Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

e bu benim gecen hafta yaptigim diyet iste tek fark sabah kahvaltisi :)

sebnemcim saol canim yigenizi iyi cok sükür sabah aksam agri kesici veriyolar ama ameliya<t zir olmus biraz 3 tane tel takmislar alci var kolunda yani toparlanmasi 2 3 ayi bulur

yasemincim zaten bizden süper dieytisyen çıkar bi muayene 200 tl bayada zengin oluruz daaaa bizi gören gelmez o ayrı konuu

çıcuklar bizden daha koaly toparlanıyor olan büyüklere oluyo işte üzüntü stres çok geçmiş olsun tatlım

bugünkü mönümden bahsedeyim
sabah küçük pasta tabağında 2 küçük parça peynir,1 parça domates 2 küçük parça kaşar 1 parça biber maydanoz azıcık bal

yasemincim zaten bizden süper dieytisyen çıkar bi muayene 200 tl bayada zengin oluruz daaaa bizi gören gelmez o ayrı konuu

çıcuklar bizden daha koaly toparlanıyor olan büyüklere oluyo işte üzüntü stres çok geçmiş olsun tatlım

evet canim cok haklisin diyet profösörü olduk ciktik resmen kiz 200 mü benim ablam 60 a gidiyo

banu 2 öğün k.fwelks diyetini bıraktın dimi?
canım sen hiç mi ekmek yemiyosun belki sabaha ince keepk eklesen metobolizman hızlanır. Çok az yenincede verilmiyor.

merhabalar
ancak girebildim
hafta sonum çok hareketli ama yiyerek geçti her zamanki gibi
ab rocketimi sipariş ettim yarın gelir büyük ihtimalle
sabah yarım simit peynir
öğlen diğer yarısı ve bir hazır çorba içtim
şimdilik bu kadar şekerler

banu 2 öğün k.fwelks diyetini bıraktın dimi?
canım sen hiç mi ekmek yemiyosun belki sabaha ince keepk eklesen metobolizman hızlanır. Çok az yenincede verilmiyor.

müsli almıştım kfleks bitince müslide ne kötüymüş tadı bi süre sonra sıktı bıraktım bende belki yakında k flekse başalrım tekrar
ekmek yiyorum bazen sabah kahfaltısında kepek ekmeğine tost alıyorum ama normal kahvaltıda yemiyorum

selam kızlar
şebnemcim benim hamile olup olmadığım daha belli değil canım bu hafta tekrardan doktora gideceğim.
bu kullandığın bantlar t-shopta satılan bantlardan mı kullanıyorsunuz
geçen sene ben onlarda 1 ayda 4 kilo vermiştim ama sonradan bıraktım.

bu sabah ki kahvaltım
1 bardak yeşil çay
tost

Ara
1 bardak şekersiz açık çay

öğlenki mönüm
hellimli sezar salata baya bi sos koymuşlar öle salata deyip geçmemek lazım kesin bi 400 kalıori vardır

bu kullandığın bantlar t-shopta satılan bantlardan mı kullanıyorsunuz

yok tatlım bu diyetmaks diye bi bant netten satış yapıyorlar belki eczanelerde de vardır ama 1 ayda 8-12 kg garanti veriyo bende 8 kg vermiştim 1 ayda ,biraz pahallı sadece ama düşünüyorum mayıs maaşıyla almayı

Günaydın kılzar.

Pembe pante çğumuz çalıştığımız için mesai saatlerin yoğun oluyor burası, sen takıma ilk yazdığında kaç kg. idin?

Çağlayan canım dr. noldu, şimdi hamele misin?

Yasemin oğluşuna geçmiş olsun, yiğeniniz nasıl?

Banucum bu hafta bizim haftamız olsun:)

Fundacım nerelerde*

hımm anladım ben de çalışıyorum ama ben de işten giremiyorum. ben de evden girebliyorum. ozaman böyle görüşeceğiz. 64.4 canım cuma günü tartıdaki rakam. reglyim inş buna ragmen bu haftayı iyi kapatırım

Günaydın kızlar burda işler çok yoğun yeni ayın başlangıcı falan..
Akşam ki menümü hemen yazıyım
1 tabak kıymalı bezelye yemeği
2 dilim ekmek
2 kaşık bulgur pilavı
1 kaşık yoğurt ve salata

Ara
ve 1 avuç çerez

herkeze günaydın

akşamki mönüm
1 kaşık makarna (2.kaşığı yeseydim kocaman bi tabak bitirirdim)
sabah
1 domatesli peynirli tost şeklinde yapılmış simit ve 2 zeytin
biliyorum bu simit biraz abartı oldu çünkü kalorili bişi ama öğlen ve akşam telafi ederim

regl dönemime girdim 2-3 gün sonra olurum diye düşünüyorum ama kesinlikle tatlı .. vss yemiyeceğim ve diyetimi bozmayacağım söz veriyorummmmmmmmmmmm

Günaydın kızlar burda işler çok yoğun yeni ayın başlangıcı falan..
Akşam ki menümü hemen yazıyım
1 tabak kıymalı bezelye yemeği
2 dilim ekmek
2 kaşık bulgur pilavı
1 kaşık yoğurt ve salata

Ara
ve 1 avuç çerez

şeker ben senin yediklerine dikkat ediyorumda ya hiç bişey yemiyosun yada kilo vermek değilde sanki koruma amaçlı bi mönü seçiyorsun...bi sebebi varmı yoksa böle mi kilo veriyosun
mesela 1 mönüde hem bulgur pilavı yiyosun hemde ekmek .. bence diyette olmaması gereken bi çift

bilmiyorum sen ne dersin
sonuçta birbirimizden sorumluyuz cuma sabahı hepberaber üzülüp hep beraber seviniyoruz

şeker ben senin yediklerine dikkat ediyorumda ya hiç bişey yemiyosun yada kilo vermek değilde sanki koruma amaçlı bi mönü seçiyorsun...bi sebebi varmı yoksa böle mi kilo veriyosun
mesela 1 mönüde hem bulgur pilavı yiyosun hemde ekmek .. bence diyette olmaması gereken bi çift

bilmiyorum sen ne dersin
sonuçta birbirimizden sorumluyuz cuma sabahı hepberaber üzülüp hep beraber seviniyoruz

beni düşündüğünü biliyorum canım sözlerinin hepsi iyi niyetli,bazen yemediğim günler oluyor bazende yediğim günler yediğim günleri bir sonraki günle telafi etmeye çalışıyorum.Ekmeği bırakamıyorum bu aralar öğlen yemeği bende olmadığı için genelde akşamki yemeklerim bu şekilde oluyor.

Yarın sabah monti diyetine başlıyorum inş.Kitabını istedim gg'dan bugün gelicek,onunla birlikte daha çok kilo vericem

Benim bu ara verdiğim kilolar bu bir gün yiyip bir gün yemekten kaynaklanıyor vucut şu anda ne yaptığını anlamıyor sağlıksız biraz ama şu aralar verirsem sonra durduğunda almam bunu biliyorum uzun oldu biraz ama affedin :kedi:

Benim bu ara verdiğim kilolar bu bir gün yiyip bir gün yemekten kaynaklanıyor vucut şu anda ne yaptığını anlamıyor sağlıksız biraz ama şu aralar verirsem sonra durduğunda almam bunu biliyorum uzun oldu biraz ama affedin :kedi:

canım vücudunu en iyi tanıyan sensin ama şunuda unutma hamile kaldığında 1 gün yememek yada öğün atlamak gibi bir durumun olmayacak

canım vücudunu en iyi tanıyan sensin ama şunuda unutma hamile kaldığında 1 gün yememek yada öğün atlamak gibi bir durumun olmayacak

maaselef ki doğru söylüyorsun canım benim

bu sabah ki menümü yazıyım

1 bardak yeşil çay
4 tane kuru kayısı
2 bardak su

1 saat sonra
küçük bir tost

Su : 0.5lt oldu

X