Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

selam kızlar
bugün bilgisayar programcısı var burada pek giremedim nete
akşam taze fasulye yoğurt biraz bulgur pilavı yedim
sonra dayanamadım küçük bir parça tatlı yedim(

sabah kepekli ekmeğe peynirli tost yaptım yarısını kahvaltı yarısını ara yaptım
az önce şehriye çorbası içtim bir tabak bir dilim ekmekle
öpüldünüz

fundacım süper gidiyosun ama tatlı isteği ara öğünlerin azlığından kaynaklanıyormuş ne akdar ara öğün alırsak o kadar az tatlı istermişiz haberin olsun

Kitabım geldi monti diyetine başlıyorum inş.yarın

Ara Öğün
3 adet kuru kayısı
8 adet fındık yedim
Su : 1 lt
bu arada dün akşam ben yarım saat tempolu yürüş ve dönüş yolunda eşimde koşu yarışması yaptık çok zevkliydi zemuszemus
yarış sonucu ise son anda beni kandırdı ve o kazandı :lepi:

tünaydın kızlar
yoğun asabi ve şişim bu aralar
reglim yaklaştı onun steri üzerine berra ya wc eğitimi veriyorum bunun streside eklendi.
yediklerim tam düzenli değil.ama az yiyorum bundan eminim...

Kızlar söylemiştim bu hafta çok yoğunum,

Hepiniz iyi gidiyorsunuz maşallh.

Semiha Allah kolaylıkversin bizde oğlanda gündüzü hallettik, gece bezli hala.

Selam kızlar bugün çok güzel hissediyorum kendimi akşamki yürüyüşten galiba çok mutluyum

14:25 öğle yemeğimi söylüyorum
1 kase mercimek çorbası
ve yarım dilim ekmek zemuszemus

karnıbarı nasıl yiyiyorsunuz kokmuyor mu ben çok kötü koktuğundan dolayı hiç yiyemiyorum bunun farklı bir yapılışı varmı acaba

canım ben restorantta yedim çokta lezzetliydi ... evde de yaptığımda eşim çok rahatsız oluyor ben pek olmuyorum açıkçası...yapılışına gelince diyet için haşlıyosun limonlu bi sos hazırlıyosun içine tüm yeşillikleri koyuyorum ben maydanoz yeşil soğan falan yada yoğurtla güzel oluyor tabi

Son düzenleme:
Selam kızlar bugün çok güzel hissediyorum kendimi akşamki yürüyüşten galiba çok mutluyum

14:25 öğle yemeğimi söylüyorum
1 kase mercimek çorbası
ve yarım dilim ekmek zemuszemus

benim kocam o kadar tembelki öle bi yürüyüşe ve koşuya asla çıkmaz bu konuda şanslısın canım

merhaba arkadaşlar kusura bakmayın giremedim nete bayadır
artık nöbet tutmaya başladım ve süt iznim de bitti o yüzden çok yoğunum ama elimden geldiğince girmeye çalışıyorum hepinizi öptüm

aferin oğluşuna maşallah diyelim.
benim zillide gece gündüz halloldu çişte ama kakada sorun yaşıyorum...

Alalh kolaylık versin ikinizede benim kuş daha 19 aylık çis varmı diye sorunca bezini tutuyor bide çişini yapınca yanına gelip bezini gösteriyor değiştir diye ama yakında bi lazımlık alıcam bizimde maraton başlıyacak

arkadaşlar,
uzun zamandır nete giremiyorum sebebi, bilgisayarın devamlı kilitlenmesi. Geçen hafta cumada çok uğraşmıştım. Eşime göre bilgisayar çökmüş Tamir ve bakıma gidiyor. O yüzden bir müddet burada da yokum. Kusura bakmayın. Eğer forum kurallarıa ve grubun kurallarına ters gelmezse bilgisayar eve dönünce ben de buraya dönerim.
Şimdilik hoşçakalın.

Günaydın arkadaşlar kimse gelmemiş bugun foruma
Dün akşam ki menümü yazıyım hemen
1 tabak bezelye yemeği
2 dilim çavdar ekmeği

Su : 2 lt

Ara: 1 tane muz ve çikolata yedim malesefff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…