Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

4. TAKIM 167. ETAP
sebnemselayfurkan ( 66 )
uaydın( 73.0 )
İrem&Özge ( 69.8 / 72.0 / -2.2 / % - 3.15 )
meyvenull ( 60.6 )
NeKss ( 63.0 / 63.0 / 0 / %0 )
lightlife( 76,0 / 79,0 / -3,0 / % -3,95)
Pandomim ( 60.6 / 60.4 / 0.2 / % 0.33 )
Ece ( 69.5 / 69.5 / 0 / % 0 )

4. takım toplam 538.5

Bu takımın gerisi nerde arkadaşlar ?

Bende diğer takımlara göz attım biraz herkes ne kadar güzel yazmış...
Fırsat buldukça bakınıyorum ama kimsecikler yok...
Bu hafta bende olmicam zaten ramazan araya giricek?

Ramazandada devam edicek değil mi yarışmamız?
Ve kullandığım ilacıda bıraktım.Bir ay içinde 2. kez regl oldum o ilaç yüzünden.
Annemde kızdı kis yok bir şey yok allaha şükür dert ediyorsun kendine bende öyleydim dedi.
Ama yinede ihmal etmeyip özel doktora gidicem tatilden dönünce.
Gerçi ne tatil ama hasta oldum

Nilay Ramazanda devam ediyor yarışma canım. Ama isteyen takımlar kapanmak istiyorsa kapatılıyor geçici bir süre.

ama ramazanda kilo verilmez ki bence bilmiyorumkismile
insn koca gün aç kalınca görmemiş gibi yiyo
yani en fazla kilo korunur ama verileceğni hiç sanmıyorm

bende yürüyüş yapıyorum her akşam ama bu iştah kapanmadıkça yürüyüşlerinde bi anlamı yok kilo verme açısından eyvahedigeldismile

Yok ben sabitte kalsam versem de ki vermeyi planlıyorumm yarışma devam etsin isterim ki umarım eder.Burda en azından paylaşırız neler yapıyoruz nasıl koruyoruz kendimizi diye.Ben devam etmek isterim ki umarım devam ederiz.

****7.TAKIM 167.ETAP ****

yarisci (67.0/68,0/-1,0/-1,49%)
askito (67,6/67,6/0,00/0,00%)
ebtuna (68,4/68,4/0,00/0,00%)
pregant (72/72,0/0,00/0,00%)
sailormoon ( 70,0/71.2/-1.2/-1.7%)
nesibe82 ( 61,2/geri dönmek üzere ayrıldı
zalimi (80,9/80,9/0,00/0,00%)
ebrulum ( 83,5 / 82.0 / 1.5 / 1.80 % )
ohcanimadeysin (64.9 /64.1 /0.8 /1.23%)

TOPLAM KİLO(574,3/574,2/0,1/0,17%)

kızlar onay albilirmiyiz

kızlar selam

kardeş takım olarak liste onaylatmayacak ve onay alamayacaksak bunu önceden bildirelim lütfen

listeniz ok.dir yariscı yanlız totalda benim hesplamama göre %0,02 çıkıyor tekrar bakabilirmisin.

kızlar herkese selamlar...
sonuclara baktım şimdi cok üzüldüm neden böyle olduu...nys olan olmus ben size inanıyorum haftaya cok güzel kilo vereceksiniz...
pazartesi montime geri dönüyorum..
girebildiğim sürece listelerimi paylasıcam..
seviyorum KK yi seviyorum sizi opuyorumnanaktan

olur tatlım ama bi zahmet onay almak için saat 17:30 gibi geç bi saate kalacaksak lütfen bizde sizlerden önceden bi bildirim alalım
a.s

canım yalnız atladığın birşey var evet onay almak için biz geç kaldık ama listenizi onaylatmadan paylaştınız.
siz bize onaya gönderseydiniz belki bizde saatin farkına varırdık.

Günaydın herkese.

Sonuncu olmuşuz çok üzüldüm. Geçen hafta 1. bu hafta sonuncu. Herkes lütfen diyetine asılsın artık. Kilo vermek için burdayız kızlar. Lütfen paylaşımlarımıza ve diyetimizi dikkat edelim. Bu hafta sonunculuğu unutturalım herkese.

Devam edeceğiz cnm merak etme.

kızlar selam

kardeş takım olarak liste onaylatmayacak ve onay alamayacaksak bunu önceden bildirelim lütfen

Canikom iki hafta önce bize onaya sunmadan paylaşıma koyulmuştu listeniz ben yine öyle yapacaksınız sandım. Bundan sonra en geç 14:00 da onaya sunalım birbirimize.

Zevcan sana güveniyorum monti ile başarılı günler cnm yardımcım.

herkese gunaydin.irem ozge ben katilmak isteyenlere yazmistim ısım belırtmemissin ama 4. Takima gelebilirmiyin?bu takim benim onceki takimimda oldugu icin ozel benim ıcın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…