Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kızlar be kactım sonra yıne gelırım optum hepınızı byyyyyyyyy

ben yokken cıkolata dondurma pasta falan YEMEYIN tamam mıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ben geldim hanımlar...

Hafta sonu güzel geçti fazla kaçırmadım akşamları 7 den sonra hiç bir şey yemedim.
Suyumu içtim ayağıma burktum malesef planladığım gibi yürüyüşe gidemedim...

Ama bir sorun var düzenli ilaç kullanıyorum ve ilacın yan etkilerden biri iştah açıcı olması yemedim ama baş ağrısından da öldüm...Ne yapmalıyım ki iştahım kesilsin ne önerirsiniz?

saol canim

yesil cay ve su önerebilirim canim

kızlar be kactım sonra yıne gelırım optum hepınızı byyyyyyyyy

ben yokken cıkolata dondurma pasta falan YEMEYIN tamam mıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Taam olumunekankayizsmile

Hoşgeldin şeker. Adın neydi senin.
Yeşil çay ve su yazacaktım ki Yasemin yazmış.
Birde yemekte önce salata yemeni tavsiye ederim.

ben geldimmmkaydirigubbakcemile2 okudum da yazdıklarınızı ya siz çok erkencisiniz ama ben o kadar erken kalkamıorum geceleri geç yatınca maleseff..ya benim diyetim çok iyi gidiyo da bu su işini napıcam bilmiyorum çok içemiyorum bunun için bişey yapmam lazım..bi de yeni kilolarımızı cumaları açıklanıomuş ya cetveli de mi sdce cuma mı deiştirioruz kii zemuszemus

oh az önce 45 dk mis gibi spor yaptim zincirimi kirdim bundan sonra aynen böyle devam :) slim 6 yaptim 6 haftalik bir program basen ve bacaklar icin cok faydaliymis ama bacaklarim acayip tutulmus durumda strec yaptigim halde simdide düsündüm oglumu almaya otobüsle degil yürüyerek gidicem en az 30 dk sürer ama dönerken binerim otobüse oglum zaten yorulmustur aksama kadar yürüyemez okadar

canim cetvele biz karismiyoz :) istedigin zamand egisitrebilirsin eger takima kabul edilirseniz her hafta cuma günü en gec 12 ye kadar kilo bildirmeniz gerekiyor

canim ne yiyosun gün icnde mesela bir örnek menü yazsana

Taam olumunekankayizsmile

Hoşgeldin şeker. Adın neydi senin.
Yeşil çay ve su yazacaktım ki Yasemin yazmış.
Birde yemekte önce salata yemeni tavsiye ederim.

Hoş bulduk canım adım Nilay...
Daha geçen hafta cuma günü dikkat etmeye başladım.
Buğün 4. günüm düzenli ama az yiyorum.
Tatlıyı direk kestim.Meyve sebze yemeye çalışıyorum.
Ama o ilaçlar yüzünden 12 saatte bir almam gerekiyor gece çok acıkıyorum.
İlaçlardan önce bu kadar yemezdim şimdi doymak bilmiyorum maşallah.
Yeşilçayda içiyorum günde 2,5 litre suda ama pek etki etmiyor sanırım:S

canim ne yiyosun gün icnde mesela bir örnek menü yazsana

Sabah bir domates,salatalık,yeşil biber,4,5 zeytin bir dilim çavdar ekmeği
Bir bardak ligt süt.(Çay içmiyorum şekersiz içemem çünkü)
Ara bir kupa bitsi çayı bir meyve
Öğlen çorba bir tabak sebze yemeği bir dilim çavdar ekmeği
Ara bir kupa bitki çayı meyve
Akşamda genelde çorba ve yine sebze yiyorum ekmek yemiyorum.
2,5 litre suyu mutlaka içiyorum.
4. günüm buğün tatlıyı birden bire kesin 12 saatte bir 4 farklı ilaç kullanıyorum.Ve malum döneme yaklaşmış durumdayım belkide ondan açlık hissim çok oluyor.Halsizlik baş dönmeside yapıyor sürekli uyuyasım geliyor...İlacın yan etkilerinde iştah açma vardı...

Büşra günaydın o zaman canım.
Her odaya küçük pet şişelerle su koy görükçe içersin canım. Pc nin yanına falan koy mesela bir tane.
Bundan sonra hergün sana su içmeni hatırlatacağım haberin ola.
Yaz bakalım dün ki mönünü.

yürü be kuzum kim tutar seni.
Süpersin valla

Canım az yeme. Ama kalorili de yeme.
Mesela bir öğünde salata yoğurt ve bir çeşik yemek yersen 3-4 saat sonra da ara öğün yaparsan işe yarayabilir.

Nilaycım olay beyinde bitiyor. Acıktığına inandırırsan beynini o da mideye sinyal yollar.
Kararlılıkla aşılamayacak zorluk yok şeker.
Mönülerinizi yazarsanız buraya iyi olur sizler için.

ya ama ben çok cabuk kilo veriyorum sanki aslında aç da kalmıyorum ki az yesem bile oluyo yani kötü biraz hızlı kilo vermek ama yani aç kalmıyorum sonuçta daha 5 gün olmuştur heralde ilk başladım 72 ydim şimdi 69-70 arasında gidip geliyomm meyvemi sebzemi çayımı hepsini yiom içiom da aslında. ama zayıflamam benim bi süre sonra duruyo o zaman k-fleks veye 5 günde 5 kilo diyeti yapabilrim bu 5 günde 5 kilo diyeti kötü bişey ama hepten kilo verme durunca işe yarıcak bişey bence bünyede alışınca bi süre sonra olur

canm hic et yemiyomusn sen,bir ögün et bir ögün sebze olsa daha iyi dengelenir sebze yemegi yesen bile yanina salatada yersen daha iyi doyarsin ayrica araalrda yedigin eski yesil elmada tokluk hissi verebilir zira bana cok iyiy geliyo

Hafta sonları pek mümkün olmasada hafta içi menümü mutlaka paylaşırım.
Hafta sonuki menümüde pazartesi yazarım canım.Çalışıyorum normalde buğün izin aldım evdeyim hafta sonuda evdeyim.Pek pc açmıyorum.İşde yeterinde görüyorum zaten.Ama evet menü paylaşsam ii olucak.Böylece hatalarımı görmüş olurum.Kararlıyım zaten öyle yada böyle başarıcam.Dediğin gibi kalorisiz yemeliyim sonrasında öğünleride küçültürüm ben birden yüklendim sanırım...Teşekkür ederim canım..

Büşracım ilk başta hızlı kilo vermek herkesde olur. Birde yaş avantajın var cnm.
Ben mesela ilk diyet yaptığımda haftada 2 kilo gibi verdim hep.
Bu sefer 600-700 gr veriyorum haftada ama bu diyetimde de ilk hafta3 kilo gitti.
Sakın öyle abuk sabuk diyetler yapma. Metabolizmanı bozarsın ve kilo alırsın cnm.
Yavaş yavaş ver sen ilerde. Zaten bir süre sonra kilo vermenin durması normaldir. Vücud kendini savunmaya alır çünkü. Ama sonra yine başlar vermeye.

canm hic et yemiyomusn sen,bir ögün et bir ögün sebze olsa daha iyi dengelenir sebze yemegi yesen bile yanina salatada yersen daha iyi doyarsin ayrica araalrda yedigin eski yesil elmada tokluk hissi verebilir zira bana cok iyiy geliyo

Et tavuk düşkünlüğüm hiç yoktur canım.Ama yoğurt salata haşlama tavuk hoş bir menü oluşturabilir...Dikkat edicem bu konuda.Ekşi elma beni daha çok acıktırıyor denedim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…