Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Zevcan yazılarını okudum sanırım benden küçüksün bir abla olarak tavsiyem hemen ümitsizliğe kapılma sen inancın için niyet ediyorsun , 1 /2 kilo alsan bile şurda max 1 ay sonra geri verirsin tatlım ...Kaldı ki daha oruç tutmaya başlayalı 2 gün oldu bence düzene girer ...

evet bende büyüksün :)
yarın kilo olsa sorun değilki keske yarım kilo olsa ..
ya aslında ramazanda kilo almamda değil beni strese sokan sey 52 kasıma kadar zayıflamam lazım benm ve ben hala 60 lardayım bi türlü inmiyorum asıl sebep bu..
inş o tarihe kadar veririm yoksa kendime güvenimi yitiricem..

kızlar ya bence de oruç tutmanıza rağmen az yiyosunuz. yani pide falan da yeseniz sonuçta tüm gün çoğunuz iş yerinde, akşama kadar enerji harcıyosunuz, akşam yeseniz de ben kilo alacağınızı sanmam. canınızı sıkmayın, düzene girer, ramazanı kilo almadan atlatırsınız bence.. sonra spora da başlarsınız. opuyorumnanaktan

evet bende büyüksün :)
yarın kilo olsa sorun değilki keske yarım kilo olsa ..
ya aslında ramazanda kilo almamda değil beni strese sokan sey 52 kasıma kadar zayıflamam lazım benm ve ben hala 60 lardayım bi türlü inmiyorum asıl sebep bu..
inş o tarihe kadar veririm yoksa kendime güvenimi yitiricem..

canım ben de son 3-4 aydır, 1 hafta kendimi kasıp 1-2 kilo veriorum, sonra hoop geri alıorum. yaz başında 51 olmuştum nooldu, arkadaşlar geldi, tatil yaptık gezdik yedik içtik geri aldım. ama başladım mı? başladım tekrardan. bu sefer sizin de desteğinizle inadım inat. giyicem o eski kotumu, karnımı da içine çekmeden o dar body lerimi yerimseniben

kızlar ya bence de oruç tutmanıza rağmen az yiyosunuz. yani pide falan da yeseniz sonuçta tüm gün çoğunuz iş yerinde, akşama kadar enerji harcıyosunuz, akşam yeseniz de ben kilo alacağınızı sanmam. canınızı sıkmayın, düzene girer, ramazanı kilo almadan atlatırsınız bence.. sonra spora da başlarsınız. opuyorumnanaktan

hepimiz oturarak calısıyoruz yani enerjı harcamıyo gibi bişiyiz aslında iş gidip gelmek dısında yaptığımız pek bişi yok..
metabolizmamızın uyum sağlaması gerek bu düzene sağlayana kadarda işte böylee oluyo...

Takımın ruh hali çökük anlaşılan. Üzmeyin kendinizi. Zorlu bir yoldayız birlikte ve eninde sonunda bitecek bu yol.

Ama lütfen benim hatama düşmeyin. Verdiktan sonra koruyun kilonuzu. Bakın ben en son 69 gördüm ama yine koruyamadım. Tatil girdi araya şimdi de Ramazan girdi.
Ama Ramazanda kilo verme derdim yok. Korusam yeter. Ramazandan sonraaaaaa azimli Özge geri dönecek ve bu kez son olacak kilolar gidecek.

canım ben de son 3-4 aydır, 1 hafta kendimi kasıp 1-2 kilo veriorum, sonra hoop geri alıorum. yaz başında 51 olmuştum nooldu, arkadaşlar geldi, tatil yaptık gezdik yedik içtik geri aldım. ama başladım mı? başladım tekrardan. bu sefer sizin de desteğinizle inadım inat. giyicem o eski kotumu, karnımı da içine çekmeden o dar body lerimi yerimseniben

tatlım senin su anda olduğun kilo benim esas hedefim..
yani düşün halimi 10 kilo az değill ondan bütün stresim ve 25 kasımm gibi kısa bi süre var önümde..
sen amacına cok rahat ulasırsın vermen gereken kilo miktarı az kısa sürer ve moral bozukluğu adapte olamamma gibi seyler yasamazsın asla..
bana göre sanslısın yanii...

Zevcan hayırdır kasımda nişanın falan mı var ? Yarım kilo demedim ben 1-2 kilo demek istemiştim :)

erkek arkadasım kasımda askerden gelio ve 1 senedir birbirimizi hiç görmedik süpriz yapıcam ona tek amacım bu söz nisan yılbası gibi düşünüoz o zamna kadar 52 olmak istiyorum yani ilk hedef 55 onu bile basaramadım henüz..

Takımın ruh hali çökük anlaşılan. Üzmeyin kendinizi. Zorlu bir yoldayız birlikte ve eninde sonunda bitecek bu yol.

Ama lütfen benim hatama düşmeyin. Verdiktan sonra koruyun kilonuzu. Bakın ben en son 69 gördüm ama yine koruyamadım. Tatil girdi araya şimdi de Ramazan girdi.
Ama Ramazanda kilo verme derdim yok. Korusam yeter. Ramazandan sonraaaaaa azimli Özge geri dönecek ve bu kez son olacak kilolar gidecek.

evet özgem çöktüm ben ..
toparlanmamda zor olucak galiba ..
vermektende zor olan korumak galiba..
inş tatlım ramazandan sonra hep beraber azimle vericez...

tatlım senin su anda olduğun kilo benim esas hedefim..
yani düşün halimi 10 kilo az değill ondan bütün stresim ve 25 kasımm gibi kısa bi süre var önümde..
sen amacına cok rahat ulasırsın vermen gereken kilo miktarı az kısa sürer ve moral bozukluğu adapte olamamma gibi seyler yasamazsın asla..
bana göre sanslısın yanii...

haklısın canım ama o 5-6 kiloyu yıllardır veremiyorum bilmiyorumkismile
ve boyum çok kısa, 1.55, ayrıca bölgesel aldığımdan herkes daha kilolu göründüğümü söylüyor. hatta son sevdiğim insan, bu yaşta ne bu hal demişti bana :sinifsinif: bi de senin belli bi tarih olması bence daha iyi. o süreye kadr sıkarsın dişini verirsin, benim öyle deil, o yüzden 1-2 kilo versem rahata bırakıyorum, amaaan deyip alıyorum. ama önemli olan devam etmek işte, destek destek! zemuszemus

Zevcan tatlım , tabi ki kilo ver özellikle yılbaşına kadar verebildiğin kadar ver ama önemli olan sağlıklı vermek , ruh halinde sağlıklı olsun , emin ol gözü senin kilonu görmeyecek :))) Askerden geldiklerinde gözleri o kadar aç oluyor ki kilo milo hikaye kalıyor :))) Sen iki cilve biraz naz hoppa en güzel sürpriz

haklısın canım ama o 5-6 kiloyu yıllardır veremiyorum bilmiyorumkismile
ve boyum çok kısa, 1.55, ayrıca bölgesel aldığımdan herkes daha kilolu göründüğümü söylüyor. hatta son sevdiğim insan, bu yaşta ne bu hal demişti bana :sinifsinif: bi de senin belli bi tarih olması bence daha iyi. o süreye kadr sıkarsın dişini verirsin, benim öyle deil, o yüzden 1-2 kilo versem rahata bırakıyorum, amaaan deyip alıyorum. ama önemli olan devam etmek işte, destek destek! zemuszemus

inş burda bizimle başarıcaksın tatlımm inanman yeter ben bu siteye basladığımda 69.7 kilodaydım.. düşün halimi..

Zevcan tatlım , tabi ki kilo ver özellikle yılbaşına kadar verebildiğin kadar ver ama önemli olan sağlıklı vermek , ruh halinde sağlıklı olsun , emin ol gözü senin kilonu görmeyecek :))) Askerden geldiklerinde gözleri o kadar aç oluyor ki kilo milo hikaye kalıyor :))) Sen iki cilve biraz naz hoppa en güzel sürpriz

onun öyle olacağı kesinde 1 bilemedin 2 hafta içinde yağlarımı fark edicek ondan bide annesi sürekli zayıfla die baskı yapıo vermem lazım mutlaka ..

Boğazım ağrıyor valla susuzluktan...
Zevcan tatlım bak benimde senden farkım yok ki.
bizde kasımda düşünüyoruz ve ben hala yerimde sayıyorum.
Nisandan beri bu durum böyle.Artık tombulum diyor bana:KK70:
Sonra ben vicdan yapıyorum yürücem ben diyorum.
Tamam hayatım yorma sen kendini direk eve git dinlen diyor.
Ramazan ayını atlatalım bak hep birlikde asılıcaz ve vericez bu kiloları...

inş burda bizimle başarıcaksın tatlımm inanman yeter ben bu siteye basladığımda 69.7 kilodaydım.. düşün halimi..

inş cnm ben de buna inanıyorum, destekle, inatla başarmamız lazım. ama süpersin yaa 9 kilo vermişsin :) belli bi diyet mi uyguladın, monti gibi? spor olarak düzenli bi programın var mıydı?

ben bu bi haftada veririm yine 1 kilo falan da, devamından korkuyorum. ilk bi hafta hep iyi gidiyor benim için, sonra noluyosa bi bakıorum bırakmışım:S ama buraya yazdıkça unutmicam inş bu sefer yasakkelime

Dün dedi ya bana paşam hayatım kaç gün olduda özledin uyudun ondandır diye.
Nilay durur mu?Çok odun oluyorsun bazen dedim.Seni çok seviyorum fıstığım imza:Odun kocan yazmış:KK70::KK70: Ya bu çocuk hayatımda olduğu sürece açlık filanda kalmıyor...Kesin zayıflamam lazım bak yine bir azim geldi bana...

X