Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Patlıcan eğer yağda kızarmamışsa menün gayet güzel canım afiyet olsun..lülülülülülü Bu arada su miktarını ve içtiğin bitki çaylarınıda yaz olur mu görelim gün içinde ne kadar bir tüketimin var sositosositosositososito

Kızartma değildi şeker.
P.tesiden itibaren yazarım kaydirigubbakcemile5

Tebrik ederim şekerler süper bir hafta geçirdiniz...

kaydirigubbakcemile5

anladım tatlım az once bı tatlı fırmasından geldıler yanıma etıket logo calısmaları yapılacakmıs en uygun cızım ıcın ornek ıstedıler bıde yanıma 2 tane kazandıbı 1 tane puding 1 tanede sütlaç bıraktılar numune dıye adamdan etıket ıstedım numune dıye adam tatlıları verdı ya sabır yarabbım bu bana yapılırmıı:1no2:

anladım tatlım az once bı tatlı fırmasından geldıler yanıma etıket logo calısmaları yapılacakmıs en uygun cızım ıcın ornek ıstedıler bıde yanıma 2 tane kazandıbı 1 tane puding 1 tanede sütlaç bıraktılar numune dıye adamdan etıket ıstedım numune dıye adam tatlıları verdı ya sabır yarabbım bu bana yapılırmıı:1no2:

kaydirigubbakcemile3 senin işin cilveleri tatlım yaa..hemen ordaki kızlara ver sen bunları görmezden gel en iyisi akannehir

Bizden de ayrılan bir arkadaş var onun için veda düzenlendi. 3 çeşit pasta vardı ve hiçbirinden yemedim yemedim yemedimmmmmmmm.

Bizden de ayrılan bir arkadaş var onun için veda düzenlendi. 3 çeşit pasta vardı ve hiçbirinden yemedim yemedim yemedimmmmmmmm.

ohh o da ıyıymıs ben mudurumle konustum veda partılerını yasaklattım cok fenayım bılıyorum ama ne yapayım pasta gorunce dayanamıyorumm onun yerıne kucuk bır hedıye alıyoruz :kedi:

tebrikler fıstıklar süpersiniz .
bireyselde derceyi siz kapmışsınız bu hafta helal size ....

herhalde gelmıstır turkıyeye gelınce ınternete gırecekmıyıdı ki

bugün 28 mayıs dün için mi gelecekti,gelse bile giremez heralde düğün var çünkü diyordu...

tebrikler fıstıklar süpersiniz .
bireyselde derceyi siz kapmışsını bu hafta helal size ....

ablacım hoşgeldin topiğimize... saol ama bu hafta gene 1.sizde tebrikler kaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

bugün 28 mayıs dün için mi gelecekti,gelse bile giremez heralde düğün var çünkü diyordu...

ablacım hoşgeldin topiğimize... saol ama bu hafta gene 1.sizde tebrikler kaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile
evet bu haftada 1. lik bizde ama kızlar çok hırslandı ve üzüldü paylaşın alanındaki yazılardan o durum bizi dahabi şevke getirdi .a.s. hadi bakalım haftaya favorim 4. takım yüzümü kara çıkarmayın bak .:lepi:

uaydın arkadışıda ayrıca tebrik ederim .

Son düzenleme:
X