Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

mesela bugun yediklerimi sölimm 11 gibi kalktım zaten geç kalktım için kahvaltım öğle yemeğimle birlikte oluyo kalktımda bi kücük meyveli yourt yedim yarım saat kadar snra 2 dlm tam tahıllı ekmekten domates peynirli sandvic yaptım aksam yemegine kadar 2 3 ara yapıorum o aralarda da genellikle meyve yiyorm baya bi tok tutuyo beni bunlar gunde 1 2 fincan da liptonun yemek sonrası çayı ve yeşilçay içiyorum ilk 3 hafta hep leslieyle yürüyüş ve plates yptım ama smdi hicbirini yapmıorm skıldım aksam yemeginde de ne yerim blmiorm eger gün icinde yemei cok kacırdısam azıma abur cubur cikolata vs hiçbişi sürmüorm ama o gün az yedisem cok kücük kacamaklar yapabiliorm :) dengeliyorum hepsini kısaca

ANGELA, ben spor yapmıyorum sadece işe gidince ne kalori harcıyosam hepsi o.. eğer hergün böle 2 öğün yiyosan onun da etkisi vardır.. akşam yemeği çok önemli yaa ve yemekten sorası. bi haftaya yakındır salata çorbayla geçiştiriyorum ben mesela. çok gitmiyo ama kalıcı oluyo diye düşünüyorum.. PERİcim başarıcaz canım ben takıma güveniyorum hiç bu kadar istikrarlı gitmemiştim:)

lethemcıgım bende takıma cok guvenıyorum.zaten takım olmasa bende bu kadar yol alamazdım.dıyetısyene 3 haftada bır gıdıyorsun burda hergun paylasımda bulunuyorsun.daha ıyı oluyor.artık dıyetısyenede gıdemeyecegım.cumartesıde dahıl calısıyorum bı pazarım var..dedıgın gıbı verecegız kacısı yoksüprizzzzz

angela sen daha aburcubur da yıyormussun.bende oda yok.ama duzenlı beslenıyorum.3 ana 3 ara ogun yapıyorum.ben daha onceden de dıyet yaptım ama bu defa cok yavaş gıdıyor:sinifsinif:

ya yok aburcubur dedim cikolata bi onn dısında hiç kola tatlı yemiorm bayramda bile sdce bi gün bi dlm yemiştim o kdr canım cok tatlı istedinde o gun az yemek yiorm kucuk bi cikolata yiorm bazen tatlı isteğimi meyvele geçiştiriorm meyve stoğu yapmak lazım onun için

perim bugünkü mönüm:
sabah 1 yum, dom, salt, zeytin peynir, ekmek
öğle 2 galete (bugün çok işim vardı, başka bişi yiyemedim)
akşam bardak çorba, 1 dilim ekmek, 3-4 kaşık yoğurt

günaydın kızlarrr...
inannacım tebrik ederim tatlımm :lepi: :hooray: :teytey:
1. olmussunn bireyseldee inş böyle devam edersin..

kızlar bu gün yiceklerim

sabah: 2 minik domates yarım salatalık 2 yeşil zeytin az lor peyniri..

ara yapma ihtimalim cok yüksek 1 armut

öğlen: ton balıklı salata ayran

aksam kabak yemeği yoğurt salata

Günaydın kızlar umarım bol kilo verilen bir hafta olur :))

Bu hafta sonu sadece bir bardak kola ve dışarda tavuk döner kaçamağım oldu onun dışında gayet güzel gitti, zaten evde olunca oğlanın ihtiyaçlarını karşılarken öğün bile atladığım oluyor yani 2 öğün bir meyve falan ancak olmuştur ...

Günaydın kızlar. Hafta sonum pek parlak geçmedi. Şehir dışından dayımlar geldi ailecek.
sürekli bişeyler ikram ettik durduk. Kaçırdım biraz. hiç dışarıda çıkmadım. Pazar günü hep evdeydim.
Bu hafta toparlarım inşallah.
yoksada cezamı çekmeye razıyım bu hafta.

günaydın kızlar..

dün yediklerim

sabah 1 kase k-fleks
ara yok
öğlen dom sal peynir ve 2-3 tane sucukla kahvaltı
ara meyve
aksam balık ve bol salata
ara yok

ooooooooooooooooo kacamaklar kaçamaklarr alsanaalsanasmile
nys özge gelsin cezanızı verir..

şükür hiç kaçamağım olmadı dün aksam taze fasulye yoğurt ve fındıktı menüm taze fasulyeyi ve fındığı biraz abarttım ama 900 gram vermişim ... montiye sonuna kadar güveniyorumm ...

Selam kızlar.
Bu hafta durumumuz pek parlak değil di sanırım sonuçlara bakmadım gerçi.

İnanna birnciliğini tebrik ederim şekerim.

Kızlar şöyle bir fikrim var. Bayram sonrası hepimiz kilo aldık. Ekim ayında başlatalım diyorum tüm kurallarımızı. Yarışma da Ekim de başlasın.
29 Eylül Cuma günü sonuçlarına göre başlatacağım ve Ekim ayında 2 kilo verme şartı, kaçamak yapana ceza kuralı aynı zamanda takım içi yarışmamız olacak. Yarışma haftalık olsun diyorum.
Ne dersiniz.

Bence çok iyi olur özgecim :jeyyar:

özgecim ben bu haftadan baslayalım derim hazırlık haftası olur herkes yeni düzene alısmıs olarak baslar ekim ayına bence bizim kaybedecek zamanımız yok ekimde herşeyim düzen içinde olması gerektiğini düşünüyorum ben..ayda 2 kilo kuralı ekimden gecerli olabilir ama diğerleri için aynı fikirde değilim

Ama Zevcan daha kimse düzenli menü bile yazmıyor geçmişe baktığım kadarıyla.
O halde bu cuma duruma bakalım. Kilo vermeler başladıysa diyetlere sarılındı demektir.
Duruma göre bu Cuma ayda 2 kilo hariç diğer kuralları başlatırız.

Ayda 2 kuralı 29 Eylül'de başlasın.

benm de demek istediğim o herkes artık topalansın yavas yavas kurallar olmadan bu olmıcak baksana menü paylasımı yorumlar ve spor konusunda cok eksiğiz önce bunun düzene girmesi gerekio ..sevgili kaptanım hadi takımı gaza getir canlandırr artıkkk :teytey: :teytey:

Kızlar istekli olmamız lazım ama göremiyorum o isteği kimsede. Ramazan sonra çöktü resmen takım.
Haydi ama canlanın artık hakkatten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…