Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ben onceden ısyerlerıne hep kızıyodum neden tecrubesız eleman almıyolar dıye ama haklılar yanı deneyım mutlaka sart yoksa sonuc bole oluyo.canım benı yıne bı tıtreme tuttu kendımı pek ıyı hıssetmıyorum uzanmaya gıdeyım dıyorum ıznınız varsa

ben onceden ısyerlerıne hep kızıyodum neden tecrubesız eleman almıyolar dıye ama haklılar yanı deneyım mutlaka sart yoksa sonuc bole oluyo.canım benı yıne bı tıtreme tuttu kendımı pek ıyı hıssetmıyorum uzanmaya gıdeyım dıyorum ıznınız varsa

Git yan canım hemen seni fazla yorduk zaten burada dikkat et kendine tamam mı opuyorumnanaktanolumunekankayizsmile

Semihacım görüşürüz tatlım uzatma arayı opuyorumnanaktan

saol tatlım sen nasılsın bakalım,bugünkü sonucunu merakla bekliyorum,ama bence yağdan kaybetmişsindir sen inanalım ki gerçek olsun diymi gelince yaz sonucunu bize.
Kahvaltıda eğer yumurta varsa ekmeği dengeli yeseydin,beraber yenince direk yağ olarak vucuda atıyormuş canım...

valla yagdan gitmiş 1.2 kg vermişim ama 1,6 yag vermişim 500 gr da kasım artmıs sporun etkileri dr ben 3 kılo bekliyordum ama bu da iyi pastaları kacırmasaydın iyi olurdu dedi

merhabalar kızlar

özel durumum dolayısıyla devamsızlık yaptığım için herkesten özür diliyorum. geçmişi okuyamadığım için durumumla ilgili bilgi rica edeceğim. katılımda bulunamadığım için artık grupta değilmiyim. kilo bildirimi yapıp yapamayacağım konusunda beni bilgilendirirmisiniz.***

merhabalar kızlar

özel durumum dolayısıyla devamsızlık yaptığım için herkesten özür diliyorum. geçmişi okuyamadığım için durumumla ilgili bilgi rica edeceğim. katılımda bulunamadığım için artık grupta değilmiyim. kilo bildirimi yapıp yapamayacağım konusunda beni bilgilendirirmisiniz.***

pembepanter hepimizin yoğun olduğu giremediği dönemleri oluyor.katılımda bulunmak mecburi koşuluyor çünkü paylaşım arttıkça motive gücümüz ve kendimize olan güvenimiz artıyor.özel durum demişsin.bu sürekli böyle olacak durumuna gelmez.şebnem sana şans tanır diye düşünüyorum ben.sonuçta sende azimli kararlı arkadaşlarımızdansın.inşallah gruptasındır canım.bu konuyla ilgili şebnem sana bilgi verebilir.

liste konmamış sayfalara.bende bilmediğim için sadece kilomu yazıyorum.sabahtan giremem.

neden böyle oldum anayamıyorum.tam kendi öğünlerimi zorda olsa düzene koymuşken ve kendimden bu hafta çok umutluyken geri saymak bende hayal kırıklığı yaşattı.içimde neler oluyor bilmiyorum ama karnım çok şiş.aç olduğum halde inmek bilmiyor.hatta eşim bile iyice genişledin dedi bana.daha çok dikkat etmem gerekiyor sanırım.üzgünüm kızlar bu hafta için
kilom :61,9

Ceren'den ve pembepanter'den haberi olan varmı arkadaşlar bu sabahta bu kızçeler gelmedi,ne olduki şimdi bu arkadaşlara ceren hastaydı ama pembepanter geçen cumadan beri yok,kimsenin haberi yok mu ne oldu arkadaşlara neden gelmedi

çağlayancığım ilgine çok teşekkür ederim. özel bi durum sebebiyle gelemedim canım. ama aklım hep burda ve sizde kaldı. bilgisayara elimi süremedim kaç gündür.

pembepanter hepimizin yoğun olduğu giremediği dönemleri oluyor.katılımda bulunmak mecburi koşuluyor çünkü paylaşım arttıkça motive gücümüz ve kendimize olan güvenimiz artıyor.özel durum demişsin.bu sürekli böyle olacak durumuna gelmez.şebnem sana şans tanır diye düşünüyorum ben.sonuçta sende azimli kararlı arkadaşlarımızdansın.inşallah gruptasındır canım.bu konuyla ilgili şebnem sana bilgi verebilir.

güzel yorumun için teşekkürler.

saol tatlım sen nasılsın bakalım,bugünkü sonucunu merakla bekliyorum,ama bence yağdan kaybetmişsindir sen inanalım ki gerçek olsun diymi gelince yaz sonucunu bize.
Kahvaltıda eğer yumurta varsa ekmeği dengeli yeseydin,beraber yenince direk yağ olarak vucuda atıyormuş canım...

valla yagdan gitmiş 1.2 kg vermişim ama 1,6 yag vermişim 500 gr da kasım artmıs sporun etkileri dr ben 3 kılo bekliyordum ama bu da iyi pastaları kacırmasaydın iyi olurdu dedi

Çok sevindim canım,demek ki dikkat etseymişsin bu hafta güzel kilo verebilecekmisiz.Tebrik ediyorum seni,o zaman bu hafta kaçamaksız bitirde hedef kilonuda geçersin o zaman alkisalkisalkis

merhabalar kızlar

Canım ya gelmedin diye hiç çıkarılırmı gruptan bak işte özel durumun varmış bu hafta grup zaten saldı kendini senide elemesine izin vermemiyiz yapmazda zaten canım benim.Aramıza katılmanı sabırsızla bekliyoruz.

liste konmamış sayfalara.bende bilmediğim için sadece kilomu yazıyorum.sabahtan giremem.

neden böyle oldum anayamıyorum.tam kendi öğünlerimi zorda olsa düzene koymuşken ve kendimden bu hafta çok umutluyken geri saymak bende hayal kırıklığı yaşattı.içimde neler oluyor bilmiyorum ama karnım çok şiş.aç olduğum halde inmek bilmiyor.hatta eşim bile iyice genişledin dedi bana.daha çok dikkat etmem gerekiyor sanırım.üzgünüm kızlar bu hafta için
kilom :61,9

Geçen haftaların acısı canım bu hafta azmini kırma ve gelecek haftada düzgün beslenmene dikkat et bak o zaman vereceksin aldıklarını geri tatlım opuyorumnanaktan

çağlayancığım ilgine çok teşekkür ederim. özel bi durum sebebiyle gelemedim canım. ama aklım hep burda ve sizde kaldı. bilgisayara elimi süremedim kaç gündür.

Güzel paylaşımlarda bulunduğum arkadaşımı özledim,aranıyorsunda grupta benim tarafımdan haberin olsun,tatlım bir anca gelmen dileğiyleopuyorumnanaktan

selam kızlar bugun tam 103 kıloyum 1 kılo gitmiş cumadan beri
nasıl yazılıyordu

applearzu 104-103 1 kg %01

Günaydın kızçeler gene kimse yok bugün listede yok galiba bende kilo bildirmiyim o zaman kaydirigubbakcemile3

Kahvaltı Öncesi
5 adet erik

Kahvaltı
1.5 dl tam buğday ekmeğ,domates,salatalık,kk peynir,zeytin

Ara
1 bardak yeşil çay , yarım avuç beyaz leblebi

Öğle
Pidesiz adana , salata ve ayran

Ara
1 bardak tarçınlı süt

Akşam
1 kase domates çorbası,1 tabak kıymalı bezelye,salata,yoğurt

Su:3.5-4lt
Spor : 65 dk bisiklet
20 dakika bacak hareketleri
50 mekik

özel olarak kendime çorba yaptım onuda eklemeyi unutmuşum :))

Son düzenleme:
tatlım günaydın liste vermesi lazımdı şebonun ama girmediği için oda kaldı tatlım gelsinde öyle hesaplıyım vericez

bugunku menum
kahvaltı öncesi elma

sabah peynir zeytin 2 dilim ekmek salatalık domates

ara meyve

öğlen semizotu yoğurt 1 dilim ekmek salata birtatlı kasığı zeytinyag ile

ara meyve

ara tost beyaz peynirli

aksam 4 köfte yoğurt söğüş salata 1 dilim ekmek

gece 2 meyve ve sut

3 lt su

dun bir saat yurudum her yerim agrıyor bugun spor yapamayabilirim yururum belki

kızlar gunaydın artık soylemeye utanıyorum ama ben yıne fenayım.doktora gıdıcem sımdı yıne bıktınız bu laflarımdan bılıyorum ama haberınız olsun dıye yazıyorum bu arada bu hastalık benı erıttı 70,100 gr olmuşum hıc hesaplıyacak halım yok ne olur caglayanım sen hesaplarmısın

4.TAKIM
sebnemselayfurkan ( 68,6 /
fguler ( 92,8 /
hasretim34 ( 63.8 /62.4 /1.4/ % 2.19 )
dilekruzgar ( 61.5 /
semiha( 60,2 / 61.9 / -1.7 / -% 2.82 )
CaglayanCicek( /80/
uaydın(74,7/
pembepanter1 ( 61.3/
CGDM85 72/
ceren06_35 ( 74 /
Applearzu (104 / 103 / 1 /% 0.96 ) ( yeni üye)

Son düzenleme:
4.TAKIM
sebnemselayfurkan ( 68,6 /
fguler ( 92,8 /92,1 /0,7 / %0,75 )
hasretim34 ( 63.8 /62.4 /1.4/ % 2.19 )
dilekruzgar ( 61.5 /
semiha( 60,2 / 61.9 / -1.7 / -% 2.82 )
CaglayanCicek( /80/
uaydın(74,7/
pembepanter1 ( 61.3/
CGDM85 72/
ceren06_35 ( 74 /

GÜnaydınlar

bu haftalık ancak bu kadar olabıldı reglın etkısıyle haftaya daha ıyı olacak ınŞallah
dÜn montı falan kalmadı bozuldu ama bugÜnden yıne devam yılmak yok:)))
gece de çok güzel spor yaptım
ÖpÜldÜnÜz

X