Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Banu yasemin duymasın :)
Gerçi onunki mecburi bir mezuniyet. ış sebebiyle sanırım.

Kızlar bu arada Dilek paylaşımda kırmızı kartlı. Bu hafta da girmedi hiç ve takımdan diskalifiye edilmesi lazım kurallara göre.
Oylamanıza sunuyorum.

duysun duysunnnnkaydirigubbakcemile3

canım ben dileğin iş yoğunluğu ile giremediğini düşünüyorum ama şu var baska bi arkadastada aynı durum tekrarlanabilir bu yüzden ileride bir düzensizlikle karşılasılmaması için kurala uymak gerek die düşünüyorum.dileğe bir kereye mahsus kalsın dersek herkese bir kereye mahsus kalsın demek zorunda kalabilirz benm fikrirm bu kaydirigubbakcemile2

bence motive olmanın en etkili yolu menülerin günlük bildirimi ve kişilerce yorumlanması. herkez 2 li gruplaşıp menüler yorumlansa gayet güzel olabilir ama yaz sebebi ile herkez topice gelemiyor.. budurumda düzenli şekilde bunu yapan olsa bile menüsü yorumlanmayabilir diye düşünüyorum.

merhaba arkadaşlar inşallah takımdan atılmamışımdır
maazeret değil biliyorum ama işte imkanı yok bu hafta girmemin evde de laptopum hala gelmedi tamirden
görümcemdeyiz ordan yazıyorum
nolur bu seferlik mazur görün hepinizden özür diliyorum
laptomum bozuk olmasa inanın evde mutlaka girerdim
iyi akşamlar hepinize
yarın mutlaka bildirim yapıcam

arkadaş olarak ekle foto albümü yaptım fotolardaki farklara da yorumlarınızı beliyorum öpüldünüz bu sıkıntılı günlerimde mutlu olcammı acaba

günaydın kızlar bu sabah 62.3 oldum :sm_cool:

hemen bu günkü menüm gelio

sabah 2 dilim peynir 2 domates 1 dilim ekmek 8 zeytin

öğlen tavuk sote ayran

aksam taze fasulye yuğurt yeşil salata

Günaydın bayanlar.

Dün yediklerim
Sabah
2 tost kepek ekmeğine kaşar ve domatesli

Öğlen
Et döner, salata, ayran

Akşam
2 haşlanmış baget, salata, yoğurt

Canım zaten normalde iki sarı kart alan atılıyor. 2 sarı kart bir kırmızı demek oluyor. Dilek zaten bunu aldı. Şimdi yine bir sarı kart aldı ve atılması lazım takımdan.
Haftalardır hiç katılımı yok.

bende kırmızı kart almışımmm ben çıktımmı şimdi

Banuş bir kırmızı ve bir sarı atılma sebebi. Senin bir sarı daha alma hakkın var. :)

selam kızlar naber?

:1hug:

Dilekcim mazur görelim görmesine ama haftalardır aynı durum söz konusu be canım.
Ama bir seferlik daha maruz görelim seni. Takımda yer var nasılsa. Önümüzdeki hafta umarım daha çok katılırsın aramıza.

Takıma yeni bikaç kişi çağırmayı düşünüyorum kızlar. Bir hafta dener paylaşıma göre bakarız. yerimseniben

günaydın kızlar bu sabah 62.3 oldum :sm_cool:

hemen bu günkü menüm gelio

sabah 2 dilim peynir 2 domates 1 dilim ekmek 8 zeytin

öğlen tavuk sote ayran

aksam taze fasulye yuğurt yeşil salata

Zevcan süpersin güzelim Tam bir kilo gitmiş maşallah
Mönün de gayet güzel şekercim.

4.TAKIM 164.ETAP
sebnemselayfurkan ( 67,7 )
hasretim34 ( 64.1 ) mezun olmak istiyor.
dilekruzgar ( 60.1 )
uaydın(75)
İrem&Özge ( 69.9 / 69.8 / 0.10 / %0.14 )
meyvenull ( 63.3 )
NeKss ( 64.30 )
angela90(68,8 )
lightlife(76,0 )
4.TAKIM TOPLAMI

4.TAKIM 164.ETAP
sebnemselayfurkan ( 67,7 )
hasretim34 ( 64.1 ) mezun olmak istiyor.
dilekruzgar ( 60.1 )
uaydın(75)
İrem&Özge ( 69.9 )
meyvenull ( 63.3/62./1.0/%1.58 )
NeKss ( 64.30 )
angela90(68,8 )
lightlife(76,0 )
4.TAKIM TOPLAMI

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…