Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

önce hoş geldin ve meslektaşız ....burda seni aydınlatacak çooookkkk kişi var sen merak etme ben başlıyayım
diyete başladığında hızlı kilo vermen çok normal çünkü vucudundan su da atıyosun duruşunun nedenide yeme düzenin olabilir neler yediğini bilmek lazım yada bi dr a git istersen
kilon boyuna göre aslında çok değil ama bebek için 15 kg versen sonrasında süper olur
vermek istediğin kg kaç??

hoşgeldin canım,bende senin gibi bir bebişim olsun istiyorum onun içinde kilo vermek için bu gruba üye olmuştum.
diyet yanında spor yapmanda çok güzel bende masa maşında işim ve sürekli oturuyorum muhasebe işi yaptığım için,reglim olduğundan dolayı muhtemelen vucudun şişti oda kilona yansıdı.bak ben monti diyetine başladım ilk defa karnımın doyduğunu hissederek kalkıyorum istersen sende bunu yap.:1hug:a.s.

Çiğdemcim regli olmadan atılacak kan miktarı birikiyor, birde vücut ödem yapıyor, regli başlamadan hatta ilk 2-3 gün , 1-2 kg. fazla çıkman normal, reglin ilerledikçe onları atıyorsun. hatta regli iken diyetini bozmazsan metobolizma hızlı çalıştığı için bittiğinde daha bile az çıkıyorsun tartıda.

hoşbuldum teşekkürederim...
kilom abartılcak bi kilo değil fakat işte doğumla birlikte 20 kg alcağımı hesaplayınca
kendimi hayal bile edemeyeceğim kilolarda görüyorum eyvahedigeldismile
o yuzden dediğin gibi 15 kg versem süper olcak..
hedefim 60
her sabah tartılırım dün sabah 73,1 dim
bu sabah regl oldum ve 75 :1shok: çıktım

yeme düzenim şöyle mesela bu sabah yediklerimi yazayım her sabah aynı saatlerde yerim

1 kk yağsız peynir
4 zeytin 2 küçük salatalık 5 6 çeri domates
1 dilim kepek ekmek

bunları yemeden önce hersabah
sandaloz sakızı üstüne bir büyük bardak ılık elma sirkeli su + bi büy.bardak ılık su
bunu akşamda muhakkak yaparım aç karnına
öğlen ve akşam da mate çayı içerim
ve 2 3 litre su içerim
sebze ağırlıklı besleniyorum
ve bu sabah 2 kg almış gözüküyorum :bbo: senağlama

hoşbuldum tekrar teşekkürederim...

monti diyeti :uhm: biraz anlatabilirmisin

bide kaç kiloydun şu an kaçsın ve hedefin nedir?

canim buralardayim bu hafta berbatti benim icin ruhsal bakimdan toparlanamiyorum bi türlü buda diyetime yansiyor malesef

semiha kizina gecmis olsun canim

cigdem aramiza hosgeldin canim kilo almanin sebeni büyük bi ihtimal su tutmus olmandir eger yapabilirsen 2 günlük pirinc lapasi detoksunu tavsiye ederim cok güzel ödem attiriyor ayrica ben 2 sefer yaptim ve ikisindede sonuc aldim

Gerçektenmi?? Yaa nasıl sevindiğimi anlatamam :dance:
Diyeti bozmak mı...ASLA lmaz:
Nefsime o kadar hakimim ki artık Allahın izniyle bozmam opuyorumnanaktan

Seninde hedefini öğrenebilirmiyim kaç kiloydun ?

hoşbuldum tekrar teşekkürederim...

monti diyeti :uhm: biraz anlatabilirmisin

bide kaç kiloydun şu an kaçsın ve hedefin nedir?

canım ben buraya geldiğimde 87.5 tum hatta fazla bileydim şimdi 86 oldum.diyettim bende bu monti diyeti sağlıklı beslenme üzerine bir diyet bende yeni duydum kitabını bile aldım 2 aşamalı bir diyet
1 aşamadı şeker,un,tuz,beyaz ekmek ,tatlı kesinlikle yok,patates ve havuç,mısır bunlar yasak,yemiyorsun,protein ve karbonhidratı beraber yemiyorsun mesela ekmek yersen kahvaltıda yumurta yemiyorsun bunun gibi besleniyorsun öğlen mesela tavuk,salata ve ayran üçlüsü gibi yiyorsun bende sitedeki topicten öğrendim bunları saolsun yardımcı oluyor arkadaşlar
benim hedef kilom 55 ideal kilom bu ve önemdeki süreçte çok zorlu çünkü bebişim olsun istiyorum bu ayla beraber 2 aydır deniyoruz eşimle inş.kısa sürede hamiş olurum.

teşekkür ederim hoşbuldum...

geçen perşembe bi detoks yaptım %100 detoksu belki duymuşsundur
2. bi detoksu aynı ay içinde yapmim ihtiyacım olduğunda denerim vereliniortak

bende monti diyetine benzer şekilde besleniyomuşum benziyo yani teşekkür ederim

inşallah istediğin gibi olurda herşey de kilo vermeden mi hamile kalmaya çalışıyosun ?

hamile kalırsan diyet yapamazsın ama bu kiloyla hamile kalırsan nolcak :CüvCüv: :uhm:

hamile kalırsam doğru sağlıklı beslenme uzmanına o zaman onun kontrolünde yapıcam
1.68 boyum var 86 kiloyum çok oldu bu kilolar vucudumda gitsinde sağlıklı olıyım istiyorum.
peki sen ne zaman düşünüyorsun hamile kalmayı zayıfladıktan sonra mı

evet tabikii zayıfladıktan sonra
95 kiloyla doğuma gitmek istemem
bebeği biraz daha erteleyebilirim

ben 60 tım hamile kaldığımda 92 kilo ile doğuma girdimmm ohaoldumsmile 2 sene olucak nerdeyse ama hala kilo vermeye çalışıyorum .. polikistik over sendromuda çıktı ..
zayıflayıp hamile kalın kızlar ve hamileliğinizde çok dikkat edin kilo almayın

işte bende böyle hastalıklar çıkmasın diyede bir önce zayıflamak ve sağlığıma kavuşmak istiyorum artık sıkıldım kilolarımdan ama bebek işinide ertelemek istemiyorum açıkçası hayatıma anlam katacağını düşünüyorum.

bu arada 5.takımda bijoux var zayıflama hikayesini yazmış ben okudum bence sizde okuyun arkadaşlar başarısı ve azmi çok güzel

32 kilomu aldın kafamçokkarıştı
hedefimi 55 mi yapsam acaba CADIARZU
çok almışsın gibi sanki
doğumdan çıktıktan sonra kilo verdinmi hiç
seninde kilonu ve hedefini öğrenebilirmiyim
kimsede çizelge yok o yuzden soruyorum kusura bakmayın

canım ben hamileliğimde hiç dikkat etmedim başlarda kilo almamam gerekirken hep aldım bide 8.ayda doğurdum o yaz yediğim dondurmanın haddi hesdabı yoktur resmen dondurmaya aşerdim algida maraş usulü dondurma ve üzerine dökülen çikolata sos olmadan yaşayamaz durumdaydım hatırlıyorum bide çalışıyorum hareket yok .. vss geldi kilolar şimdi 76,5 kg yum boyum 1,65 bu arada kilomuda cuma olmadan öğrenmiş oldu arkadaşlar :icecream: neyse hedefim aslında şimdilik 60 ama 60 olduktan sonrada 55 e gidicem .. ben kilo veremediğim ve tüylenme sorun yüzünden dr a gittiğimde bu rahatsızlığım ortaya çıktı şimdi hem tedavi hem diyet aynı anda gidiyor 1 sene sürer diye tahmnin ediyorum işte böyle

çıĞDEMCıM Ben DE ENSON 69,7 idim bu hafta 70i devirdim yine, regliyim. bakalım cumaya ne olacak.

Şimdi sen 1 hafta deneme süresindesin. başlangıç kilonu 73,5 olarak aldım. Haftaya eğer katılımın düzenli olursa takımdasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…