Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Evet evet en güzeli bu.
Yarın itibariyle süper bi montici olarak dönüyorum.

evet canim sen böyle cok güzel gidiyosun bozma düzenini,özge yapicak ama onun kilo vermesi durmus yapsin o :)

Bende bir hafta daha erteledim canım.

ne kadar su içtiniz bakim şimdiye kadar

ben 1,5 lt

Sıfır :) Perşembeleri su içmiyorum kızlar ben.

Evet evet en güzeli bu.
Yarın itibariyle süper bi montici olarak dönüyorum.

Bende bir hafta daha erteledim canım.

Sıfır :) Perşembeleri su içmiyorum kızlar ben.

işte bu tatlım ya sana yakışanda bu :lepi::lepi::lepi:
perşembeleri su içmiyorum derken neyi kasttettin canım anlamadım ben ya...
Şimdi sen bugün yediklerini yaz bakalım montici olarak senin menünü bir yorumlıyım :))kaydirigubbakcemile3

hosbulduk canım neler neler konusmussun ole ben yokken senlenmıs ortam valla sen hala sok dıyetlere takılmıssın cıkamamıssın ıcınden tatlısımŞeniz

sen gittin benimde kafam karıştı tatlım ama en sonunda yaseminde söyledi,bırakma diye zaten sende sabahtan söylemiştin ama dinlemedim seni şimdi sözüne geldim.montiye devam tatlım sporu artırarak devam ediyorum :sinifsinif:bayanssulusmile

Çiçekim perşembeleri su içince kilo az çıkıyor tartıda. Perşembeleri az su içiyorum.
Sabah
1 domates, 5 dal maydonoz, 1 kk dan az peynir, 3 zeytin

Öğlen
Taze fasulye, 3 minik brüksel lahanası, ayran, 1 çiçek karnabahar

:içelim::içelim:

kızlar bu arada aranızda sigara içen varmı bakıyım klava:klava:
ben içmiyorum

İÇMİYORUM BENDE denemedim bile şimdiye kadar:lepi: banucum sandolozu sormussun valla zayıflamamda o mu etkılı anlamadım yesılcayda olabılır sandolozda olabılır aerobıkte olabılır valla bende anlamadım elımdekı bıtene kadar kullanayım dıyorum bende canım

hmm biraz karışık geldi su işi ama olsun sen genede 1-2 bardak iç bari susuz kalma
Menünüde beyindim tatlm afferin sana akşamada şöyle hafif birşey ye bak misss gibi monti menüsü oldu :lepi:kaydirigubbakcemile5

:lepi: en güzeli bende denemedim hiç ama eşim çok içiyor maalesefffff :))
eğitim yokmu bugün tatlım burdasın

yok canım bugun kısa bı toplantı vardı o kadar bende yarınkı planı hazırlıyorum canım arada bı telefon gelıyo onunla ugrasıyorum ıste tatlım akannehir

klava:klava: kız sende bebe yokmu nasıl içiyorsun çok mu söyle bakıyımkötükedihüso

şeker biz kızımın yanında ve evde kesinlikle içmiyoruz balkonda içilir içen olursa işte de işyerinin dışında içiyoruz .. artık emzirmiyorumda sorun olmuyo .. elimizde görüyo tabi piknikte parkta falan ama yapacak bişey yok .. bide ben liseden beri içiyorum içmediğim tek dönem hamileliğim oda kaçamağım olmuştur yine eşim balkonda sigara içerken bende gidip 1 -2 kere çekiyodum valla..günde yarım paket rahat içiyorum akşam eğlenceye fasıla falan gidersek öyle zamanlarda 1 paketi bulur

yok canım bugun kısa bı toplantı vardı o kadar bende yarınkı planı hazırlıyorum canım arada bı telefon gelıyo onunla ugrasıyorum ıste tatlım akannehir

Bende işlerimi sabahtan bitirdim evraktı,fişti,klasördü,hepsiciğini hallettim şimdi takılıyorum....

benim bugün canım sıkılıyor nedense havada güzel sabah yağmur vardı ama açtı şimdi sizin oralarda nasıl kızlar hava:1ninca:

Akşama salata yerim sanırım. Canım bişiy istemiyor gerçi meyve ile de geçiştirebilirim.
Su içiyorum ama hergün içtiğim gibi içmiyorum. Normalde günde 3 lt falan içiyorum ama Perşembeleri 1 lt falan.

serin canım hafiften rüzgar esiyo tatlım benımde canım sıkılıyor bunaldım yıne arada bı gelıyo gelenler banadelikafadulden

ayyy neler duyuyorum banucum bensenden tatlım lisemi,benimde lisedeki arkadaş takımım içeri bende onlarla giderdim ama bana hiç vermezlerdi,bende istemezdim nedense heralde ailede içen olmadığından babam içermiş ama biz küçükken bırakmış oda.
Evin içinde eşimde içmiyor balkonda ama hamilelikte falan çok tehlikeli diyorlar bile bile nasıl içtin tatlım gel bırak sigarayı bak onunda etkisi çok fazla kilo verememende canımkafamçokkarıştı

Akşama salata yerim sanırım. Canım bişiy istemiyor gerçi meyve ile de geçiştirebilirim.
Su içiyorum ama hergün içtiğim gibi içmiyorum. Normalde günde 3 lt falan içiyorum ama Perşembeleri 1 lt falan.

1lt içiyorsan iyi bari canım bende hiç içmiyorsun sandım ben artık akşamları meyve yada salata ile geçiştiriyim diyorum en hafif olanından sanki o zaman kilom daha hızlı gidiyor yada yanılıyorda olabilirim...

serin canım hafiften rüzgar esiyo tatlım benımde canım sıkılıyor bunaldım yıne arada bı gelıyo gelenler banadelikafadulden

Bende sinirlendikçe yeşil çay içiyorum 3.kupada bitti 2.5lt su bitti gına geldi içime artık,şöyle soğuk bir limonota yada karpuz olsada yesek cokacimcoook

Şeker karışmak gibi olmasın ama sadece balkonda içilmesi yeterli değil. Üzerine ve ağzınıza sinen kokuda bebeği etkiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…