Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydınlar

iremcim onaya sadece acil durumlarda şebnemle birbizimizi haberdar ederek yapıyoruz.
dediğin gibi bundan sonra en geç 14 de onaya sunalım listelerimizi.

opuyorumnanaktan

gunaydın kızlarrr

:1hug:

herkese gunaydin.irem ozge ben katilmak isteyenlere yazmistim ısım belırtmemissin ama 4. Takima gelebilirmiyin?bu takim benim onceki takimimda oldugu icin ozel benim ıcın.

Elbette gelebilirsin. Hatta hoşgeldin. a.s.

Günaydın kızlar :))

Günaydınlarrr..

günaydınlar

iremcim onaya sadece acil durumlarda şebnemle birbizimizi haberdar ederek yapıyoruz.
dediğin gibi bundan sonra en geç 14 de onaya sunalım listelerimizi.

opuyorumnanaktan

Tamam canım. a.s.

Ramazanda napıcaz. :2:

Aslıcım Ramazan'da açıkcası çok iyi sonuçlar beklemiyorum. Sağlıklı bir şekilde oruçlarımızı tutalım yeter. Ama Ramazan girene kadar ne verirsen kardır.

Bende yemek yiyip geleceğim kızlar. a.s.

İrem&Özge haklısın opuyorumnanaktan afiyet olsun =)

Ben sabah Yarım simit yedim. 1 Kalper peynirle.

Şimdi tavuklu salata söyledim. Soda içicem bi şişede =)

irem ozge tesekkurler karsilaman icin.kendimi tanitayim.1.70 boyunda 78 kiloyum.2008 temmuzunda evlendım.inat ettım zayif bi gelin olacagım dıye:) 7 ayda 10 kilo vererek amacima ulastim.malesef koruyamdim kiloları ve geri aldim.simdi yine başarmak ıstıyorum.o zamanda 4. Takımdaydım.uguruna ınaniyorum.

pandomincigim yarin diyetisyen randevum var.ozel ramazan diyeti veriyormus.tabiki sizinle paylasacagim.umarım guzel ve saglikli bır ramazan geciririz

pandomincigim yarin diyetisyen randevum var.ozel ramazan diyeti veriyormus.tabiki sizinle paylasacagim.umarım guzel ve saglikli bır ramazan geciririz

Hoşgeldin prenses. inşallah sağlıklı şekilde istediğimiz kiloya ulaşırız hepberaber.
yarın diyetisyenin verdiği listeyi merakla bekliyorum.

İrem&Özge haklısın opuyorumnanaktan afiyet olsun =)

Ben sabah Yarım simit yedim. 1 Kalper peynirle.

Şimdi tavuklu salata söyledim. Soda içicem bi şişede =)

Aslıcım afiyet olsun. Birde ara öğün yap canım daha sonra aç kalma.

Maşallah cnm boy büyük avantaj. İşallah kilolarını verirsin ve zayıf bir anne olursun ilerde. Uğurlu olur tekrar dilerim ki.
Genel kurallarımızdan bahsedeyim sana.
Hergün girip paylaşım yapmak ve mönü yazmak diğer mönülere yorum yapmak şart canım. Cuma günleri en geç 13:30'a kdr kilonu bildirmen lazım.
Bunun dışında sen biliyorsundur zaten herşeyi. Eğer paylaşımın devamlı olursa seni bu hafta listeye dahil edebişliriz istersen tabi.

selam kızlar nasılsınız ...
diyetler nasıl gidio ..

Zevciiii selam bebem benim iyi valla azimle döndüm yine montime. opuyorumnanaktan

irem ozge surekli paylasimda bulunmaya calisacagim ve cumalarıda erkenden kilomu bıldirecegim.fakat su an icin 2 sorunum var.1. Carsambadan pazartesine kadar istanbulda olacagım.bu cuma orda tartılamayacagim icın bildirim yapamayacagim.onun ıcın benı haftaya listeye alirsan sevinirim.2.sıde telefondan ınt baglandigim ıcın yuzde hesabi yapamayacak olmam.kilomu yazsam ark dan herhangi biri yardimci olabilirmi?

selam bayanlar
bugün doğru düzgün bişey yemedim
sıcaklar çok fena hiçbişey istemiyo canım
ramazan geldi bu cuma kaç kilo çıkarsam ramazanda onu korumak istiyorum umarım kilo almam ramazanda

bugun yediklerimi yazayim.sabah ac karinla kocaman 1 bardak ilik sekersiz cay. Saat 10 gibi 1 tane seftali 2 tane erik.13 de de 2 kasik pilav ve 2 tane kofte.biliyorum bunlar az ama diyetisyene gidecegim diye midemi kucultmeye calistim 1 haftadir.yarindan sonra daha da duzene gecmıs olacagim.

Tamam cnm haftaya dahil ederiz seni listeye.
Hesaplama sorun değil ben hallederim.

selam bayanlar
bugün doğru düzgün bişey yemedim
sıcaklar çok fena hiçbişey istemiyo canım
ramazan geldi bu cuma kaç kilo çıkarsam ramazanda onu korumak istiyorum umarım kilo almam ramazanda

Sıcaklar beter hakktten. :sinifsinif: Ramazanda benimde amacım aynen seninki gibi cnm.

Canım afiyet olsun diyetisyen iyi olacaktır senin için. Kısa zamanda mezun olacağına inanıyorum.

irem ozge tesekkurler hesaplama icin.haftaya bildirim yapacagim ama hergun buralarda olacagim.ahh ne gusel soyluyorsun.umarin en kisa surede mezun olurum.68 kiloya dustum gayet iyiydim o zaman.ıns gorurum 60 li kilolari

Demek ki aynı hatayı yapmışız cnm. Bende 68 olmuştum ve yine 78 e çıktım. Ama tekrar aynı hatayı yapmayacağım. Bu sefer 65 göreceğim ve bir daha çıkmayacağım.

kızlar bu günde baslayamadım diyete güye misafir gelcektibi sürü hazırlık yaptık gelmediler deli oldum 1 günüm gitti neyse yarın kesin baslıyorum misafir falan dinlemicem ..
annem ayıp olur falan dedi ama olursa olsun artık napayım böyle devam ettikce kilo alıyorum..
ramazanda ii kilo vericem gibimegelio tabi annemler yanıma gelmezseonlar gelrse yine cok zorlanırımm..

ırem ozge verirken ne zorluklar cektim.geri alirken nasil oldugunu anlamadım bile bende senın gibi dusunuyorum ve bu defa koruyacagim.sen kac ayda 69 a indin?

Aman gelmesinler o zaman Zevcan. Yada gelsinler ama yemekleri sen yap :)

ırem ozge verirken ne zorluklar cektim.geri alirken nasil oldugunu anlamadım bile bende senın gibi dusunuyorum ve bu defa koruyacagim.sen kac ayda 69 a indin?

Ben Mayıs gibi başladım tam olarak. 3 ay oldu. Ama 3 ayda tam yapmadım. Kaçamak yaptım ve geri aldım. yine başa döndüm. Şu an 72 kiloyum cnm Cuma tartıldığımda geçen hafta tatilde baya bi yedim de :tomato:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…