Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ya kizlar yenıyim ama 2 gundur burdayim daha 3 kisiyi gordum.burdan ne kadar uzak olursak diyetten de uzak oluruz diye dusunuyorum.yanlısmiyım?

ya kizlar yenıyim ama 2 gundur burdayim daha 3 kisiyi gordum.burdan ne kadar uzak olursak diyetten de uzak oluruz diye dusunuyorum.yanlısmiyım?

Mrb canım aramıza hoşgeldin,bu aralar arkadaşlar yoğunluktan siteye giremiyorlar,halbuki yaz gelmeden ve biz takımdan ayrılmadan cıvıl cıvıldı burası ama merak etme kısa zamanda hepsi dönerler geriye :))

Çiçekim sonuçlarını yaz buraya bizi merakta bırakma canım.

Kızlar ben diyetime bir türlü dönemiyorum. Tatilden sonra toplayamadım kendimi ama tartıya göre 700 gr verdim. Muhtemelen şişliklerim indi regl sonrası olduğu için.
Yarından itibaren bir hafta için Kellogs diyeti yapmayı düşünüyorum. Ramazana kadar verebildiğim kadar vericem bakalım.

Kaptan 700 gr çok iyi. Senede bir kere tatile çıkıyoruz. tamam kilo aldın moralin bozuldu ama isteyince vericeksin inanıyorum sana. bENDE bu hafta rejimdemiyim değilmiyim bilmiyorum. hafta içi kaçamaklarım olmadı bugün ve dün yani. ama hafta sonu çok kaçırıyorum. beni hafta sonları mahvediyor. gece geç saatlere kadar oturoyrum. bişiler atıştıryorum =(( keşke hafta sonlarıda çalışsam diyorum...

merhaba kizlar.diyetisyene gittim ramazan diyeti vermedi.haftaya cuma verecek.bu hafta yediklerimi yazacagım.ara ogunlerine dıkkat et.gunde 2 lt su ic.yemeklerin suyunu yeme ve catalla yavas ye dedi.kahvaltida limonlu maydonoz.peynir yogurt vb yarım yagli olacak.bakalım 10 gunde kac kilo vereceğim.

inşallah güzel sonuçlar alırsın. ben topikten hafta sonundan beri koptum. =( Önümüzde ramazan veremicem diye zaten daha bi umutsuzluga kapılıyorum =(

caglayancicek ben 2 yil once yine 4. Takimdaydım.o zaman seninde dedigin gibi civıl cıvıldi.ondan yadsidim.umarım dedigin gıbi kısa surelidir.bu arada saglıkli, uzun omurlu bir bebegin olur ins.pandomim dur daha 1 hafta var ramazana zor olacak ama umutsuzluğa kapilma.nasıl olur bilmıyorum ama ramazanida en az zararla atlatacagiz ıns.

caglayancicek ben 2 yil once yine 4. Takimdaydım.o zaman seninde dedigin gibi civıl cıvıldi.ondan yadsidim.umarım dedigin gıbi kısa surelidir.bu arada saglıkli, uzun omurlu bir bebegin olur ins.pandomim dur daha 1 hafta var ramazana zor olacak ama umutsuzluğa kapilma.nasıl olur bilmıyorum ama ramazanida en az zararla atlatacagiz ıns.

Günaydın güzel dileklerin için saol canım.Eski takımın üyeleri takımına geri dönüyor desene.İnş.bende bebişim doğduktan sonra geri geleceğim

Günaydın herkese. Güzel birgün olmasını diliyorum canlarım ciğerlerim. a.s.

merhaba kizlar.diyetisyene gittim ramazan diyeti vermedi.haftaya cuma verecek.bu hafta yediklerimi yazacagım.ara ogunlerine dıkkat et.gunde 2 lt su ic.yemeklerin suyunu yeme ve catalla yavas ye dedi.kahvaltida limonlu maydonoz.peynir yogurt vb yarım yagli olacak.bakalım 10 gunde kac kilo vereceğim.

Şekercim işallah istediğin sonuca ulaşacaksın. Maydanoz zaten yağ yakımına yardımcı. Ramazan listeni de merakla bekliyorum.

Canım çok haklısın ama bikaç kişimiz tatilde şu an. O yüzden böyle takım. Diğerleri de geldiklerinde yine cıvıl cıvıl haline dönecek merak etme.

Kaptan 700 gr çok iyi. Senede bir kere tatile çıkıyoruz. tamam kilo aldın moralin bozuldu ama isteyince vericeksin inanıyorum sana. bENDE bu hafta rejimdemiyim değilmiyim bilmiyorum. hafta içi kaçamaklarım olmadı bugün ve dün yani. ama hafta sonu çok kaçırıyorum. beni hafta sonları mahvediyor. gece geç saatlere kadar oturoyrum. bişiler atıştıryorum =(( keşke hafta sonlarıda çalışsam diyorum...

Aslıcım 700 gr iyi dediğin gibi ama şişliklerim indi ondan. Yoksa yağdan giden bişiy yok. NE güzel tatilden önce göbişim inmişti şimdi yine çıktı. Ramazana kdr ne versem kardır dedim ama veremicem bu gidişle.

Kızlar bende şu sıra kreş araştırmaları içindeyim. Yaklaşık 6-7 kreş gezdim tam bir facia. Hatta bu konuda İremin sitesine yazı yazmak istiyorum. Ama kreş isimlerini kullanmam sakınca yaratırmı bilmiyorum. bilmiyorumkismile
Neyse galiba bir tane buldum kafama göre bakıcam bakalım.

gunaydin kizlar.bugun yine hastnedeyim kontrolum var.sabah maydonoz peynir zeytin az ekmek yedim yesil cayimi ictim.ırem ozge bende merak ediyorum ramazan listesını.kres bakıyorum demişsın.cocugun mu var?kac yasinda?

caglayan cicek diyetisyeninde dedigi gibi bizimde bildigimiz gibi saglıkli yasamayı ogrenmemiz lazim.degilse takima cok doneriz.ben yapamadim oncekinde ama biktim kilolarimdan bı vereyim dikkat edecegim daha fazla.bu arada bebisin cinsıyeti belli oldumu?

Merhaba , bende bir takıma üye olmak istiyorum yeniyim ve sadece bunun için üye oldum . Bir arkadaş 4. takımda yer var diye yazmış acaba neye göre tespit ediliyor yoksa davet mi beklemem gerekiyor ????

gunaydin kizlar.bugun yine hastnedeyim kontrolum var.sabah maydonoz peynir zeytin az ekmek yedim yesil cayimi ictim.ırem ozge bende merak ediyorum ramazan listesını.kres bakıyorum demişsın.cocugun mu var?kac yasinda?

Evet canım kızım var 3 yaşına girecek ekimde.

günaydın fıstıklarım :))

Günaydın bebikom. Nasılsın döndün mü evine.

Merhaba , bende bir takıma üye olmak istiyorum yeniyim ve sadece bunun için üye oldum . Bir arkadaş 4. takımda yer var diye yazmış acaba neye göre tespit ediliyor yoksa davet mi beklemem gerekiyor ????

Merhaba takımıza katılabilirsin. Öncelikle deneme süremiz vardır. Paylaşımın iyi olursa seni listeye alırız. Bu hafta bakarız haftaya listede olursun. Hergün paylaşım yapmak şart ve cuma günleri en geç 13:00 gibi kilonu bildirmen şart. Biraz kendini tanıtır mısın bize. Kaç kilosun hedefin kaç belli bir diyet uyguluyor musun vs.

Evet canım kızım var 3 yaşına girecek ekimde.

Günaydın bebikom. Nasılsın döndün mü evine.

Merhaba takımıza katılabilirsin. Öncelikle deneme süremiz vardır. Paylaşımın iyi olursa seni listeye alırız. Bu hafta bakarız haftaya listede olursun. Hergün paylaşım yapmak şart ve cuma günleri en geç 13:00 gibi kilonu bildirmen şart. Biraz kendini tanıtır mısın bize. Kaç kilosun hedefin kaç belli bir diyet uyguluyor musun vs.

dondum tatlım gecen hafta :)) ee nasılsın keyıfler yerındedır ınsallah canım

Keyfim yerinde kreş işi de şekillendi kafamda rahatladım. Bugün bir tane daha bakıcam ona göre krar vericem bakalım. Sen nasılsın işe döndünmü peki.

Keyfim yerinde kreş işi de şekillendi kafamda rahatladım. Bugün bir tane daha bakıcam ona göre krar vericem bakalım. Sen nasılsın işe döndünmü peki.

döndüm canım gecen pazartesı ıs bası yaptım bırsuru ıs bırıkmıs onunla ugrastım bu hafta rahatım hayırdır ırem kresemı gıdecek artık canım

slm kızlar günaydınn bende bu gün cok mutluyumm dünden beri 1 bucuk kilo vermişim....:eek: inş böyle devam ederr... siz napıonuzz...

X