Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

gunaydin kizlar.dun aksam kuru fasulye yapmiştim 1 tabak ondan yedim 1 dilim normal ekmekle kepek ekmegim yoktu.aksam ara ogunde yarim seftali azda karpuz yedim.bugun daha birsey yemedim.yesil cayimi icecegim.

günaydın güzeller nasılsınızz...
kızlar bu gün diyetime döndüm ama öyle kilo almısım ki hemde 1 bucuk haftada ...
2 haftada toparlamam lazım durumu ama nasılll....

kızlar bu gün diyetime döndüm ama öyle kilo almısım ki hemde 1 bucuk haftada ...

Günaydın meyvenull. Maşallah sen azimlisin. durumu toparlarsın bence.
Ramazanda akşamlarıda hafif yemeye çalışıcaz.

Günaydın meyvenull. Maşallah sen azimlisin. durumu toparlarsın bence.
Ramazanda akşamlarıda hafif yemeye çalışıcaz.

canım ramazan hiç problem değil benm için ben annemlerin yanana gelince kilo alıyorumm burayı tahmin bile edemezsn annem kızım gelio dio costuruyo evii bende duramıom tabii :KK43:( bakalım yapma bişi dedim toparlanmam lazım yaa bir aylık cabam su anda bosuna gitmiş durumdaa tutamadım kendimi :sinifsinif:

günaydin kizlar nasilsiniz,sanirim yakinda bende geri dönücem buralara,tabi yer varsa bana :) ama önce su uyku problemimi cözmem lazim zira uyuya uyuyua 67 oldum yine :KK43: haftaya sali uyku klinigine yatiyorum uyku apnesi varmi diye bakilacak eger bisey cikmazsa doktaor devam ariycaz dedi sürekli uykunun bir cok nedeni olabiliyomus,bilemessiniz nasil zor durumdayim dua edin banada bitsin artik bu cilem :KK43:

günaydin kizlar nasilsiniz,sanirim yakinda bende geri dönücem buralara,tabi yer varsa bana :) ama önce su uyku problemimi cözmem lazim zira uyuya uyuyua 67 oldum yine :KK43: haftaya sali uyku klinigine yatiyorum uyku apnesi varmi diye bakilacak eger bisey cikmazsa doktaor devam ariycaz dedi sürekli uykunun bir cok nedeni olabiliyomus,bilemessiniz nasil zor durumdayim dua edin banada bitsin artik bu cilem :KK43:

hoşgeldin yasocum hiç ii gelmiyo bize bu ttatiller hemen alıverioz kilolarımızı..
cok gecmiş olsun canımm herzamn bekleriz seni aramızaa...dualarım seninle...

Günaydınlar başkan... nasılsın =)

Dün akşam patlıcan közleme salatası yedim. Çok azda lavaş ekmeği yedim.

Afiyet olsun cnm.

Günaydın Zevcan. İsteyince yapabildiğini biliyorsun cnm.

Yasom hoşgeldin özlemiştim seni.
İşallah sorun bulunurda tedaviye başlanır canımcım.
Her zaman bekleriz yer varmı ne demek.

Afiyet olsun cnm.

Günaydın Zevcan. İsteyince yapabildiğini biliyorsun cnm.

Yasom hoşgeldin özlemiştim seni.
İşallah sorun bulunurda tedaviye başlanır canımcım.
Her zaman bekleriz yer varmı ne demek.

saol canim ins ins ya,hayatim durdu resmen ya,ne is ne yemek yaptigimida zorla yapiyom cocuklar olmasa onuda yapmiycamda mecbur iste :KK43:

kızlar sabah 10 gibi 4 kayısı yedim yarım saat önce kahvaltımı yaptım 2 yumurtadan peynirli omlet 1 domates yedim
saat 4 bucuk gibi taze fasulye yoğurt..
8 buuck civarıda tavuk sote ve ayran yemeği planlıyorumm..
3 litre su 1 saat spor aksamada gezmeye gidicem fuara ordada yaklasık 4 saat yürücem..

Selam kızlar topik çok sessiz kalmış gene bu aralar

Yasocum geri dönmene çok sevindim canım,uyku problemin içinde üzüldüm canım,inş. bir anca iyileşirsin.

Ben bugün sonuçlarımı almaya gidicem kızlar çok heyecanlıyım birazda korkuyorum açıkçası sonuçlarda kötü birşey çıkarsa diye inş.çıkmaz

Çiçekim sonuçlarını yaz buraya bizi merakta bırakma canım.

Kızlar ben diyetime bir türlü dönemiyorum. Tatilden sonra toplayamadım kendimi ama tartıya göre 700 gr verdim. Muhtemelen şişliklerim indi regl sonrası olduğu için.
Yarından itibaren bir hafta için Kellogs diyeti yapmayı düşünüyorum. Ramazana kadar verebildiğim kadar vericem bakalım.

merhaba kizlar.diyetisyene gittim ramazan diyeti vermedi.haftaya cuma verecek.bu hafta yediklerimi yazacagım.ara ogunlerine dıkkat et.gunde 2 lt su ic.yemeklerin suyunu yeme ve catalla yavas ye dedi.kahvaltida limonlu maydonoz.peynir yogurt vb yarım yagli olacak.bakalım 10 gunde kac kilo vereceğim.

X