5.gün embriyo transferi süreç hakkında tecrübelerinizi duymak isterim.

Bende hiç mide bulantısı vb olmamıştı belim çok ağrimisti o bebek tutmuştu gerçi sonra gelişimi durdu ama ben o zaman anlamıştım tuttugunu

2.defa 3.gün çift embriyo koymustuk o hiç tutmadı o zaman göğüslerim büyümedi adet sancım vardı resmen anlamıştım tutmadigini

Daha çok erken test yapmışsınız insan heves ediyor çok doğru ama üzülüyoruz sadece

Dilerim rabbim hepimize tez vakitte hayırlı evlatlar nasip eder amin

Merhabalar, İkinci tüp bebek denemem 1 kalite 5. Gün empiryo transfer oldu transfer gününü saymazsak bu gün 5 ci günümdeyim
İlk kez tüp bebek denediğimde çok ağrım olmuşdu, ama bu sefer herhangi bir belirti ağrı yok lütfen sizde tecrübelerinizi söylermisiniz?

Merhabalar, İkinci tüp bebek denemem 1 kalite 5. Gün empiryo transfer oldu transfer gününü saymazsak bu gün 5 ci günümdeyim
İlk kez tüp bebek denediğimde çok ağrım olmuşdu, ama bu sefer herhangi bir belirti ağrı yok lütfen sizde tecrübelerinizi söylermisiniz?

Bende öyle 2 gün belim ağrıdı dün bütün gün kasigim bugün yine belim ağrıyor canım inşallah olmuştur ya
Bende 29 martta oldum canım valla benım kasıklarım bi ara cok şiddetli agrıdı 2 gece uyandım oyle. Hapşırıncada ve litunus fitili koyarkende sag kasığımda acıma oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…