Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın hanımlar , umarım az klaorili güzel bir gün olur :)

Aminnnn cnm amin.

pazartesi gününden beri dikkat ediyorum 1 kilo vermişim :)) Bu beni çok motive etti ...

Az önce yediğim kahvaltım şöyle ;
1 dilim kepek ekmeği ( küçük )
1 dilim yağsız beyaz peynir
1 küçük salatalık
3 tane zeytin
yarım domates
bir lokma da simit ( o da mutfaktaydı , nefsimi körlemek için ) şimdide yeşil çayımı demliyorum ...Umarım günün devamı da iyi gider .

Ha bu arada sabahta 112 tane mekik çektim 150 ye tamamlayamadan oğlan uyandı :)) dünde ofiste ip atladım bugünde uygun olursa yapıcam yine :)

Süpersin çok sevindim senin adına canım.

Günaydın kızlar özgem yok göstermiyor daha yaramaz 25'inde gidicez inş. o zaman canım

Hayırlısı hayatım.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bızımkıler nazlı cook uzak yollardan gelıyorlar 1 aya kadar burda olurlar herhlde oyle haber verdıler bıze :)) buyumuste canıda sıkılmaya baslamıs :)) özge nerelerde acaba bı gelsede onunlada konussak beraber sohbetı ozledım valla

Burdayım cnm burdayım ama sen gittin ben gelene kadar maalesef.

ooo supersın valla canım :)) su sızın topıge gelsem bende hergun orda konussak olurmu benı kabul ederlermı :))) yoksa kızlar artık benı kovacaklar burdan eskıdın hadı gıt artık dıyecekler sonunda :)))

Kim kovacak ayol sizi. Asıl teşekkür etmemiz lazım size.Takımı canlı ayakta tutuyorsunuz ne güzel. :1hug:

Yeniden merhaba , ben de kimse yok diye başka yerleri geziyordum :)) Şimdi damdan düşer gibi oldu netice de sizler daha önceden görüştüğünüz için daha samimisiniz :)) Ben yeniyim Ama ÇağlayanÇiçek seni tebrik ederim , inşallah sağlıkla bebişine kavuşursun , Tahminimce bacaklarında ki ağrılar kramplardan olabilir bana doktorum magnezyum takviyesi vermişti şase şeklinde ..

Tünaydınlarrr..

Dün akşam Zeytinyağlı taze fasulye yedim. 2 3 kaşık bulgur pilavı yedim. 1 bardakta ayran içip günü kapattım.

Bugün sabah tam tahıllı tost yedim.

Arada şefatali yedim..

Öğlen ne yiceğime karar vermedim hala

kızlar meraba
pzrts tatil dönüşü iş başı yaptım ve bi sancıyla hastaneye gittim safra kesemde taş varmış 2 gün raporluydum buugün geldim geçmişi okuyamadım .. işte böyle:2:

Ben bugün ara öğün yapmadım daha doğrusu 4 tane altın çilek kurusu yedim ve bol bol su içtim :) 120 tanede ip atladım , birazdan bir 100 tanede daha atlıcam :)

Yeniden merhaba , ben de kimse yok diye başka yerleri geziyordum :)) Şimdi damdan düşer gibi oldu netice de sizler daha önceden görüştüğünüz için daha samimisiniz :)) Ben yeniyim Ama ÇağlayanÇiçek seni tebrik ederim , inşallah sağlıkla bebişine kavuşursun , Tahminimce bacaklarında ki ağrılar kramplardan olabilir bana doktorum magnezyum takviyesi vermişti şase şeklinde ..

Yeni olsanda kendini yabancı gibi hissetme sakın. Tüm sohbetleirmize dahil olabilirsin şekercim.

Tünaydınlarrr..

Dün akşam Zeytinyağlı taze fasulye yedim. 2 3 kaşık bulgur pilavı yedim. 1 bardakta ayran içip günü kapattım.

Bugün sabah tam tahıllı tost yedim.

Arada şefatali yedim..

Öğlen ne yiceğime karar vermedim hala

Öğlen de döner salata ayran ohhh mis gibi.

kızlar meraba
pzrts tatil dönüşü iş başı yaptım ve bi sancıyla hastaneye gittim safra kesemde taş varmış 2 gün raporluydum buugün geldim geçmişi okuyamadım .. işte böyle:2:

Canım hoşgeldinnnn geçmiş olsun. Tatil nasıl geçti bakalım.

selam kizlar ben istanbula geldim.konyada nem olmayinca burda nefes almakta zorlanıyorum:KK43: sabaha kadar uyumayinca 2 defa atistirtım mumkun oldugunca az ama.kacamaklari bunlar.sabah 10 gibide klasık dom salatalik kahvalti yaptim.uaydin Allah acil sifalar versin.kiloverist supersin aynen devam

Canım hoşgeldinnnn geçmiş olsun. Tatil nasıl geçti bakalım.

eh işte beraber tatile gittiğimiz arkadaşlardan bi tanesi bol kaprisli çıksada hiç takmadan denizin ve güneşin tadını çıkardım açıkçası ama kiloda aldım malesef dayandım dayandım son 4 gün dondurma olayına girdim dönüşte dediğim gibi bende safra kesesi taşı çıktı kızım bağırsak enfeksiyonu geçirdi

eh işte beraber tatile gittiğimiz arkadaşlardan bi tanesi bol kaprisli çıksada hiç takmadan denizin ve güneşin tadını çıkardım açıkçası ama kiloda aldım malesef dayandım dayandım son 4 gün dondurma olayına girdim dönüşte dediğim gibi bende safra kesesi taşı çıktı kızım bağırsak enfeksiyonu geçirdi

Geçmiş olsun , Ben de geçen hafta tatildeydim oğlumun müsade ettiği kadar açık büfeye saldırdım dönüşte de kilo vermeye karar verdim...Tatilde iradeli olmak çok zor bence, o yüzden ben kendime milad olarak tatail dönüşünü seçtim ...

selam kızlar ben şuan ablanmlardayım bu hafta bei izinli sayabilirmisiniz? kilo bildiriminde bulunamayabilirim.. öptüm hepinizi

Geçmiş olsun , Ben de geçen hafta tatildeydim oğlumun müsade ettiği kadar açık büfeye saldırdım dönüşte de kilo vermeye karar verdim...Tatilde iradeli olmak çok zor bence, o yüzden ben kendime milad olarak tatail dönüşünü seçtim ...

canım öncelikle aramıza hoşgeldin benim artık miad lık bi olayım kalmadı 2 senedir rejimdeyim ine çıka bu hale geldim bu tatiller olmasa daha hızlı verirdim valla

Hoşbulduk uaydın , ben evlendikten sonra salanlardanım , hamilelikte tuz biber oldu ama kendimden hiç hoşnut değilim ne istediğim gibi giyinebiliyorum , giydiğimde yakışmıyor zaten eski hallerimi çok özlüyorum ...

Hoşbulduk uaydın , ben evlendikten sonra salanlardanım , hamilelikte tuz biber oldu ama kendimden hiç hoşnut değilim ne istediğim gibi giyinebiliyorum , giydiğimde yakışmıyor zaten eski hallerimi çok özlüyorum ...

benim ismim banu canım .. bende hamileliğimde 35 kg aldım 2yıl oldu doğum yapalı hala kg vermeye çalışıyorum senide çok iyi anlyıorum çünkü benim kocamda zayıf sever evlendiğimde 57 kg ydum boyumda 1,65 şimdi 74 kg yum

Saol canım inş.sağlıkla gelir bebişim.Topikteki diğer arkadaşlarımda öyle söyledi bakalım 25.dr.gidicem o zaman bunu onunla konuşacağım devam ederse eğer

Benim adımda Yasemin , evlendikten sonra ( özellikle doğum kontrol hapıyla birlikte ) kilo almam istikrarlı bir şekilde arttı , düşük yaptım stresten yedim , hamile kaldım sınırsız yedim ... Eşimin bakış açısı bu kiloları hiç bir zaman veremeyeceğim ama bu sefer onu utandırmak istiyorum ve gizli diyet yapıyorum , ofiste çok dikkat ediyorum bir kaç gündür . Akşamları seçme şansım yok eşimin annesi yapıyor yemekleri ne bulursam az az yiyorum , onlar ailece çok zayıflar o yüzden yemekleri hamur işi falan oluyor ya da kızartma metebolizmaları çok iyi .Ofiste de sürekli oturuyorum ama bunlar neden değil en önemli neden benim tatlılara , hamurişlerine hayır diyemememdi , kola bağımlısı olmam ... Evelnemeden önce sebzeye ve balığa dayalı bir yemek düzemiz vardı , evlendim cozuttum kısaca ...

Saol canım inş.sağlıkla gelir bebişim.Topikteki diğer arkadaşlarımda öyle söyledi bakalım 25.dr.gidicem o zaman bunu onunla konuşacağım devam ederse eğer

Sağlıkla gelecek annesi sen merak etme , sakın yanlış anlama ben hamilelikte sınırsız yiyip 23 kilo aldım şimdi ki aklım olsa her şeyden 2 tabak asla yemezdim , sen dikkat et sağlıksız şeyleri boş yere tüketme sakın ... Bir de benim de bacağım yolda bir iki defa kasılıp kalmıştı kalçadan aşşağı donup kalmıştım sokakta , doktorum magnezyum verdi , bir de muzla , sodanın çok faydasını gördüm . Sen yine de sorarsın doktoruna .Hamilelik çok güzel hele de ilk bebekse tadını çıkart sonuna kadar , şu an başroloyuncusu sensin , sonra minik olacak ...

magnezyum takviyesi son aylarda oluyor diye biliyoryum ama dr un mutlaka rahatlatacak bişeyler verecektir ahh ah bu günlerin tdını çıkar şeker zor günler biraz ilerde gece krampları sırt üstü yatamazsın hep sola yatarsın daha neler neler ama çokkk zevkli hepsi unutluyor inan

X