Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

pamuk şekerlerimmmmm çikolatalı pastalarım tatlı arkadaslarım ben geldımm sonunda aranızdayımm fıstıklarım ınsallah ıyısınızdırr sızlerı ozledımmm :))

Günaydın herkese.

Cerenim ballı lokmam hoşgeldin kuşum.

Çiçekim işler yoğun bu ara bende de çok canım.

Nurom selam.

4. TAKIM 167. ETAP
sebnemselayfurkan ( 66 )
uaydın( 73.0 )
İrem&Özge ( 69.8 / 72.0 / -2.2 / % - 3.15 )
meyvenull ( 60.6 )
NeKss ( 63.0 )
lightlife( 76,0 )
Pandomim ( 60.6 )
Ece ( 69.5 )

4. takım toplam 538.5

Çok üzgünüm kızlar :KK43:

pamuk şekerlerimmmmm çikolatalı pastalarım tatlı arkadaslarım ben geldımm sonunda aranızdayımm fıstıklarım ınsallah ıyısınızdırr sızlerı ozledımmm :))

Hoşgeldin ceren...

Günaydın herkese.

Cerenim ballı lokmam hoşgeldin kuşum.

Çiçekim işler yoğun bu ara bende de çok canım.

Nurom selam.

4. TAKIM 167. ETAP
sebnemselayfurkan ( 66 )
uaydın( 73.0 )
meyvenull ( 60.6 )
NeKss ( 63.0 )
lightlife( 76,0 )
Pandomim ( 60.6 )
Ece ( 69.5 )

4. takım toplam 538.5

Çok üzgünüm kızlar :KK43:

günaydın özgecim.
Naptın yaw. 2 kilo :sinifsinif:
İnsan tatilde alıyor ama mağlesef =(
Bir iki haftaya kadar toparlarsın sen vereliniortak

günaydın bayanlar
hiç hareket yok bu hafta bende de :KK43:

:sinifsinif: bende çok azcık vermişim.

4. TAKIM 167. ETAP
sebnemselayfurkan ( 66 )
uaydın( 73.0 )
meyvenull ( 60.6 )
NeKss ( 63.0 )
lightlife( 76,0 )
Pandomim ( 60.6 / 60.4 / 0.2 / % 0.33 )
Ece ( 69.5 / 69.5 / 0 / % 0 )

4. takım toplam 538.5

Sorma Aslıcım ya. Neyse haftaya yarısını vericem söz.

4. TAKIM 167. ETAP
sebnemselayfurkan ( 66 )
uaydın( 73.0 )
meyvenull ( 60.6 )
NeKss ( 63.0 )
lightlife( 76,0 / 79,0 / -3,0 / % -3,95)
Pandomim ( 60.6 )
Ece ( 69.5 )

4. takım toplam 538.5

günaydın kızlarr.. adet olamadığım için hızla kilo alıyorum çok çok çok fenayım bildiğiniz gibi değil akannehir

4. TAKIM 167. ETAP
sebnemselayfurkan ( 66 )
uaydın( 73.0 )
meyvenull ( 60.6 )
NeKss ( 63.0 )
lightlife( 76,0 / 79,0 / -3,0 / % -3,95)
Pandomim ( 60.6 / 60.4 / 0.2 / % 0.33 )
Ece ( 69.5 / 69.5 / 0 / % 0 )

4. takım toplam 538.5

bu hafta topluca battık geçen haftaki birinciliği devam ettiremicez üzüldüm :KK43:

Nurom hem regl olmadığın hemde diyetini bozduğun için muhtemelen. Düzenli şekilde diyetine dönersen toplarlanacağını düşünüyorum.

Artık bu hafta sonunculuğu garantiledik. Ama umarım bugünden sonra herkes diyetine asılır ve haftaya derece alırız kızlar.

iremcim neden montiye ugramıyorsun tatlım inanki yoklugun nasılda fark ediliyor yogunsun galiba kolay gelsin sana bugün başlıyormuyuz canım bi biz kaldık yerimizde sayan millet tıkır tıkır veriyor.ramazana kadar inşallah şu 7 lere veda edelim canım olumunekankayizsmile

Günaydın kızlar,bu hafta hepiniz için kötü bir dönem olmuş sanırım ama sakın yılmayın,siz bunu daha önce başarmıştınız zaten,sizi tek engeleyen bence yazın bu sıcak havası çok bunaltıcı ben kendime şaşıyorum nasıl dayandığıma ama siz pes etmeyin kızlar,hepiniz daha önce bu kilolara elveda dediniz tekrardan bunu yapabilirsiniz.

4 kişi bildirim yapmamış saat 12..
özgecim içime öküz kaçmış gibi hissediyorum neden böyle anlamadım? sürekli tatlı yemek istiyorum bulamazsamda ne bulursam onu yiyorum.. :KK43:

bu hafta benimde iştahım baya açıktı. Kendimi zor frenliyodum hep. Frenliyemediğim zamanlarda oldu. o yüzden ancak 200 gr gitti. Hafta sonu fırsat bulabilirsem iki gün sabahtan yürüyüş yapıcam birer saat en az.

iremcim neden montiye ugramıyorsun tatlım inanki yoklugun nasılda fark ediliyor yogunsun galiba kolay gelsin sana bugün başlıyormuyuz canım bi biz kaldık yerimizde sayan millet tıkır tıkır veriyor.ramazana kadar inşallah şu 7 lere veda edelim canım olumunekankayizsmile

Narincim sen bunu buraya yazarken bende montiye yazıyordum.

Günaydın kızlar,bu hafta hepiniz için kötü bir dönem olmuş sanırım ama sakın yılmayın,siz bunu daha önce başarmıştınız zaten,sizi tek engeleyen bence yazın bu sıcak havası çok bunaltıcı ben kendime şaşıyorum nasıl dayandığıma ama siz pes etmeyin kızlar,hepiniz daha önce bu kilolara elveda dediniz tekrardan bunu yapabilirsiniz.

Günaydın cnm. İşallah yapacağız hayatım.

4 kişi bildirim yapmamış saat 12..
özgecim içime öküz kaçmış gibi hissediyorum neden böyle anlamadım? sürekli tatlı yemek istiyorum bulamazsamda ne bulursam onu yiyorum.. :KK43:

Hepimiz aynı şekildeyiz canım. Ama artık dur dememiz lazım yoksa verdiklerimizin hepsini alacağız.

bu hafta benimde iştahım baya açıktı. Kendimi zor frenliyodum hep. Frenliyemediğim zamanlarda oldu. o yüzden ancak 200 gr gitti. Hafta sonu fırsat bulabilirsem iki gün sabahtan yürüyüş yapıcam birer saat en az.

Olsun 200 gr gitse iyidir şekerim. Yürüyüşler işe yarayacaktır.

Ben geldimmm kilom 63

Sabitledim sanırım ilacada başlayınca ama pes etmedim.
Tatilde ne olur bilmiyorum :KK43:

Selam kızlar dünden beri pek kimseler uğramamış topiğe herkesin yoğun işleri var sanırım.
Nilaycım yarın görüşemessek şimdiden iyi yolculuklar canım kendine iyi bak.

Çok teşekkür ederim canım...
Yol gözümü korkutuyor uzun yolculukları pek sevmem.
Bu cümlen bile yetti valla.

Herkes bu hafta fenaymış...
Tatilde ne olur inanın bilmiyorum...
Çünkü öyle bir şey ki millet ne yerse onu yicem mecbur.
Hani kendime de şunu hazrliyim meyve saatim geldi diyemem malesef.
Ama umarım hareket olurda dengelerim.
Bu hafta yokum özlicem herkescikleri.

Ramazanda geliyor zaten o zaman ne uyguluyalım hep birlikte karar verelim...

X