gün-8.gün-10.gün olarak Beta hcg baktırabilirsin. Çünkü 6. Ve 7. Günde vücuda bu gebelik hormonu salgılanıyor.

Çok tesekkur ederım 11 Martta transfer oldum 15 martta kan verdım. 4 gun.
19 martta kan testi verirsem garanti olur sanırım.

Elimden geleni yapıyorum ama kendimide hazırlamıstım, bukadar etkıleyecegını dusunemedım

Canım benim trasnfer gününü saymazsak bugün üçüncü günüm hiçbir belirtim yok. Genelde bel ağrısı yaşadıklarıni yazmışlar mesela bende belirti olmadıkça karalar bağladım benim de 5 AA embriyoydu rahim 15.5 mm ama korkularım artti belirti olmaadikca

Çok erken yapmışsınz 48 saatte zaten yeni yerleşiyor 7 gün yapın bende test yaptım negatifti erken gebelik testinde 6 gün silik cikti 8 haftalık hamileyim suanda

Bende 5 gunu embrio transferi yaptim
Positivdi 5.2 haftayken kimyasal oldu simdi nisanda kryoembrio transfer yapicaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…