Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın kızlar.

Çiçeke geçmiş olsun haftasonu dondurma mı yedi acaba şişti boğazları :) Şaka bi yana umarım kısa zamanda düzelir.

Benim haftasonum beterdi kızlar. Dün babaannemin mevlidi vardı. Pilavları götürdüm valla.

78 kılodan 62 yeeeekaydirigubbakcemile5

Eklentiler

• $cerennnn.jpg
    $cerennnn.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 28
  • $drg.jpg
    $drg.jpg
    16,9 KB · Görüntüleme: 23
  • $DSC_3793.jpg
    $DSC_3793.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 24
  • $DSCN4162.jpg
    $DSCN4162.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 20
  • $DSCN4817.jpg
    $DSCN4817.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 21
devammm

Eklentiler

• $DSCN5003.jpg
    $DSCN5003.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 21
  • $IMG_7401.jpg
    $IMG_7401.jpg
    12,2 KB · Görüntüleme: 24
Günaydın kızlar.

Çiçeke geçmiş olsun haftasonu dondurma mı yedi acaba şişti boğazları :) Şaka bi yana umarım kısa zamanda düzelir.

Benim haftasonum beterdi kızlar. Dün babaannemin mevlidi vardı. Pilavları götürdüm valla.

allah kabul etsın tatlım telafı edersın sen uzulme canım

Günaydın kızlar.

olsun canım kurtarırsın aradaki farkı güveniom ben sana allah kabul etsin

yooo seboya soledım mezun olduktan sonra ugrayabılırmıyım dıye ama cevap atmadı izin verırse ben yıne hergun burda olurum

bencede uğra hatta mezun olmasan kilonu korsan bi 3 ay en azından ondan sonra mezun olsan ozamna kadar bizde biraz zayıflarız bezimde zayıf halimizi görürsün olmazmı :icecream:

bencede uğra hatta mezun olmasan kilonu korsan bi 3 ay en azından ondan sonra mezun olsan ozamna kadar bizde biraz zayıflarız bezimde zayıf halimizi görürsün olmazmı :icecream:

ben senın pesındeyımm unutma senıde gorucem canım gelır gıderım ben sen merak etmekaydirigubbakcemile5

X