Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Zevcan günaydın canım. Çok sevindim senin bünye acayip güzel kilo veriyor. Sürekli devam etsen kısa zamanda hedefine ulaşacaksın aslında ama işte.
Umarım devamı gelir hayatım.

Merhaba , yarışmaya Ankaradan katılıyorum :)
11 aylık bir oğlum var , ne yazık ki 8. aydan sonra süt faslımız kapandı. Çok zayıf hamile kalmadım , hamileliğimde 23 kilo aldım şu an hamile kaldığım kiloya 5 kilo var ama görüntüm sinir bozucu , sanki hamile gibiyim ve tatile gittim geldim kesin karar aldım kilo vermek için .Boyum 1.63 , kilom 69 3 gündür yediklerime dikkat ediyorum ve mekik çekiyorum , bunun dışında spor yapma şansım yok , mesleğim gereği sürekli oturuyorum ve bilgisayarın karşısındayım . Akşam da afacanı babanneden almaya gidiyoruz geç evde oluyoruz . Katılımdan kastınız sürekli burada konuşmak mı ?

kızlar valla bende cok sasırdım ..
hiç böyle olmamıstı yeni kilo olduğundan oldu heralde montiye hızla devam annemler ramazan yufkası yapıyorlar yağlı tuzlu yeniyo yeni pişmişken ama yemedimm dayanıcamm sıkıyorumm kendimi aldığım kiloyu bi lilseniz kafamı kırarsınız dünene kadar vermem lazım onları...

kilovermek istiyorum aramıza hoşgeldin olumunekankayizsmile umarım sağlıklı bir şekilde hedefine ulaşırsın

Teşekkür ederim prensesperi ... Tatil de hamile muamelesi görmek çok canımı sıktı , ve ben bu değilim kendime gelmem gerekiyor diye düşündüm . İlk defa eşimin başka bayanlara gözünün kaydığını gördüm hem de benim yanımda kendimden işte o zaman o kadar utandım ki ...

Merhaba , yarışmaya Ankaradan katılıyorum :)
11 aylık bir oğlum var , ne yazık ki 8. aydan sonra süt faslımız kapandı. Çok zayıf hamile kalmadım , hamileliğimde 23 kilo aldım şu an hamile kaldığım kiloya 5 kilo var ama görüntüm sinir bozucu , sanki hamile gibiyim ve tatile gittim geldim kesin karar aldım kilo vermek için .Boyum 1.63 , kilom 69 3 gündür yediklerime dikkat ediyorum ve mekik çekiyorum , bunun dışında spor yapma şansım yok , mesleğim gereği sürekli oturuyorum ve bilgisayarın karşısındayım . Akşam da afacanı babanneden almaya gidiyoruz geç evde oluyoruz . Katılımdan kastınız sürekli burada konuşmak mı ?

Sürekli değil cnm ama hiç de değil. Hergün girmen mönü yazman diğer mönülere yorum yapman lazım. Ama sürekli burda olmak hiçbirimiz için mümkün değil.
Giremeyecek gibi olursan önceden bildirdiğinde sorun olmaz.
Bebikonla sağlıklı ve kilo vermeli günler dilerim.

kızlar valla bende cok sasırdım ..
hiç böyle olmamıstı yeni kilo olduğundan oldu heralde montiye hızla devam annemler ramazan yufkası yapıyorlar yağlı tuzlu yeniyo yeni pişmişken ama yemedimm dayanıcamm sıkıyorumm kendimi aldığım kiloyu bi lilseniz kafamı kırarsınız dünene kadar vermem lazım onları...

Zevcan görüyor musun almasaydın şimdi ekside çıkacaktın. Bende senin gibiyim maalesef.

kilo çizelgesi yaptım ama kilo çıkarak yapamadım unutmusum.vermem gereken kilo çıktı fisfisfis

Evde olsam yapardım cnm sana ama işyerimden giremiorum o siteye.

Çok Teşekkür ederim irem&özge , her gün girebilirim sanırım bugün boşum mesela vaktim var ama bazen proje çıkıyor hiç giremediğim oluyor en azından sabah girebilirim diye düşünüyorum :)

Sizler diyetisyene gidiyormusunuz yaklaşık ne kadar süredir , kilo vermeye çalışıyorsunuz , çok faydasını gördüğünüz bir şeyler var mı? Ard ardarda bu kadar soru çok oldu ama boşum dedim ya :)

Teşekkür ederim prensesperi ... Tatil de hamile muamelesi görmek çok canımı sıktı , ve ben bu değilim kendime gelmem gerekiyor diye düşündüm . İlk defa eşimin başka bayanlara gözünün kaydığını gördüm hem de benim yanımda kendimden işte o zaman o kadar utandım ki ...

ahh canım çok fena canını yakmış şu eş durumu fakat sen kilolarından dolayı üzüldüğün için öyle yorumlamış olabilirsin.evliliğe hiç yakıştıramıyorum böyle şeyleri o yüzden iyi yorumlamak istiyorum..artık burdasın başarılı olacağına inanıyorum.

Evde olsam yapardım cnm sana ama işyerimden giremiorum o siteye.

şimdilik böyle idare edeyim de yine denerim daha sonra inşallah.yinede teşekkürler opuyorumnanaktan

Sizler diyetisyene gidiyormusunuz yaklaşık ne kadar süredir , kilo vermeye çalışıyorsunuz , çok faydasını gördüğünüz bir şeyler var mı? Ard ardarda bu kadar soru çok oldu ama boşum dedim ya :)

canım ben gittim diyetisyene ama daha dün.benim evde internet yok.telefonuma sınırsız net aldım ordan bağlanıyorum.eğer daha önce almış olsaydım hiç gitmezdim bile.çünkü burdaki arkadaşlarında bilgisi çok vee en önemliside seni çok güzel motive ediyorlar.psikoloji kısmını burda halledince nasıl beslenmen gerektiğini öğrenince hiç sorunsuz kilolar gidiyor zaten..

Aslında eşimi 10 senedir tanıyorum , bir kere gözünün kaydığını görmedim sanırım ben biraz saplantı yaptım ve kendimi çok çirkin hissettiğim için komplekse kapıldım bir de eşim kilodan hiç hoşlanmaz doğal bir fit aileden geliyor metebolizmaları süper ailecek , bir öküzü yeseler bir gr yağları yok ...

Günaydınlar hoşgeldin kilovermekistiyorum =))

Dün akşam küçük bir tabak yağsız makarna yedim. birazda yoğurt =( Evde başka yemek yoktu.

Bugün sabah 1 tost.
Öğlen belirsiz. salata olabilir.
Akşamda taze fasulye yemeği var zeytinyağlı.

Bu sabah bir dilim kepek ekmeği , küçük bir domates , bir tane yeşil biber , bil dilim yağsız peynir ve form çayı içtim .
Arada yarım yeşil elma yedim ...

Öğlen de salata ve yoğurt düşünüyorum .
Akşama annem ne pişirdiyse onu .

kilovermek istiyorum ismin nedir nıckini yazmak zor oluyor:) eger oglen yemek yeme sansin varsa ye cunku salata yogurtaz bence

Canım ben monti diyeti yapıyorum. Geçen sene 13 kilo vermiştim o diyetle sonra yedim de yedim geri aldım. Şimdi 3 ayda 9 kilo verdim. Ama kaçamaklı şekilde yaptım. Tam yapsam süper olacak. Mezunlarımızın çoğu monti ile verip mezun oldu.

Aslında eşimi 10 senedir tanıyorum , bir kere gözünün kaydığını görmedim sanırım ben biraz saplantı yaptım ve kendimi çok çirkin hissettiğim için komplekse kapıldım bir de eşim kilodan hiç hoşlanmaz doğal bir fit aileden geliyor metebolizmaları süper ailecek , bir öküzü yeseler bir gr yağları yok ...

:roflol: Alemsin güldürdün beni. Canım sende keyiften almadın ya çocuk doğurmak tüm bünyeyi altüst ediyor. Hem daha 11 ay olmuş. Eminim vereceğine. Çıtır bir anne olacaksın.

özgecim montide mısır serbestmiydi haslama mısır yemek istiyorum öğlen yoğurtla...

Hayır cnm yasak ama geç kaldım galiba bilmiyorumkismile

Selam kızlar ben geldim hiç yakalayamıyorum artık ben sizi :KK43:(
Test sonuçlarımı aldım,sorun yokmuş bebişim normal olarak gelişimine devam ediyormuş teyzeleri :emir_bebek:

X