Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bi de ben ustune regl oldugum ıcın hıcbırseyden memnun olamıyorum bugun caglayancım su senın tarcınlı sut tatlı ısteğini kesiyomuydu canım oyleyse eger ondan ıceyım aksam cunku canım tatlı bıseyler ıstıyo canım benım sınırım ondan aslındaÇok üzgünüm çoook

hmm asabiyizalsanaalsanasmile kaydirigubbakcemile3yani biz tatlım anladım ben senin derdini...
çareni söylüyorum tatlım yarım yağlı süt'ü kaynatıyorsun ocakta fincanına alıyorsun içine (varsa kabuk tarçın'ı koyuyorsun bir 5 dk içinde bekletiyorsun)tarçın ilave ediyorsun toz'sa istediğin kadar ekle,sonra çay kaşığı kadarda kakao ekliyorsun ohhhh misgibi :içelim:

saol tatlım yaa eve gıdınce yapayım az once eşim aradı pasta yıyorum ben kutlama var burda dedı sınırım bozuldu banane bana nıye soyluyosun ne yersen ye dedım kırdım kalbını durduk yere sımdı bıde onun gonlunu almam lazım psıkopata bagladım yıne barı onada tarcınlı sut yapayımda gonlunu alayımmsırnaşık şey

Pastamı yiyormuş,hiç diyetteki insana bu söylenir mi tatlım hemde regl olan bir dönemde akannehirkaydirigubbakcemile3 yazık siniri eniştemizden almışsın akşama süt yapta için beraber en iyisi :içelim:
bu arada akşama annemin doğum günü var bizde pasta alıp kutlamaya gidicez,ama şimdi onlar yerken nasıl benim canım çeker,bende süt içerim bari tatlı yerine,malum 10 gündür kaçamak yapmadım bir pasta içinde riske atamam kendimi :roflol::roflol:

Takımın diğer hatunları hepinizi aşağıda görüyorum ama neden yazmıyorsunuz sizde ya,hep cerenimle biz sohbet ediyoruz,azıcık katılsanıza sizde,illa tek tekmi yakalacağız hepinizi hadi kızlar hiç mi canınız sıkılmıyor yada sohbet etmek istemiyorsunuzbilmiyorumkismile:sinifsinif:

sigara yüzünden annemin beni koşturduğu zamanlar var valla annem bile vazgeçiremedi kızceler beni bu sigaradan sizde boşverin bence yıllardır duymadığım şey kalmadı bunla ilgili herkez vazgeçti sigara yüzünden ben evlenme teklifi bile alamadım koamdan .. elimden sigaramı alıp bana evlenme teklif edecekmiş meğerse bende vermemiştim sigaramı oda bişey söylememişti sonradan öğrendim... neyse

herşey 1 dilim pastayla başlar şeker unutmuşken tadını uzak dur

pastada neymıs hıc sevmeyız demı canım benımm hıc gerek yok sımdı ona sen onun yerıne baska sey telafı etmeyıde ıyı bılırsın tatlım bu arada annenınde dogum gunu ktlu olsun nıce senelerde hep beraber olursunuz ınsallahkaydirigubbakcemile

aynen tatlım hiç yanına bile yaklaşmak istemiyorum zaten,neler gördü geçirdi bu bünye 10gündür bunuda atlatır...yazın tatilde fit bir vucutla denize girmek var sonuçta :)))

saol cnım benim inş.evet yazın incecik gezicem ortalarda onun için bende süt içerim hem tatlıda ne söylediğin gibi biz sevmeyiz öyle şeyleri :roflol::roflol:

bende iciyorum sigara malesef,esimde istemiyo aslinda gizli iciom biliyo bilmiyo arasi bisey asikar icemiyorum ama o evde yokken yanidna icsem cok kötükavga ederiz,zaten ne zaman anladiki beni bunuda anlasin

bende iciyorum sigara malesef,esimde istemiyo aslinda gizli iciom biliyo bilmiyo arasi bisey asikar icemiyorum ama o evde yokken yanidna icsem cok kötükavga ederiz,zaten ne zaman anladiki beni bunuda anlasin

ne guzel zayıflıyosun tatlım saglıklı beslenıyosun su sıgarayıda bıraksan dahada saglıklı olacaksın tatlımmm kendıne zarar verme guzelım:tomato:

öyle deme canım ya ama sigara konusunda eşine katılıyorum içmemek en güzeli ama ardına sığanacağın bir bahanen var diymi seninde gurbettesin olsun az iç sen genede banuya uyma sakın

tatlı sevilirmiymiş hiç dimibilmiyorumkismile

dimi ama hiç sevmiyoruz biz :lepi:
sorma tatlım nasıl ozledım anlatamam ama ben hıc kacamak yapmadım bılıomusun bu huyumu sevıyorum :icecream:

:lepi::lepi: en güzelini yapıyorsun tatlım zaten

ne guzel zayıflıyosun tatlım saglıklı beslenıyosun su sıgarayıda bıraksan dahada saglıklı olacaksın tatlımmm kendıne zarar verme guzelım:tomato:

biraz zor güzelim ama ben banu gibi günde yarim paket icmiyom en fazla 3 4 tane hafta sonlarida icemiyom zaten esim evde haha

öyle deme canım ya ama sigara konusunda eşine katılıyorum içmemek en güzeli ama ardına sığanacağın bir bahanen var diymi seninde gurbettesin olsun az iç sen genede banuya uyma sakın

valla ben hic katilmiyorum canim :) yok canim ya ben az iciyorum en fazal 3 4 tane onunda hepsini bitirmiyorum yarim yamalak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…