Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bayanssulusmile ee şebnem aşağıdaydı birşey yazmadı gitti,ne oluyo şimdi biz bu hafta yarış yapıyormuyuz yapmıyormuyuz,kararsız kaldım şimdi

özgecim eski üye olduğun için deneme süresine gerek yok takımdasın Cumaya.

Veee kızlaaarr bugünden itibaren takımdan mezuniyet dışında ayrılma istemiyorum. Tam 12 kişiyiz. takımda herkes kafa dengi, hoş sohbet, önemli olan şimdi el ele omuz- omuza verip zayıflamak. Mayıs ayı için ayılık %1,5 kg kaybı geçerli bunuda unutmayalım.

vayyy kaptanım süpersin
1 belli 2.kim haaa...
ozaman bu hafta artıları gören olursa ceza verelim...ki bir dahaki yarışta birşey olursa ceza alacğını bilsin

Süper fikir dereceyi alan kessin,benimde ümidim yok ama gene cezayı baştan biz biçelim de sonradan kaynamasın arada kaydirigubbakcemile3

yemeğimi yedim geldim,ekmeksiz yemek yemeği öğrendim ya bu yaştan sonra artık ölsemde gam yemem,ekmek olmadanda doyuluyormuş demek ki onca sene boşu boşuna o kadar yemişim:sinifsinif:

saol canım,
inş. olmaz eğer zaten herkes verirse,takıma çok güzel moral olur,önümüzdeki haftayada bunu taşıyabiliriz.
ışlerin bittimi canım.

slm kizlar ben 5 gün diyeitni biraktim ,dayanamadim daha fazla :KK43: 1 saat önce kendim yaptigim yayla corbasindan yedim bi tababk arkasindanda yagsiz 80 kalorili bir puding :)

slm kizlar ben 5 gün diyeitni biraktim ,dayanamadim daha fazla :KK43: 1 saat önce kendim yaptigim yayla corbasindan yedim bi tababk arkasindanda yagsiz 80 kalorili bir puding :)

anaammmmmm ye yaptın kızçe sen yeden bozdun dayanamadın dimi daha fazlaaaa lülülülülülülülülülülülü
amannnn boşver sen zaten fıstık gibisin,1 gün boyunca aynı şeyleri ye ye nereye kadar, :eek:lmaz: gel sen montiye başlada sağlıklı beslen kısıtlamada yok zaten bizde cokacimcoook

anaammmmmm ye yaptın kızçe sen yeden bozdun dayanamadın dimi daha fazlaaaa lülülülülülülülülülülülü
amannnn boşver sen zaten fıstık gibisin,1 gün boyunca aynı şeyleri ye ye nereye kadar, :eek:lmaz: gel sen montiye başlada sağlıklı beslen kısıtlamada yok zaten bizde cokacimcoook

yok canim bi süre hic biseye bagli kalmadan kendi kafama göre hareket etcem kafami rahatlatcam anliyacagin

yok canim bi süre hic biseye bagli kalmadan kendi kafama göre hareket etcem kafami rahatlatcam anliyacagin

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 güzel karıştırdın dimi bünyeyi hadi bakalım,bu hafta yarışmamız var canım geçmişi okudun mu
6.takımla yüzdece olarak yarışa başladık bugün

Yok canım aeben ablam geldi bizi bir kızıştırdı gitti,%'de üzerinden cuma günü için yarışıyor olacağız şimdide

X