Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kimse yazmiyo ama ben yazicam sebnmcim sana zahmet elindeki son ölcüleimlede bi karsilastirma yaparmisin ben gene not almamaisim
bel 70
göbek 78
popo 101
bacak 59

kimse yazmiyo ama ben yazicam sebnmcim sana zahmet elindeki son ölcüleimlede bi karsilastirma yaparmisin ben gene not almamaisim

bel 70****** 73
göbek 78***** 83
popo 101*****103
bacak 59******61

YAZDIKLARIN 1 MARTTA NOT ALMIŞIM.PEKİ İLK ÖLÇÜLER .

MERAK EDENLERE AŞAĞIDA

bel 98
göbek 100
popo 118
bacak 68

Şeniz alkisalkisalkis :nazar:

SÜPER DEMEK BİLE AZ , OLAĞANÜSTÜ BİR SONUÇ BENCE YASEMİN.

bel 70****** 73
göbek 78***** 83
popo 101*****103
bacak 59******61

YAZDIKLARIN 1 MARTTA NOT ALMIŞIM.PEKİ İLK ÖLÇÜLER .

MERAK EDENLERE AŞAĞIDA

bel 98
göbek 100
popo 118
bacak 68

Şeniz alkisalkisalkis :nazar:

SÜPER DEMEK BİLE AZ , OLAĞANÜSTÜ BİR SONUÇ BENCE YASEMİN.

tesekür ederim canim,simartma beni :eek:

evet emziriyorum ama sutum iyice azaldı 300ml falan geliyor
bir gun yuruyus b,ir gun aerobik yapacağım insallah sektirmeden yapabilirim:))
en az 3 lt su içyorum 1,5 lt lik sürahiyi 2 kere bitiriyorum gunde

çok iyi canım
peki boyun kaç benim 1.68 civarı

4.TAKIM
sebnemselayfurkan 68,6 **** 67,6
fguler 92,8 *****91,5
hasretim34 63.8****62
dilekruzgar 61.5 ***
semiha( 60.2 ***
CaglayanCicek 80***78
uaydın(74,7***
pembepanter1 61.3****
CGDM85 (72.4****
ceren06_35 74 ****73,5
applearzu 104***

hepinize iyi tatiller opuyorumnanaktan

YENE LıSTEDEYıZ YA ÖNEMLı OLAN O, HAFTAYA ıNŞ. 1. OLURUZ. bEN BU HAFTA BUNU BıLE BEKLEMıYORDUM.

ARTIK HAFTAYA FUNDANIN BÜYÜK KATKISI OLUR DıYE DÜŞÜNÜYORUM.

hasretim34 kullanıcısından alıntı
4.TAKIM
fguler 92,8 *****91,5
hasretim34 63.8****62
dilekruzgar 61.5 ***
semiha( 60.2 ***
CaglayanCicek 80***78
uaydın(74,7***
pembepanter1 61.3****
CGDM85 (72****
ceren06_35 74 ****73,5
applearzu 104***

4.takımın güzel arkadaşları hepinize iyi hafta sonları,kaçamaksız bir tatil geçirin emi yoksa elimde :eek:klava: karşılarım sizi pazartesi günü ona göre dikkat edin...

iyi tatiller hepinize....olumunekankayizsmile

Menün gayet güzel canım afiyet olsun,kızlar ben bu kızda acayip hırs görüyorum ona göre hepimizi sollar geçer gibime geliyor dikkat edin kendinize :eek:kaydirigubbakcemile5

sen bu aralar form çayıda içmiyorsun zaten :eek:lmaz::eek:klava:

heh şöyle yede bilelim bizde ne var ne yiyorsun dimi şakkıdı

bizim takım 1.ele geçirirse bir daha bırakmaz zaten aklinialirimsmile

hedefin olması çok güzel canım inş.bu şekilde azmini kaybetmeden gidersen verirsin bizde yanındayız.

3 lt su içmen hoşuma gitti bak,ama listenin sonunada yaz tamam mı yoksa :eek:klava: gelir.su bizim ödem atmamızı ve şişkinliğimizi önlüyor canım

iyi gitti bugun ama aksama plan bozuldu, ogleden sonra arada 2 dilim ekmek ve peynirim var, cay simit peynir dom salatalık yedim, simit kaçtı haliyle, biraz da gec yiyince aksam yemeği istemedi canım

meyve ve sutumu yedim içtim

bir de kucuk parca cikolata kaçamağı oldu:KK43:(

merhaba guzelım sankı menun bıraz yoğun gibi geldı bana ama ogle ve aksam yemegı arasında tost bıraz fazla olmamısmı acabaguclubacismile

diyetisyene gidiyorum o verdi bu emzirme diyeti aslında yoğur sut ve et yumurta o yuzden var sebze meyve de yemem lazım

dediğin gibi daha da azaltılabilir zaten sutum azaldı bir kaç aya emzirmeyi bırakırım herhalde bu gidşle o zaman azaltacağız tost dediğime bakma gunluk 6 dilim ekmeğim var öğlen 1 ara 2 akşam 2 sabah da 2
arada yanına bir de peynir verdi emzirme diyeti diye

Benim de bu hafta hedefim 2 kılo arkadaslar

4.TAKIM
fguler 92,8 *****91,5
hasretim34 63.8****62
dilekruzgar 61.5 ***
semiha( 60.2 ***
CaglayanCicek 80***78
uaydın(74,7***
pembepanter1 61.3****
CGDM85 (72****
ceren06_35 74 ****73,5
applearzu 104*** 102

iyi gitti bugun ama aksama plan bozuldu, ogleden sonra arada 2 dilim ekmek ve peynirim var, cay simit peynir dom salatalık yedim, simit kaçtı haliyle, biraz da gec yiyince aksam yemeği istemedi canım

meyve ve sutumu yedim içtim

bir de kucuk parca cikolata kaçamağı oldu:KK43:(

eyvah eyvah ilk günden kaçamaklarla dolu bir gün olmuş galiba,helede o çikolata gözümden kaçtı sanma arzu :eek:klava: tatlı yasak canım kuru kayısı ye,elma,çilek ye en güzeli bunlar tamam mı kaydirigubbakcemile5

diyetisyene gidiyorum o verdi bu emzirme diyeti aslında yoğur sut ve et yumurta o yuzden var sebze meyve de yemem lazım

dediğin gibi daha da azaltılabilir zaten sutum azaldı bir kaç aya emzirmeyi bırakırım herhalde bu gidşle o zaman azaltacağız tost dediğime bakma gunluk 6 dilim ekmeğim var öğlen 1 ara 2 akşam 2 sabah da 2
arada yanına bir de peynir verdi emzirme diyeti diye

diyetisyeninin verdiği programa uy canım sen genede ama sana bir tavsiye ekmeği tam buğday ekmeği olarak alıp ye inan seni çok tok tutuyor.

Benim de bu hafta hedefim 2 kılo arkadaslar

4.TAKIM
fguler 92,8 *****91,5
hasretim34 63.8****62
dilekruzgar 61.5 ***
semiha( 60.2 ***
CaglayanCicek 80***78
uaydın(74,7***
pembepanter1 61.3****
CGDM85 (72****
ceren06_35 74 ****73,5
applearzu 104*** 102

Ben size bu kız dişli rakip dedim dimi hadi bakalım inş.hedeflerimize ulaşırız bu hafta :lepi:

Günaydınlar efendim tükkanı gene ben açtım bu sabah

Dünki raporumu veriyorum hemencik

Sabah
2 dl tam buğday ekmeği
domates,salatalık,kk peynir ve zeytin

Ara
10-15 tane kadar beyaz leblebi

Öğle
köfte güveç,ayran (yediğime pişman oldum hemde aç kaldım salatada vermediler yanına :KK43:(

Ara
3 kuru kayısı - 1 elma ( farklı saatlerde yedim )

Akşam
ızgara köfte,tavuk şiş,salata,ayran

Su : 3.0lt

Günaydınlar efendim tükkanı gene ben açtım bu sabah

Dünki raporumu veriyorum hemencik

Sabah
2 dl tam buğday ekmeği
domates,salatalık,kk peynir ve zeytin

Ara
10-15 tane kadar beyaz leblebi

Öğle
köfte güveç,ayran (yediğime pişman oldum hemde aç kaldım salatada vermediler yanına :KK43:(

Ara
3 kuru kayısı - 1 elma ( farklı saatlerde yedim )

Akşam
ızgara köfte,tavuk şiş,salata,ayran

Su : 3.0lt

gunaydın canım menun herzamankı guzel tatlım nıye ogle yemegınde salata vermedılerse tamamlardı en azından yemegını tatlım.kaydirigubbakcemile5

gunaydın canım menun herzamankı guzel tatlım nıye ogle yemegınde salata vermedılerse tamamlardı en azından yemegını tatlım.kaydirigubbakcemile5

Günaydın canın,opuyorumnanaktansana tatil yokmu bugün sende mi çalışıyorsun yoksa bugün.
salata istedim ama unutmuşlar sanırım,ben büroya yemek söylüyorum ya,aramadım da tekrardan bende kızdım.yani bir daha köfte güveç yemek yok alsanaalsanasmile

bugun kü menum :

sandoloz+sirkeli su

sabah :
-2 dılım ekmek
-zeytın
-peynir
-domates
-greyfurt suyu

ara :yeşilçay

öğle :
-ızgara balık
-salata
-maden suyu

ara :yeşilçay+kuru üzüm

akşam :
-zeytinyağlı pırasa
-yoğurt
-1 dılım ekmek

yatmadan once 1 adet elma

2,5 lıtre su ıcıyorum.

evet tatlım bugun calısıyorum canım.sende mı calısıyosun hayatım

Son düzenleyen: Moderatör:
bugun kü menum :

sandoloz+sirkeli su

sabah :
-2 dılım ekmek
-zeytın
-peynir
-domates
-greyfurt suyu

ara :yeşilçay

öğle :
-ızgara balık
-salata
-maden suyu

ara :yeşilçay+kuru üzüm

akşam :
-zeytinyağlı pırasa
-yoğurt
-1 dılım ekmek

yatmadan once 1 adet elma

2,5 lıtre su ıcıyorum.

evet tatlım bugun calısıyorum canım.sende mı calısıyosun hayatım

menülerin artık benimkilerini geçmeye başladı hayatım süpersin bugünde ama şu greyfurt suyunu kahvaltı ile etme istersen,kahvaltıdan önce içsen daha iyi .
Birde akşam ki ekmek yerine yanında bol yeşillikli bir salata olsa nasıl olur.

evet canım bende çalışıyorum ama öğlenden sonra çıkarım inş.
sandoloz sakızını nasıl faydasını görüyormsun canım bende almayı düşünüyorum ama,güvenemiyorum bir türlü :kedi:

menülerin artık benimkilerini geçmeye başladı hayatım süpersin bugünde ama şu greyfurt suyunu kahvaltı ile etme istersen,kahvaltıdan önce içsen daha iyi .
Birde akşam ki ekmek yerine yanında bol yeşillikli bir salata olsa nasıl olur.

evet canım bende çalışıyorum ama öğlenden sonra çıkarım inş.
sandoloz sakızını nasıl faydasını görüyormsun canım bende almayı düşünüyorum ama,güvenemiyorum bir türlü :kedi:

greyfurt suyunu unuttum bılıomusun hayatım sabah ole ıctım gıttı.bırde dun uyarmıstın benı tuh ya unuttum valla.sandoloza gelınce hayatım gercekten cok ıse yarıyor.ben sandolozu bu sıtede gormustum hayatım.gıttım aldım hıc usenmeden.1.haftama gırıcem benı ıyı bır duzene soktu yani.zayıflamamdakı etkılı oldugunu dusunuyorum hayatım cunku ıstahımı kesti.ozellıkle tatlı canım hıc ıstemıyor.eşimede aksam yemegınden once verıyorum.onunda mıde yanmaları oluyordu ona da ıyı geldı artık mıdesınde herhangı bı sorun yok tatlımopuyorumnanaktan

greyfurt suyunu unuttum bılıomusun hayatım sabah ole ıctım gıttı.bırde dun uyarmıstın benı tuh ya unuttum valla.sandoloza gelınce hayatım gercekten cok ıse yarıyor.ben sandolozu bu sıtede gormustum hayatım.gıttım aldım hıc usenmeden.1.haftama gırıcem benı ıyı bır duzene soktu yani.zayıflamamdakı etkılı oldugunu dusunuyorum hayatım cunku ıstahımı kesti.ozellıkle tatlı canım hıc ıstemıyor.eşimede aksam yemegınden once verıyorum.onunda mıde yanmaları oluyordu ona da ıyı geldı artık mıdesınde herhangı bı sorun yok tatlımopuyorumnanaktan

memnunsun yani,peki nasıl kullanıyorsun canım,mide yanmasına iyi geldiğini bilmiyordum mesela,eşiminde bazen mide şikayetleri oluyo bugün alıyım madem oda bende başlıyım ,sen güzelce tarifini ver bakıyım bana olumunekankayizsmile

X