Eminim daha once binlerce kez yazildi. 3.gun Embriyo transferi 8.gun beta 2den kucuk!

Selamun aleyküm kızlar. Ocak ve Şubat aylarında iki kez tüp bebek denemem oldu birinde hiç yumurtam olmadı diğeri de negatif oldu. Tabiki çok üzüldüm yıprandım doktorum iki ay dinlen sonra istersen yine deneriz demişti. Bu dinlenme süresinde de bi kaç tavsiyesi oldu. Birlikteliklerinde asla bebek düşünme, uyku düzenine dikkat et en geç 12 de uyu ki hücre yenilenmesi gece oluyor demişti. Suyu doğal kaynak sudan içmeye calış (ben bunu yapamadım şehir merkezinde yaşadığım için doğal kaynak suyu bulmak çok zordu) plastik damacana kullanmayı bırak cam damacana kullan dedi. Paketli gıdalar kullanma diye zaten her seferinde söylüyordu. Akdeniz diyetine uymaya çalış demişti ben pek uyumadım ama bol roka Maydanoz dereotu yedim her sabah. 3 ay düzenli regl oldum 4 ay hamile olduğumu öğrendim. Kızlar biliyorum çok zor ama kafanızı boşaltın rabbim emeklerinizi çabanızı görüyor ve asla boşa değil hiç beklemediğiniz anda Rabbim nasip ediyor. Ezan okunurken dua kapıları açık olurmuş her ezan sırasında dua edin bende çok dua ediyorum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Cok umutlu bir hikaye dilerim nasip olur bize de sevincle okuyorum bu tip seyleri bu mesela kocaman bir okyanus cunku.

Sağlık olsun. Can sağ olsun. Yarın yeni bi gün. Yeni umutlar..
Merhaba yeniden bisey soracagim benimle ayni zamanda negatif olan arkadaslarimin fikirleri icin, ben vitaminlerimi iciyorum ve bugun regl oldum artik sukur ki normal denemeye devam. Fakat sorum su ; doktoruma yazdim kendimiz denemek dinlenmek istiyoruz kis aylarina kadar diye bikac ay dinlenebiliriz ama kisi bulmasin dedi. Amh dusuk 0.23 en cok 6 yumurtam cikiyor diye mi dedi ? Ve iki kez ayni klinikte negatif olunca doktor degistirmek dogru mu ? Doktoru klinigi ve enerjisini sevsem de degisikli sizce sart midir? Sizler ne zaman deneyeceksiniz? Yazarsaniz mutlu olurum

Merhaba yeniden bisey soracagim benimle ayni zamanda negatif olan arkadaslarimin fikirleri icin, ben vitaminlerimi iciyorum ve bugun regl oldum artik sukur ki normal denemeye devam. Fakat sorum su ; doktoruma yazdim kendimiz denemek dinlenmek istiyoruz kis aylarina kadar diye bikac ay dinlenebiliriz ama kisi bulmasin dedi. Amh dusuk 0.23 en cok 6 yumurtam cikiyor diye mi dedi ? Ve iki kez ayni klinikte negatif olunca doktor degistirmek dogru mu ? Doktoru klinigi ve enerjisini sevsem de degisikli sizce sart midir? Sizler ne zaman deneyeceksiniz? Yazarsaniz mutlu olurum
Bu konuda bende çok kararsız kalmıştım aslında. Benimde amh düşük. İlk denem negatif olunca başka bi merkezde 0 dan mı başlasam diye. Bi an önce daha fazla embriyo elde edebilmek için aslında. Ama doktorumdan memnunum açıkçası. Kendi doktorumada söyledim tekrar yumurta toplasak mı diye olabilir ama önce kalanları deneyelim dedi. İki tane dondurulmuş var hala. Eğer o da olmazsa tekrar toplarız dedi. Amh düşük ama yaşın genç yumurta azda olsa elimizde kalanlar kaliteli dedi. Tam karar verebilmek değilim açıkçası.

Bu konuda bende çok kararsız kalmıştım aslında. Benimde amh düşük. İlk denem negatif olunca başka bi merkezde 0 dan mı başlasam diye. Bi an önce daha fazla embriyo elde edebilmek için aslında. Ama doktorumdan memnunum açıkçası. Kendi doktorumada söyledim tekrar yumurta toplasak mı diye olabilir ama önce kalanları deneyelim dedi. İki tane dondurulmuş var hala. Eğer o da olmazsa tekrar toplarız dedi. Amh düşük ama yaşın genç yumurta azda olsa elimizde kalanlar kaliteli dedi. Tam karar verebilmek değilim açıkçası.
Dondurulmus embriyo icin ben burda cok olumlu yorumlar okudum, hep dinlenmis rahme transfer oldugu icin tutunma ihtimali kuvvetli oluyor deniyordu bence dondurulmus varsa uzulmeyin benim en cok 6 yumurtam cikip 2 tane kaldi hep ve transfer oldum.keske dondurulmus olsaydi daha net olurdum siz bu konu da iyisiniz dinlenip transfer edersiniz ama biriktirmek de onemli sureci kisaltiyor ve az yoruluyorsunuz

X