Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

slm kızlar kimse kalmamıs topikde yetişemedim yine size ...
bu gün şu lökosit düşüklüğü için fakülteye gittim profla görüştüm takılacak büyütülecek bişi değil dedi içime su serpti..

yarın dönüyorumm..yeni gelen arkadasların hepsine birden hoşgeldinizzzz...
en kısa zamnda tanısıcam hepinizle...

kızlar yarın giremeye bilirim iş yerinde ben yokken ortalık karısmıs oldukca ciddi problemler var kullanılan malzemeyi kayıt etmemişler ..hepsi benm üzerime kayıtsız olduğundan dolandırıcılağa giriyo 11 günlük mesaide kullanılan kitlerin hesabı ortaya cıkmazsa durum kötü fatura ederlerse dahada kötü onlarla uğrasıcam daha dönmeden sorunlar basladı benim..
bu gece 12 de otobüsüm yarın direk işe geçiçem zor bi gün beni bekliyo ve bu günde çok yoruldum..her yerde indirim var sevgiliciğme hediyeler aldım bisürü sempatiksalakcinni evimide özlemedim desem yalan olur hani...

nilaycım benm cd gelmedi tatlımm kendim indiricem rtık sen bana nasıl olduğunu anlatıverde yapayım onu..

öyle işte kızlar yaa ne cok konusmusum ben böyle.. :kedi:

bu arada diyetler nasıl gidiyo bakın cumaya herkes zayıflıcakkkk ona göree yemek yokkkk :eek:lmaz: özellikle yeni arkadaslardan umutluyom NİLAYYY sende yemeee :eek:klava:

öpüyorum siziiii yarın gelirsem size gelişmeleri anlatırımm opuyorumnanaktan

Günaydın herkese.

Zevcancım kuruma gelenlerin bi kaydı falan vardır. Teşhis tedavi kayıtları da bulunur herhalde.
Hem senin yokluğunda olan şeylerden seni sorumlu tutamazlar.
Hastalıkla ilgili bişiy çıkmamasına da çok sevindim.

Kızlar bu arada dün dikkat ettim ve kaçamak yapmadım hemen tartıda sonucu gördüm. Ama söylemeyeceğim size. Cuma görürsünüz.

Günaydın :) Maalesef dün sadece öğlen salata yediğim için çok acıktım , biraz kaçırdım ama asla ekmek ve tatlı olarak değil yine sebze ve yeşillik olarak . Akşamda yemeğe davetliydik , pilav yemedim ,ızgara tavuk kabak slatası ,2/3 kaşık çorba ve bir kaşık barbunya yedim . Tabi yemek arasında da oğlanın peşinde koşunca çok yavaş yemiş oldum . ikram edilen pastayı yemedim ve bir tane baklava yedim sabah kesin almışımdır demiştim çok şükür almamışım ama dün biraz raydan çıktım ... Bugün daha özenmem gerekiyor , mekikler tamam 100 tanede ip atladım bakalım hayırlısı ... Sabahta müsli yedim rapor bu kadar .

herkese günaydınn=)

dünkü menümü paylaşayım;
sabah, peynirli ve domatesli kepekli sandwich + 1 fincan şekersiz çay
ara, 1 yeşil elma
öğle, köfte ızgara + 5-6 sarma + göbek salata
ara,nesfit
akşam, biraz lazanya ve bolca salata

bir ara daha yapmadım çünkü uyumuştum=) spor da yapamadım, sıcaktan mıdır nedir çok üşeniyorummm:KK43:

Günaydınlarrrr...
Dün yediklerimi paylaşayım.
Sabah yarım simit
Ara Lipton soğuk çay light.
Öğlen Hamburger yedim (Ramazanda bidaha yiyemicem diye, bütün ofis söylemişti bende söyledim dayanamadım, içinde sadece tavuk vardı) 1 Bardakta diet kola.
Ara 1 şeftali 1 armut
Akşam 2 dolma biber. küçük kase yoğurt.

Günaydınn herkese

Günaydın.

herkese günaydınn=)

dünkü menümü paylaşayım;
ara, 1 yeşil elma
ara,nesfit

bir ara daha yapmadım çünkü uyumuştum=) spor da yapamadım, sıcaktan mıdır nedir çok üşeniyorummm:KK43:

Spor yapmaya başlasam bende vericem kilo. Bide şu hafta sonları boğazımı tutabilsem süper olucak.

nasılsınız kızlar nasıl gıdıyo alışabıldınızmı olumunekankayizsmile

İyiyim ben teşekkür ederim. Daha öncede 3. takımdaydım. nişanlanmadan önce. kilo vermiştimde. fakat bu aralar biraz motivasyonumu kaybettim. istediğim gibi kilo veremiyorum. kaçamaklarımda oluyor. Nişandan önce nişanında etkisiyle daha bi azim vardı. Şu ramazandan sonra yine o azmime kavuşacağıma inanıyorum.
Ramazanda da ister istemez kaçıcak benim için. yok aile yemekleri davetler misafirler falan derken =(

İyiyim ben teşekkür ederim. Daha öncede 3. takımdaydım. nişanlanmadan önce. kilo vermiştimde. fakat bu aralar biraz motivasyonumu kaybettim. istediğim gibi kilo veremiyorum. kaçamaklarımda oluyor. Nişandan önce nişanında etkisiyle daha bi azim vardı. Şu ramazandan sonra yine o azmime kavuşacağıma inanıyorum.
Ramazanda da ister istemez kaçıcak benim için. yok aile yemekleri davetler misafirler falan derken =(

canım benım ınanıyorum ben basarırsın olumsuz hıc dusunme hep yapacagından emın ol ınan kı bu sana cok yardımcı olacak pes etmenı engelleyecektır.ıncecık fıstık gıbı bı gelın olacaksın ınsallah olumunekankayizsmile

canım benım ınanıyorum ben basarırsın olumsuz hıc dusunme hep yapacagından emın ol ınan kı bu sana cok yardımcı olacak pes etmenı engelleyecektır.ıncecık fıstık gıbı bı gelın olacaksın ınsallah olumunekankayizsmile

İnşallah. Ama ramazandan sonra istediğim hızda ilerlicem. Yapıcam bende inanıyorum.
bu sıralar bi rehavet çöktü mağlesef =(

nasılsınız kızlar nasıl gıdıyo alışabıldınızmı olumunekankayizsmile

benim henuz 2. günüm ama alıştım, zaten uzun zamandır forumu takip ediyordum=)
spor konusunda bu ara bir rehavetteyim anlatamam, umarım aşabilitim, çünkü benim yağlar sadece yememekle gidecek gibi görünmüyor:umursamaz:

Sağol canım :) Günaydın bu arada , valla ne yalan söyleyeyim pastadan bir lokma alsam mı almasam mı derken kendimi tuttum :) Ama baklavadan bir tane yedim :)

Bu arada senin adın irem mi , özge mi ?

Özge cnm benim adım. İrem kızımın adı.

Günaydınn herkese

:1hug:

herkese günaydınn=)

dünkü menümü paylaşayım;
ara, 1 yeşil elma
ara,nesfit

:lepi: Afiyet olsun.

Günaydınlarrrr...
Dün yediklerimi paylaşayım.
Sabah yarım simit
Ara Lipton soğuk çay light.
Öğlen Hamburger yedim (Ramazanda bidaha yiyemicem diye, bütün ofis söylemişti bende söyledim dayanamadım, içinde sadece tavuk vardı) 1 Bardakta diet kola.
Ara 1 şeftali 1 armut
Akşam 2 dolma biber. küçük kase yoğurt.

Afiyet olsun cnm hamburgere takılma iyi yapmışsın.

benim henuz 2. günüm ama alıştım, zaten uzun zamandır forumu takip ediyordum=)
spor konusunda bu ara bir rehavetteyim anlatamam, umarım aşabilitim, çünkü benim yağlar sadece yememekle gidecek gibi görünmüyor:umursamaz:

spor yapmaya calıs canım ben bu takımın eskılerındenım ben buraya geldıgımde 78 kıloydum 60 ıle ayrıldım sımdı 58 kıloyum sporla basardım bunu hıc olmazsa gunde 20 -30 tane mekık cek o bıle etkı edıyo bellı bı sure sonra tatlımolumunekankayizsmile

spor yapmaya calıs canım ben bu takımın eskılerındenım ben buraya geldıgımde 78 kıloydum 60 ıle ayrıldım sımdı 58 kıloyum sporla basardım bunu hıc olmazsa gunde 20 -30 tane mekık cek o bıle etkı edıyo bellı bı sure sonra tatlımolumunekankayizsmile

mekik iyi fikir evet, sabah kalkınca ve akşam yatmadan rahatlıkla çekebilirim, çok yormuyor da beni. ama ellerimi ensemde birleştirip çekemiyorum, kalkarken öne uzatıp çekebiliyorum. acaba yanlış mı böyle çekmek?

bir de kızlar benim şöyle bir durumum var, haftada 4 gün akşamları iş çıkışında kursa gidiyorum, düzgün yemek yiyemiyorum, eve de 10,30-11,00 gibi geliyorum.

sabahtan düzgün yiyip yiyip de akşam bozmak beni sinir ediyor. bir de ramazan geliyor akşam yemeği sorunumu nasıl halledebilirim, fikri olan var mı?

mekik iyi fikir evet, sabah kalkınca ve akşam yatmadan rahatlıkla çekebilirim, çok yormuyor da beni. ama ellerimi ensemde birleştirip çekemiyorum, kalkarken öne uzatıp çekebiliyorum. acaba yanlış mı böyle çekmek?

bir de kızlar benim şöyle bir durumum var, haftada 4 gün akşamları iş çıkışında kursa gidiyorum, düzgün yemek yiyemiyorum, eve de 10,30-11,00 gibi geliyorum.

sabahtan düzgün yiyip yiyip de akşam bozmak beni sinir ediyor. bir de ramazan geliyor akşam yemeği sorunumu nasıl halledebilirim, fikri olan var mı?

ramazanda ıftarda hafıf tarzda yıyecekler yersen canım yanı sebze agırlıklı olabılır beyaz et olabılır bunları yersen cok rahat edersın canım ama sahur olayını ne yapıcam bak onu ben bılmıyorum yemek yıyıp yatmak hıc ıyı olmayacakkk

ramazanda ıftarda hafıf tarzda yıyecekler yersen canım yanı sebze agırlıklı olabılır beyaz et olabılır bunları yersen cok rahat edersın canım ama sahur olayını ne yapıcam bak onu ben bılmıyorum yemek yıyıp yatmak hıc ıyı olmayacakkk

ben iftarda evde olamayacağım ki, derste olacağım:KK43: kursun kantinin de de tosttan başka birşey yok:KK43:

X