Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Selam ben gayet istekliyim :))) Ara öğün yapmadım bugün canım istemedi gerçi oğlan yemişyor ya bu aralar bende de iştah kalmadı :KK43:( Öğlende etsiz türlü ( 2kaşık ) 4 kaşık da yoğurt yedim :)) Akşamı bilmiyorum , ama az yerişm yine işten çıkınca yürücem inşallah , bir de mekikler oh oh yılbaşına kadar eski halime dönücem :)) hafta sonuda saçlarımı kestirdim kısacık :))

Kızlar istekli olmamız lazım ama göremiyorum o isteği kimsede. Ramazan sonra çöktü resmen takım.
Haydi ama canlanın artık hakkatten.

kendi adıma konusuyorum ..
günlük sporumu yapıyorum hiç bişi yapamasam yarım saat yürüyorum ..
diyetim muhtesem gidio
1 haftada 2.900 gr kilo verdim.
inş böyle devam eder..ama takımdan hiç destek görmüyorum acıkcası takım ruhumuz en alt seviyede paylasım yok teşvik yok ...

özgecim acaba yeni bi kac kişi daha mı alsan takıma belki yenilerle yeni bi heycan gelir
ne dersin..

Selam ben gayet istekliyim :))) Ara öğün yapmadım bugün canım istemedi gerçi oğlan yemişyor ya bu aralar bende de iştah kalmadı :KK43:( Öğlende etsiz türlü ( 2kaşık ) 4 kaşık da yoğurt yedim :)) Akşamı bilmiyorum , ama az yerişm yine işten çıkınca yürücem inşallah , bir de mekikler oh oh yılbaşına kadar eski halime dönücem :)) hafta sonuda saçlarımı kestirdim kısacık :))

canım şimdiye kadar iisin inş aksamıda güzel kapatırsın..
yeni saclarını güle güle kullann.. inanıyorum ben senin yıl basında eski halinde olacağına..

Sağol Zevcancım, bende mümkün mertebe dikkat ediyorum , ama hafta sonları yeme düzenim alt üst oluyor ,,, Oğlum aşırı iştahsız o yüzden ona yemek yemeyi teşvik etmek için meyveler falan gidiyor fazladan ama bahane değil tabi ,ekstra harcadığım nereji sayesinde de kaçamak yapsanmda kilo almıyorum çok şükür :))

Kızlar acık azim hadi toparlanın , hedeflerimiz var ben sizlerin desteği ile başardım , ve başaracağım hadi ama ....

Sağol Zevcancım, bende mümkün mertebe dikkat ediyorum , ama hafta sonları yeme düzenim alt üst oluyor ,,, Oğlum aşırı iştahsız o yüzden ona yemek yemeyi teşvik etmek için meyveler falan gidiyor fazladan ama bahane değil tabi ,ekstra harcadığım nereji sayesinde de kaçamak yapsanmda kilo almıyorum çok şükür :))

Kızlar acık azim hadi toparlanın , hedeflerimiz var ben sizlerin desteği ile başardım , ve başaracağım hadi ama ....

canım acıkcası senin yeme düzenin yok sorun ondan kaynaklanıyor o düzen bi olsa kacamak falan yapmazsın ...
olsun en azından sporunu düzenli yapıyorsun ve verebiliyorsun.. yeme seklini de bir düzene koyarsan tam olucaksın..

merhabalar kızlarr,
hafta içi olunca yine kalabalık oluyoruz ne güzel:)
bugünkü mönüm:
sabah peynir, zeytin, salatalık, 1.5 dilim ekmek (sonunda kepek ekmeği geldi:))
ara yarım pakete yakın çubuk kraker
öğle 1kırmızı biber, 1dom, peynir zeytinli salata
ara 1-2 galete olur
akşam da yoğurtlu makarna düşünüyorum..

ÖZGEcim, 29eylül olayı güzel ama benim o zaman kadar en az 50e inmem lazım, ki böle devam edersem yaparım gibi geliyo.. ekimde de devamı gelirr kaydirigubbakcemile2
YASEMİN ben sana çok güveniyorum, walla azimlen mekiklerinlen başarıcaksın:))
PERİcim, metabolizma için bitki çayları iyi geliyo diye biliyorum ben ama bence duraksama da olsa birden hızlancak yeter ki olmuyo diye salma canım çünkü olcak! yerimseniben

Zevcan geri dönecek arkadaşlar var Ramazandan sonra Şebnem ve Ece. Gerçi bir haber vermediler ama olsun. Eğer haftaya da gelmezlserse sorarız duruma göre yeni birilerini alırız.

Ama bana kalırsa sorun yeni birini almak yada almamakla alakalı değil. Büyüsünü kaybediyor bir müddet sonra iş sanırım. Gerçek amacımız topluca kilo vermek bu unutuluyor.

Lütfen biraz daha özen. Biraz daha paylaşım ve birliktelik.

Cumadan itibaren herkesden menü bekliyorum.

ben buralardayım ama tam düzen oturtamadığım için geri dönüşümü öteliyorum
işyerindeki üretim sorumlusu yani nişanlım işten ayrılıyor
onun bütün işlerini yerine birini alana kadar ben idare edicem
genelde yukarda üretimde oluyorum
düzen olunca geri gelicem ama

Zevcan geri dönecek arkadaşlar var Ramazandan sonra Şebnem ve Ece. Gerçi bir haber vermediler ama olsun. Eğer haftaya da gelmezlserse sorarız duruma göre yeni birilerini alırız.

Ama bana kalırsa sorun yeni birini almak yada almamakla alakalı değil. Büyüsünü kaybediyor bir müddet sonra iş sanırım. Gerçek amacımız topluca kilo vermek bu unutuluyor.

Lütfen biraz daha özen. Biraz daha paylaşım ve birliktelik.

Cumadan itibaren herkesden menü bekliyorum.

bi an önce tparlansa takım cok ii olucak benim yaz basındaki hali cok güzeldi her hafta yeni yeni hırslarım oluyordu keske şimdide öyle olsa ozamn ben düzensizdim şimdi takım düzensizz fisfisfis

canım sen cağlayanla cereni gördünmü uzun zamndır uğramıyorlar merak ettim napıyorlar kii.. ceren yurt dısına giderim belki diyordu gittimi acaba çağlayanında göbeyi iice cıkmıstır :CüvCüv:

Ececim geri döneceksen yerin hazır canım bekleriz.

Zevcan benimde aklıma geldiler geçen gün. İşallah ikiside iyidir şekerim. Cepten ararım olmazsa.

İşin gerçeği bende düzene giremedim kızlar. Tam girmişken hastalanmam kötü oldu.
Cuma günü sabah tartılıp yine başlayacağım Monticiğime. Kırmam lazım şu 70 zincirini.
Ben diyetime sarıldığımda size de fena sararım ona göre. Toparlanın çabuk elime sopamı almadan.

Ececim geri döneceksen yerin hazır canım bekleriz.

Zevcan benimde aklıma geldiler geçen gün. İşallah ikiside iyidir şekerim. Cepten ararım olmazsa.

İşin gerçeği bende düzene giremedim kızlar. Tam girmişken hastalanmam kötü oldu.
Cuma günü sabah tartılıp yine başlayacağım Monticiğime. Kırmam lazım şu 70 zincirini.
Ben diyetime sarıldığımda size de fena sararım ona göre. Toparlanın çabuk elime sopamı almadan.

zaten farkındayım sen tam asılmadığından takımı serbest tutuyon baska türlü böyle rahat vermezsin kimseye gelene gecene cezalar sopalar kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ehh kızların son rahat günleri ozamn dön artık şu diyetine bak ben 60 ı sen 70 kırıcaz ve olay biticek ..
gerci benim gözüm 50 de :roflol: :roflol:

Kızlar istekli olmamız lazım ama göremiyorum o isteği kimsede. Ramazan sonra çöktü resmen takım.
Haydi ama canlanın artık hakkatten.

ben istekliyim.bugunlerde canım sıkılsada yinede kendimi tutuyorum yememye devam ediyorum.ayrıca kendi adıma hergünde yediklerimi birbir yazıyorum kaydirigubbakcemile2

PERİcim, metabolizma için bitki çayları iyi geliyo diye biliyorum ben ama bence duraksama da olsa birden hızlancak yeter ki olmuyo diye salma canım çünkü olcak! yerimseniben

evet canım değişik şeyler denemem lazım..hızlanmalı gitmeli bu kilolar bırakmamaya çalışıyorum.ama yemiyorsun veremiyorsunda işte diye psikolojimde hergün dürtüp duruyor kaydirigubbakcemile3

yasemin saçlarını güle güle kullan..

meyvenull tebrikler canım ne güzel 2900 olmus..şu monti benimde aklımı çelmeye başlıyor.artık diyetisyene gidemeyeceğim.denemek istiyorum.ama incelemeye dırsatım olamadı bi :kedi:

Pericim sağol tatlım , bence yeşil çay çok etkili öneririm hazır çalışmaya da başlamışsın , normal yerine yeşil çay :) Bence ben onun faydasını görüyorum ...
Zevcan tatlım benim hafta içi sorunum yok çok düzenli gidiyorum canım yemekde istemiyor zaten fazla bir şey ama hafta sonu ben uyamıyorum oğlanı besle uyut toparla derken öğlene kadar hiç bir şey yemiyorum sonra çok acıkıp saldırıyorum falan ama allahtan enerji çok gittiği için birikmiyor :))

Dün ağdacıya gittim , kız nasıl şaşırdı abla göbekde olmasa inanmam diyor doğumumda da ona gitmiştim en iyi o anlar farkı :)) şaka bir yana herkes ne kadar kilo verdiğimden bahsediyor ama eşim hala susuyor sanırım beni deniyor aartık iyice kanaat getirdim ve oböyle davrandıkça daha da hırslanıyorum :))

selamlar. siteye giremiyodum sabahtan beri. şimdi şansamı girdim anlamdım.
Bugün yediklerimi yazayım ve akşam yiyeceğimi.

Sabah Yarım simit ve kalper. Şekersiz çay.
Ara 1 erik kırmızı.
Öğlen 5 kaşık filan bulgur pilavı.
Ara Sade nescafe
Akşama da 1 kase konfleks.

selamlar. siteye giremiyodum sabahtan beri. şimdi şansamı girdim anlamdım.
Bugün yediklerimi yazayım ve akşam yiyeceğimi.

Sabah Yarım simit ve kalper. Şekersiz çay.
Ara 1 erik kırmızı.
Öğlen 5 kaşık filan bulgur pilavı.
Ara Sade nescafe
Akşama da 1 kase konfleks.

tatlım anladığım kadarıyla güzel menün ama anlamadığım kısmı ben konfleks nedir bilmiyorum :)))
umarım kalorisiz bişidir kaydirigubbakcemile2

ben istekliyim.bugunlerde canım sıkılsada yinede kendimi tutuyorum yememye devam ediyorum.ayrıca kendi adıma hergünde yediklerimi birbir yazıyorum kaydirigubbakcemile2

meyvenull tebrikler canım ne güzel 2900 olmus..şu monti benimde aklımı çelmeye başlıyor.artık diyetisyene gidemeyeceğim.denemek istiyorum.ama incelemeye dırsatım olamadı bi :kedi:

canım aslında hemen hemen herkes yazıyor menüleri ama bi haycan takım ruhu hedefe ulasmak için heves vardır yaa bu günlerde takımda o yok tam olarak demek istediğimz o aslında ..
monti yapmak istersen yardımcı oluruz cok zor değil güzelde kilo verdiriyo zaten ben montinin diyet olduğunu düşünmüyorum yaşam şekli bence..sen iste menülerde yardımcı oluruz canımm..

X