Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın kızlarr

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa delikafadulden delikafadulden delikafadulden

1. olmuşuzzz :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

çok sevindim bu haftada kesin biziz 1. bunu tattıktan sonra bırakmak olmaz :lepi: :lepi: :lepi:

hemen hafta sonuma geceyim cumartesi misafirlerim vardı zaten hastaydımda bol bol corba içtim ve kurabiye yedim :kedi:
pazar iyileştim arkadas çağırdı senin şimdi bünyen düşmüştür gel bana dedi tabi bisürü mamalar hazırlamıs bende gözüm kapalı öğlenden aksama kadar onları yedim :kedi: :kedi:
nys sonuc olarak bu gün montime geri döndüm
sabah: 2 dilim tam buyday ekmeğinden tost yeşillil domates 5 zeytin
arada yeşil çay
öğlen:tavuk döner ayran salata
ara yeşil çay
aksam:az zeytin yağlı havucsuz patatessiz barbunya yoğurt salata
yatmadan önce kayısılı form çayı
2 bucuk litre su
yarım saat yürüyüş 100 mekik (60 tanesini sabah çektim) 20 dk bacak egzersizi :lepi:

günaydın kızlarr

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa delikafadulden delikafadulden delikafadulden

1. olmuşuzzz :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

çok sevindim bu haftada kesin biziz 1. bunu tattıktan sonra bırakmak olmaz :lepi: :lepi: :lepi:

hemen hafta sonuma geceyim cumartesi misafirlerim vardı zaten hastaydımda bol bol corba içtim ve kurabiye yedim :kedi:
pazar iyileştim arkadas çağırdı senin şimdi bünyen düşmüştür gel bana dedi tabi bisürü mamalar hazırlamıs bende gözüm kapalı öğlenden aksama kadar onları yedim :kedi: :kedi:
nys sonuc olarak bu gün montime geri döndüm
sabah: 2 dilim tam buyday ekmeğinden tost yeşillil domates 5 zeytin
arada yeşil çay
öğlen:tavuk döner ayran salata
ara yeşil çay
aksam:az zeytin yağlı havucsuz patatessiz barbunya yoğurt salata
yatmadan önce kayısılı form çayı
2 bucuk litre su
yarım saat yürüyüş 100 mekik (60 tanesini sabah çektim) 20 dk bacak egzersizi :lepi:

ahhh ahhh kacamak yapmadan rahat durmayan arkadasımm benımmm menun guzel hayatımmkaydirigubbakcemile3

gunaydın kızlar 1. tebrık ederım cok sevındım ama bıreyselde 1.lik kaçmış buna uzuldum neyse artık bu hafta telafı ederım ınsallah:KK1:kaydirigubbakcemile3 çağlayancım senıde tebrık ederımalkisalkisalkis:hooray:

gunaydın kızlar 1. tebrık ederım cok sevındım ama bıreyselde 1.lik kaçmış buna uzuldum neyse artık bu hafta telafı ederım ınsallah:KK1:kaydirigubbakcemile3 çağlayancım senıde tebrık ederımalkisalkisalkis:hooray:

bende ikinizi birden tebrik ediyorum bu hafta inş ikinizde yanı kiloları verirsinizde 1.liği paylaşırsınız kaydirigubbakcemile5

valla canım yaa nolcak benm sonum bu iştahla 50 yaşımda beni vinçle falan taşırlar delikafadulden

yok canım allah gostermesın bısey olmasssss burda sana gazı verıyoruz valla tamam kacamak yapmam dıyosunn haftasonu bossun ya herseyı unutuyosun demı fıstık :eek:klava: ıle basındamı duralım:eek:klava:kaydirigubbakcemile3

yok canım allah gostermesın bısey olmasssss burda sana gazı verıyoruz valla tamam kacamak yapmam dıyosunn haftasonu bossun ya herseyı unutuyosun demı fıstık :eek:klava: ıle basındamı duralım:eek:klava:kaydirigubbakcemile3

bu hafta hepinizden cok zayıflicam görürsün naniknanik sırnaşık şey
hafta sonuda yiyemicem annemlere gidiom ve 2 gün sürekli alışveriş yapcam sositososito

hafta sonu cok duzensızdım sırf sıvı agırlıklı beslendım pek yemek yemedım begenmedım cunku yemeklerı:sinifsinif:

bugunku menum :

kahvaltı once :sirkeli su

kahvaltı:limonlu akdeniz yeşillikleri,domates peynır,bır dılım ekmek

ara:yeşilçay

öğle:tavuklu sezar salata,ayran

ara:yeşilçay,kiraz

akşam:yoğurtlu semizotu,salatalık,domates

1 saat yuruyus,1 saat aerobık hareketleri,150 adet mekık 2,5 lıtre su

bu hafta hepinizden cok zayıflicam görürsün naniknanik sırnaşık şey
hafta sonuda yiyemicem annemlere gidiom ve 2 gün sürekli alışveriş yapcam sositososito

ınsaallah canım benım bende haftasonu bırsuru alısverıs yaptım gıttıgım yerden guzel guzel kıyafetler buldum bırde onlar ustume oldukca daha da bı sevındım guzel bı haftasonuydukaydirigubbakcemile5

hafta sonu cok duzensızdım sırf sıvı agırlıklı beslendım pek yemek yemedım begenmedım cunku yemeklerı:sinifsinif:

bugunku menum :

kahvaltı once :sirkeli su

kahvaltı:limonlu akdeniz yeşillikleri,domates peynır,bır dılım ekmek

ara:yeşilçay

öğle:tavuklu sezar salata,ayran

ara:yeşilçay,kiraz

akşam:yoğurtlu semizotu,salatalık,domates

1 saat yuruyus,1 saat aerobık hareketleri,150 adet mekık 2,5 lıtre su

alkisalkisalkis herzamnki gibi süpersin

ınsaallah canım benım bende haftasonu bırsuru alısverıs yaptım gıttıgım yerden guzel guzel kıyafetler buldum bırde onlar ustume oldukca daha da bı sevındım guzel bı haftasonuydukaydirigubbakcemile5

güsel bi hafta sonu gecirmene cok sevindm canım beğendinmi oraları nasıl

güsel bi hafta sonu gecirmene cok sevindm canım beğendinmi oraları nasıl

gezılecek yerle guzel ama ınsanlarıyla anlasamadık bız ıngılızce falan bılmıyo cogu ne konustuklarını anlamadık tarzanca konustuk onlarla bırsekılde anlasmaya calıstık ıste canım

kızlar caglayan bugun hasta bademcıklerı sısmıs foruma gelemeyebılır haberınız olsun hepınıze selamı var

Günaydın şekerler.

Ceren hoşgeldin canım. Bu kadar güzel kg. verince cicileri almayı hakettin tabi. ne kadar mutlu olduğunu tahmin edebiliyorum. Ceren kaç ayda 77 den 63 e düştün şekercim?

Zeycan seni kendime benzetiyorum:=) olunca dayanamıyorsun. Ama monti menün güzel olmu. Artık hafta sonu kaçamaklarına da veda etmelisin.

Öçağlayancıma geçmiş olsun, ınşallah çabuk toparlanır.

Bende ilk kez kaçamaksız bir hafta sonu geçirdim. ÇOkkkk mutluyum. Dedim ya bu sefer kararlıyım.

Tün takımımızı , bireyseli kimseye kaptırmayan ceren ve çağlayanıda ayrıca tebrik ederim. Aferin bize.... a.s.:nazar::enbuyukkk:alkisalkisalkis

Günaydın şekerler.

Ceren hoşgeldin canım. Bu kadar güzel kg. verince cicileri almayı hakettin tabi. ne kadar mutlu olduğunu tahmin edebiliyorum. Ceren kaç ayda 77 den 63 e düştün şekercim?

Zeycan seni kendime benzetiyorum:=) olunca dayanamıyorsun. Ama monti menün güzel olmu. Artık hafta sonu kaçamaklarına da veda etmelisin.

Öçağlayancıma geçmiş olsun, İnşallah çabuk toparlanır.

Bende ilk kez kaçamaksız bir hafta sonu geçirdim. ÇOkkkk mutluyum. Dedim ya bu sefer kararlıyım.

Tün takımımızı , bireyseli kimseye kaptırmayan ceren ve çağlayanıda ayrıca tebrik ederim. Aferin bize.... a.s.:nazar::enbuyukkk:alkisalkisalkis

canım hersey ıcın tesekkurler tatlım ben dıyete 7 martta basladım hayatım ıste bu zamana kadar geldım tatlım 3 ay gıbı bır surede verdım tatlım ama mayıs donemı benım ıcın daha ıyı gectı cunku sporumu arttırdım tatlım boyle olunca hem vucudum sekıllendı hemde herhangı bır sarkmam olmadan guzel bır sekılde zayıfladım

Günaydın şekerler.

Öçağlayancıma geçmiş olsun, İnşallah çabuk toparlanır.

şebnemcim nasıl başardın kaçamaksız bi haftasonunu benm öyle yapabilmem için sabah yedi aksam 9 evde olmamam gerek :sinifsinif:
imkanı yok yani evde olucam ve yeicem cokacimcoook

canım hersey ıcın tesekkurler tatlım ben dıyete 7 martta basladım hayatım ıste bu zamana kadar geldım tatlım 3 ay gıbı bır surede verdım tatlım ama mayıs donemı benım ıcın daha ıyı gectı cunku sporumu arttırdım tatlım boyle olunca hem vucudum sekıllendı hemde herhangı bır sarkmam olmadan guzel bır sekılde zayıfladım

cerencim fotoğraftaki senmisin tatlım cok güzel görünüo :lepi: :lepi: alkisalkisalkis

X