Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

4. TAKIM 173. ETAP ETAP

İrem&Özge ( 70,0 /70.9/-0.9/%-1.29 )
meyvenull ( 63 /65.7/-2.7/%-4.29 )
NeKss ( 65,1 / 66/-0.9/%-1.38)
lightlife( 83,0 / 83.0 /0 /%0)kendi isteği ile ayrıldı
Pandomim ( 62,3 / 62.6/-0.3/%-0.48)
PrensesPeri ( 75,8 /76.3/-0.5/%-0.66 )
kilovermekistiyorum ( 63,7 /62.4/1.3/%2.04 )
lethem ( 51,8 / 51,9/-0.1/%-0.19)
inanna85 ( 56,2 / 54.5/1.7/%3.02)

4. TAKIM TOPLAM KİLO ( 507.9 / 510.3/-2.4/%-0.47)

kızlar listemizi paylasıma gönderdim azimle haftaya asılıyoruzz tatilde kacamak yapmak yok..
bu arada bende hasta oluyorum felaket bi bas ağrım var 1 ay öncede aynısı olmustu ilaç aldım ama geçmedi..
unutmayın bu hafta verdiğimiz kiloyu haftayada verirsek kesin birinciyiz kaybetmemizin sebebi aldıklarımızı veremememiz..

kimsecikler yok kendi kendime konusuyorum cok acım cok..
daha pazara gidicem kırmızı birber alıcam turşu için..
yemek yemem 1 i bulucak ama ben cok acımm midem sırtıma yapıştı hesabı..
ünümüzdeki hafta yemek için sebzede alıcam bak off offf nasıl taşıcaksam allahtan tek salata yapıcam ..

Selam millet yemeğimi yedim geldim :

Sabah : kepekli ekmek 1 dilim , 1 dilim peynir - yarım domates -1 küçük salatalık -3 zeytin
Ara : 1 adet yeşil elma
Öğlen : Patlıcan kavurma ( domates- biber ve yeşilliklerle ) -2 kaşık zeytinyağlı taze fasulye -az yeşil salata - 1 kaşık yoğurt

Bu saate kadar olan mönbüm bu şekilde , arada da meyve yerim
Akşamda evde salata belki 1-2 çiğköfte :))Yarın yazamam diye yazıyorum buraya şimdi ...

merhabalar kızlar, kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum:)
yasemin walla süper gidiyosun hemen bi boncuk sana :nazar:
bugünkü mönüm:
sabah 2 dilim ekmek, zeytin, yarımşar domates salatalık, peynir
ara 2 galete
öğlen bardak çorba 2 kaşık yoğurt
akşam da 2 tane biber dolması yicem..

gece de acıkırsam elma, yada armut bide sade soda içerim..

sonunda baskül siparişimi de verdim, haftaya daha sağlıklı takip edebilcem:)

Selam millet yemeğimi yedim geldim :

Sabah : kepekli ekmek 1 dilim , 1 dilim peynir - yarım domates -1 küçük salatalık -3 zeytin
Ara : 1 adet yeşil elma
Öğlen : Patlıcan kavurma ( domates- biber ve yeşilliklerle ) -2 kaşık zeytinyağlı taze fasulye -az yeşil salata - 1 kaşık yoğurt

Bu saate kadar olan mönbüm bu şekilde , arada da meyve yerim
Akşamda evde salata belki 1-2 çiğköfte :))Yarın yazamam diye yazıyorum buraya şimdi ...

canım patlıcan cok fazla yağ tüketen bi sebze bu yüzden bence kavurması diyete pek uygun olmamıs...çiğ köfteyi az yee a.s

merhabalar kızlar, kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum:)
yasemin walla süper gidiyosun hemen bi boncuk sana :nazar:
bugünkü mönüm:
sabah 2 dilim ekmek, zeytin, yarımşar domates salatalık, peynir
ara 2 galete
öğlen bardak çorba 2 kaşık yoğurt
akşam da 2 tane biber dolması yicem..

gece de acıkırsam elma, yada armut bide sade soda içerim..

sonunda baskül siparişimi de verdim, haftaya daha sağlıklı takip edebilcem:)

öncelikle baskülün hayırlı oldunn..güle güle kullan ..
biber dolmasının yanına mutlaka salata ve yoğurt ekle canım gece ara yapma kaydirigubbakcemile2

kızlar onay alabilir miyiz?

****7.TAKIM 173.ETAP ****

yarisci (69,0/68,0/1,0/1,45%)mezun olmak istooorr
ebtuna ( 65,3/67,0/-1,7/-2,6%)
pregant (74,0/75,0/-1,0/-1,35%)
sailormoon (67.3/67.8/-0.5/-0.75)
JJuLiEtt(66.4/66.0/0.4/0.26%)
neira(55.5/55,5/0,00/0,00%)
tutku2012(65,5/66.0/-0.5/_0.32%)
ayca24(68.7/68,7/0,00/0,00%)
cemre2010(65,0/64,3/0,7/1,08%)yeni üye

7,TAKIM TOPLAM KİLO(596,7/598,3/-1,6/-0,27%)

canım patlıcan cok fazla yağ tüketen bi sebze bu yüzden bence kavurması diyete pek uygun olmamıs...çiğ köfteyi az yee a.s

öncelikle baskülün hayırlı oldunn..güle güle kullan ..
biber dolmasının yanına mutlaka salata ve yoğurt ekle canım gece ara yapma kaydirigubbakcemile2

cnm cacık yedim dolmayla:) elma yerim sanırım çünkü çok geç yatıyorum guclubacismile

günaydın kızlar haftasonu lethemden başka kimseler olmayacağı için günaydın lethem kaydirigubbakcemile3

dün sabah lor peynrli kahvaltı dom salatalık biber.
ara yarım paket çubuk kraker
öğlen yogurt çorba ve köfte (ekmek yok)
akşam 5 kaşık makarna
ara meyve

lethem baskülün hayırlı olsun canım güle güle kullan

etap 7. olmusuz sonunculuktan iyidir kaydirigubbakcemile3

ama asıl inannamız bireyselde 1. olmuş..kocaman kocaman tebrikler opuyorumnanaktana.s.:nazar:

günaydın kızlar haftasonu lethemden başka kimseler olmayacağı için günaydın lethem kaydirigubbakcemile3

dün sabah lor peynrli kahvaltı dom salatalık biber.
ara yarım paket çubuk kraker
öğlen yogurt çorba ve köfte (ekmek yok)
akşam 5 kaşık makarna
ara meyve

lethem baskülün hayırlı olsun canım güle güle kullan

günaydınn PERİmm opuyorumnanaktan
haftasonu olunca ben de malum geç uyanıorum, biraz spor temizlik falan derken anca girebildim:)
teşk. ederim cnm heyecanlan bekliyorum baskülü çünkü okuldakinde rahat bakamıyodum, ben tartılıom herkes bana bakıp eee kaç dio :)) bide onlar diyet yaptığımı bilmiyolar ya amann sanki bişi yapıyo da nasıl azalsın ki der gibi duruyolar:)) görceklerr en geç 2 ay soraa:))
sen de güzel gidiyosun cnm, INANNAya da tebriklerr opuyorumnanaktan

bugünkü menüm:
birazdan dom salt, peynir zeytin bide 1 yumurtalı kahvaltı..
öğlen olduğu için öğle yerine bi elma falan yerim acıkınca..
akşam da ton balıklı salata düşünüyorumm

kimsecikler yok yine.. uykum da gelmiyo yaa.. sıkılmaca oturmaca.. umarım sizin haftasonunuz iyidir kızlar..

gunaydin.lethem sen gece uyuyamıyorsun bense sabah.06.30 da uyandım.calısmakta fayda etmıyor sabahları erkenden uyanıyorum.dun yedıklerım sabah dom sal bıber peynırle kahvaltı.ara formun tahta gıbı olan bıskuvılerınden varya ondan aldım.4 tanesını yedim.oglen turlu salata ara kalan 4 biskuvım.aksam mercımek yemegı bol salata ara az beyaz leblebı.

lethem of kı ne of takıldım kaldım kılolar gıtmıyor..canım sıkılmaya basladı bu duruma.su fundasuyudokundu bana ama bır daha mı denesem dıyorum.metabolızma durdu resmen.yemıyorumda napıcam bılemıyorum.1.5 ay oldu baslayali daha 2 kılo oldu.4 kıloyu bulmam gerekırdı.nıye ınat edıyor bılemıyorummafoldumbenmafoldumben

günaydın Pericim, öyle düşünürsen benim de 1 ay oldu ama daha 1 kilo gitti. ama az gitti diye salmadık da kaçamak yapıp bırakmadık da.. sen diyetisyenle birlikte takip ediyosun hem. bence az olsun sağlıklı olsun geri gelmicek olsun yerimseniben benim de öle, bi hafifleme hissediyorum ama azcıık.. 1 ay sora 2-3 kilo vermiş olmam lazımm, büyük buluşmam var yaa :kedi:

sizin nie bu kadar yavaş kilo vermeniz anlamadım benim 2 ay olmak üzere 9 kilo verdim belki yaşımdan dolayı 19 um ama yani azda yemiyorum gayet doyuyorum cikolata bile yiorm az az ama gidiyo kilolar hihoyyyt

sizin nie bu kadar yavaş kilo vermeniz anlamadım benim 2 ay olmak üzere 9 kilo verdim belki yaşımdan dolayı 19 um ama yani azda yemiyorum gayet doyuyorum cikolata bile yiorm az az ama gidiyo kilolar hihoyyyt
Canım sen spor yapıyormusun?nasil beslenıyorsun 1 gununu yazsana.ben gunde 100 mekık cektım belımın agrısından duramadım bırakmak zorunda kaldım.

X