Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın herkese

ab rocketim geldi, çok kolay mekik çekiliyor bilginize
dün akşam ne yedim ne yemedim anlamadım biraz sıkıntılıydım
sabah yarım simit yedim

herkeze günaydınnn

akşamki mönüm
1 avuç çilek

bu sabahki kahvaltı mönüm
2 serçe parmak büyüklüğünde kaşar peyniri
2 sp beyaz peynir
1 dilim domates 1 parça biber 2 parça salatalık
1 kk peynirli börek 1 kk kek
1 yumurta
1 dilim kızarmış kepekli ekmeğe bal

anlıyacağınız üzere sabah kahvaltıya gittiğimiz yer açık büfe kahvaltı veren bi yerdi şokellaalarrrr envai çeşit böreklerrrrr salam jambon neler neler ben biraz çeşit yedim ama genele bakınca kalori olarak 400 ciavrı almışımdır diye düşünüyorum kek ve börekten dolayı

Selam kızlar iş yoğunluğum devam ediyor. Bugün regli oldum . Hmen tartıya yansıdı, beklediğim sıçrayış bu hafta olmayacak sanırım.

Banucum ama senin sonucunu merak ediyorum doğrusu:)

Fundacim güle güle kullan ab rocektini, sonuç alınca haber ver bizede.

Selam kızlar iş yoğunluğum devam ediyor. Bugün regli oldum . Hmen tartıya yansıdı, beklediğim sıçrayış bu hafta olmayacak sanırım.

bende bu hafta regl olmayı bekliyorum bundan dolayı vücudumda şişlik var her sabah tartılıyorum daha çok inmem gerekirken çok yavaş bi iniş oluyor ama bu sanırım dediğim gibi regl dönemi olduğu için normalde bu dönemde ben şişlikten dolayı tatrıda kilo aldığımı görürdüm ama şimdi gramda olsa veriyorum

selam herkese

bugun kü menüm
sabah kahvaltı
08:00 : gibi 3 adet kuru kayısı - 1 bardak yeşil çay
11:00 : 1 kase mercimek çorbası

Öğle yemeği : 14.45
adana kebap pidesiz 2 domates - 1 ayran
Su : 0.5lt

ne kadara almıştın canım aleti

canım normalde 55 e buldum ben kargosu içinde 67.50 ye aldım migroslarda da varmış 65 e

canım tabi bilgi veririm sağolasın
ben de regl oldum erken geldi bir kaç gün

selam herkese

bugun kü menüm
sabah kahvaltı
08:00 : gibi 3 adet kuru kayısı - 1 bardak yeşil çay
11:00 : 1 kase mercimek çorbası

Öğle yemeği : 14.45
adana kebap pidesiz 2 domates - 1 ayran
Su : 0.5lt

çağlayan çok iyi gidiyorsun maşallah

merhabalar fırsat bulmuşken gireyim dedim
sabah 1 dilim tam buğday ekmeği üzerine labne peynir
ara şekersiz sütlü nescafe
öğle mercimek çorb, mezgit, çok az patates salatası
ara yarım paket eti form bisküvi
akşam 1 kase yoğurt 1.5 dilim tam buğday ekmeği 2 kaşık patlıcan yemeği
hepsi 1100 cal

günaydın kızlar ;
akşam ki yemeğim
1 tabak makarna
1 kaşık yoğurt
ve salata (ekmek yemiyorum artık zemuszemus

fgüler :çağlayan çok iyi gidiyorsun maşallah (saol canım inş.bu sefer başarıcam )

Günaydın şekerler.

Banuş azda olsa inmene sevindim, bu kullnadığın ilaç işe yaradı anlmaına geliyor değil mi? Birde regli dönemi bitse kim tutar seni.

Çağlayan bencede çok iyi gidiyorsun, sonuçlarınıda alıyorsun zaten, aynen devam şeker.

Semiha berraya geçmiş olsun, niş çabuk toparlanır.

Dilekcim sende her zamanki gibi istikrarlısın.

Ben sanırım haftaya bantlara başlıcam.

Yasemin nerelerde?

Günaydın şekerler.

Banuş azda olsa inmene sevindim, bu kullnadığın ilaç işe yaradı anlmaına geliyor değil mi? Birde regli dönemi bitse kim tutar seni.

Çağlayan bencede çok iyi gidiyorsun, sonuçlarınıda alıyorsun zaten, aynen devam şeker.

Semiha berraya geçmiş olsun, niş çabuk toparlanır.

Dilekcim sende her zamanki gibi istikrarlısın.

Ben sanırım haftaya bantlara başlıcam.

Yasemin nerelerde?

saol canım , inşallah böyle devam eder,bu arada ben monti diyetine başladım söylemiştim sizede oradada paylaşımda bulunsam sorun olur mu grup için

sabah kahvaltısı
kalkınca : 1 bardak su
1 bardak kaynar su -sirke ve belli belirsiz bal içtim

08:00:1 elma yedim
09:30 : 1 dilim çavdar ekmeği - 1 domates- 1 salatalık-5 zeytin - şekersiz açık çay 1 bardak

Günaydın şekerler.

cidden bende öyle düşünüyorum bu regl dönemi hem şişkinlik hem moral bozukluğuyla geçiyor
akşam kızın topunu şaka olsun diye attı diye kocamla boşanma noktasına geldik bende oyun yapacağım yerde -ne o aslında vurmak isityosunda toplamı idare ediyosun dedim hayatında hiç kavga etmemiş bi adama, şok oldu tabi neyse şu dönem geçsinde kurtulsam
hem kilodan hem sinirden

cidden bende öyle düşünüyorum bu regl dönemi hem şişkinlik hem moral bozukluğuyla geçiyor
akşam kızın topunu şaka olsun diye attı diye kocamla boşanma noktasına geldik bende oyun yapacağım yerde -ne o aslında vurmak isityosunda toplamı idare ediyosun dedim hayatında hiç kavga etmemiş bi adama, şok oldu tabi neyse şu dönem geçsinde kurtulsam
hem kilodan hem sinirden

bu adet dönemlerinde aynı sinir bendede oluyor aman canım biraz sakin olmaya çalış varsa papatya çayı iç sakinleştirme için o çok iyi geliyor annemden biliyorum bende :))
oda bazen böyle çok sinirli olunca sakinleşmek için yapıp içiyor.bir dene istersen

bu adet dönemlerinde aynı sinir bendede oluyor aman canım biraz sakin olmaya çalış varsa papatya çayı iç sakinleştirme için o çok iyi geliyor annemden biliyorum bende :))
oda bazen böyle çok sinirli olunca sakinleşmek için yapıp içiyor.bir dene istersen

ben o papatyaları sinirden çiğ çiğ yerim üstüne oturur ağlarım:roflol: ama deniyeceğim canım çok teşekkürler hatta çay ocağından istedim

Çağlayancım burayı aksatmadığın sürece olmaz neden olsun:=)

çiğdemcim hoşgeldin, bize kendini tanıtır msın?

günaydın arkadaşlar....hoşbuldum
kısaca bahsedim ; ben 2 yıllık evliyim evlenmeden önce 63 kg dum boyum 172 kendimi yine de kilolu buluyodum
evlendikten sonra 77 kg kadar çıkmış oldum çocuk yapmak istediğim için bu kilolardan kurtulmak istiyorum.....geçen salı diyete başladım herkesin yapmış olduğu 3 + 3 şeklinde beslenmeyle ekstra hiç bişey yapmadım...spor yapmayan bi insandım.masa başı çalıştığım için hareketsizdim..diyetle birlikte tabikii spora başladım ve 5 6 günde 3,5 kilo verdim :uhm: biraz hızlı gittiğini düşünüyorum ve kilo vermem durdu...10 gündür regl olmuyodum bu sabah o da oldu tartıldığımda 2 kg fazla çıktığımı gördüm ve şu anda çok morelim bozuk..o kadar dikkat ediyorum ki tatlı hiç bişey yememeye çalışıyorum...çay bile içmiyorum şekersiz içemem diye...motivasyonum fena düştü bugün :gitme:

beni biri aydınlatabilirmi neden kilo aldım ben :uhm: çok mu uzun oldu kusura bakmayın arkadaşlar benneyaptımki

X